Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: folie - igelit
PříspěvekNapsal: ned 25.11.2012 14:56 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 23.10.2007
Příspěvky: 3341
Bydliště: Čadca, SK
dobre by sa robilo podľa mňa s "celofánom" to je ten igelit, do ktorého sa balia kytice kvetov alebo ak otváraš cigarety....
Tenký, priehľadný a hlavne aj rovný, narozdiel od mikroténu...


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: folie - igelit
PříspěvekNapsal: stř 06.12.2017 14:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2011
Příspěvky: 3156
Bydliště: Praha Letňany
Hodně staré téma, ale objevil jsem ho při hledání toho, jaký igelit použít na zakrytí plánku. Před pár dny jsem totiž narazil na to, že když jsem se pokoušel sundat křídlo z pracovní desky, kterou jsem měl překrytou igelitem, tak šel igelit s křídlem - naprosto neomylně se přilepil ke konstrukci úplně vším - vteřiňákem, epoxydem, dokonce i disperzí. Čeká mne tedy broušení zbytků igelitu z kostry :evil: .Doposud jsem používal silnější rozstřižené pytle, ve kterých bylo něco zabalené (takový hodně šustivý, trochu silnější materiál). Ty ale došly a tak jsem použil igelit, který doma schraňuju právě kvůli zakrytí plánků při stavbě - jsou to také původně obaly, ve kterých je v krabici zabalená různá elektronika a pod., ale materiál je jiný. No a na něm tedy lepidla drží :-(. Takže než se pustím do stavby druhé půlky křídla, musím najít náhradu.
Napadlo mne - dnes je v "módě", dělat obaly biologicky odbouratelné. Nemůže to být důvod, proč na takový rádoby igelit lepidlo chytá?

_________________
Wind Dragon slow 2,4 GHz byl první...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: folie - igelit
PříspěvekNapsal: stř 06.12.2017 20:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2010
Příspěvky: 1891
Já používám potravinovou fólii v roli. A když se přilepí, stačí jej ze spodní strany ofouknout fénem. Je to sice celá role, ale nestojí všechny peníze. A mám k dispozici libovolně dlouhý kus v celku. Krásně se napíná do rovna a je použitelná i na spoustu jiných věcí. Doma se určitě neztratí a manželka se po ní bude jistě často ptát.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: folie - igelit
PříspěvekNapsal: čtv 07.12.2017 19:47 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 13.3.2017
Příspěvky: 37
Bydliště: okr. Vyškov
Potravinářskou fólii jsem teď zkoušel taky, ale moc mi nesedla - krčí se, lepí k sobě a tak nějak si dělá co chce :) ... předtím jsem testoval pečící papír a vyhovoval mi víc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: folie - igelit
PříspěvekNapsal: pát 08.12.2017 19:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.5.2010
Příspěvky: 1891
martinvax píše:
Potravinářskou fólii jsem teď zkoušel taky, ale moc mi nesedla - krčí se, lepí k sobě a tak nějak si dělá co chce :) ... předtím jsem testoval pečící papír a vyhovoval mi víc.

8O :mrgreen: no jasně, není to obyčejný sáček, proto se s ní musí dělat trochu jinak. Rozvinout, přilepit, ustříhnout nebo odříznout. Nemám s tím jediný problém :wink:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Boro, Google Adsense [Bot], pberki a 47 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz