Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kde sehnat šroubky?
PříspěvekNapsal: pát 03.11.2017 20:00 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Ono je celkem zásadní uhodnout ty hledací fráze, někdy to je hned, někdy jich vyzkouším víc.

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde sehnat šroubky?
PříspěvekNapsal: pát 03.11.2017 20:30 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
google (spojovací materiál) šrouby metrické / Whitworthův závit NEBO vruty . Oboje
s integrovanou podložkou, (talířovou položkou, límcem).Běžné rozměry povrchová úprava PC shopy např.
Montážní sada (šroubky, podložky, distanční sloupky)
https://www.softcom.cz/eshop/sroubky-distancni-podlozky-podlozky-pro-montaz-pc-maly-balicek_d50114.html
Levněji různé (místní) PC bazary.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde sehnat šroubky?
PříspěvekNapsal: pát 03.11.2017 21:36 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
K čemu je dobré to co jsi nalinkoval? Tohle je snad k PC ale my se bavíme o vrutech a šroubkách k servům a případně ještě menších. Četl jsi vůbec první dotaz? :?

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde sehnat šroubky?
PříspěvekNapsal: sob 04.11.2017 15:12 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@jyrry Vrutů a šroubků do PC jsem měl v šuplíku hrst. Když jsem potřeboval pár kousků ke svým servům, tak po
případném doplnění o gumové "O" kroužky+dutý nýtek (ve funkci silent bloku), vybraná PC provedení pro mne
byla použitelná. (Proto jsem je použil, a nesháněl). Pro některá dnešní serva jsou šroubky/vruty asi titěrnější.

==edit02 "orámovat prosklení modelu (ale bude tím tedy i připevněno), průměr vrutu tak 1,5-1,6mm"
SRI byl jsem zbrklý a soustředil jsem se na tvar (a navíc sklouzl po Stránka 3 z 4)
"pomalu mi došly zásoby od serv a tak nevím kde sehnat ..."
Ono to asi bylo v průběhu diskuse SPRÁVNĚ přesunuto pod (už existující) PŘEDMĚT, což jsem hned nepostřehl.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde sehnat šroubky?
PříspěvekNapsal: sob 04.11.2017 17:27 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2014
Příspěvky: 1573
Bydliště: Letovice,ČR
guchar píše:
@jyrry Vrutů a šroubků do PC jsem měl v šuplíku hrst. Když jsem potřeboval pár kousků ke svým servům, tak po
případném doplnění o gumové "O" kroužky+dutý nýtek (ve funkci silent bloku), vybraná PC provedení pro mne
byla použitelná. (Proto jsem je použil, a nesháněl). Pro některá dnešní serva jsou šroubky/vruty asi titěrnější.


Ono ani tak nejde o velikost. Pár jich doma mám taky ( z vybrakovaný elektroniky), ale tahle nemají špičku. Mají špici tupou. A když chceš, aby to drželo, musíš udělat malou dirku a ten tupej tam sviňa nechce zalézt. :twisted:

_________________
Co napíšu je jen můj názor, který nikomu nevnucuju.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 04.11.2017 20:50 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7413
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@Shorty Tenká špice(hrot),ostré+tvrdé závity.Záleží na materiálu kam to leze.Vybraný sloužil jako vruto-závitník


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz