Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 23.04.2018 14:14 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.7.2012
Příspěvky: 2651
Bydliště: Havířov
Obrázky: 0
No já právě taky ne. :(


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 23.04.2018 14:55 
Mazák
Mazák

Registrován: 4.7.2012
Příspěvky: 2651
Bydliště: Havířov
Obrázky: 0
Navíc pistole v prvním dotazu mi silně připomíná vzhledem pistoli Magg co jsem kdysy měl. Sice jsem měl tu menší s nádobkou 100ml, ale vypadala stejně, nebo podobně. Tak že by opět jedna fabrika? Mimochodem šla za pár týdnů do koše a teď mám myslím Extol. A zatím spokojenost.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 23.04.2018 20:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10496
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Lark píše:
Hlavně pořád nechápu, kudy by se barva mohla dostat do vzduchové komory, nebo kanálu (na názvu nezáleží).

A já zase nechápu, proč tady stále někdo podsouvá nějakou barvu ve vzduchový komoře. Nic takovýho jsem tady nikdy nenapsal.
Servisák mě dnes potvrdil, že u těhle pistolí je mosaznej rozdělovač skutečně šroubovací ale jen u starých sérií. U nových je závit zalepený závitolepem, stejně jako je zalepenej závit nátrubku pro zásobník barvy v tělese pistole. Protože se skrz závit mosaznýho rozdělovače dostával vzduch do barvy, tak to začali lepit. Proto tam zůstal původní klíč na povolování rozdělovače ale nejsou v něm trny. Pravdu tedy měl Blembondo hned v první odpovědi. Těsnění jehly je skutečně viton o-kroužek a ty podložky jsou z nějakýho plastu vyztuženýho chlupama. Náhradní nemaj.
Dozvěděl jsem se vše, co jsem potřeboval. Bavili jsme se ještě o tom dvouproudu, podstatný je, na kterou stranu jsou orientovaný drážky od těch krajních otvorů v motýlu. Rozepisovat to tady nebudu, stejně by se našli "experti", co by tvrdili něco jinýho, takže by to byla jen ztráta času.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz