Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Al roura 28 x 1 6060
PříspěvekNapsal: sob 29.12.2018 19:39 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Celeron píše:
Vážení, nemáte prosím někdo tip, kde mají rouru 28 x 1 skladem? Kšefty, co prodávají Al materiál je nikdo nemá skladem a dokonce tvrdí, že pokud neobjednám 500 kg, tak nedodaj. Za bolševika se tomu říkalo "limitní množství". Myslím, že tam zase pomalu spějem.....

Zkus výrobce UL letadel ,používaly se na vzpěry křídel.

PříspěvekNapsal: stř 02.01.2019 6:14 
Moderátor serveru
Moderátor serveru

Obrázky: 0
Možná by byla zajímavá alternativa tohle - https://firelovers.com/index.php?id_cat ... &id_lang=6

PříspěvekNapsal: stř 02.01.2019 12:00 
Mazák
Mazák

Obrázky: 14
Mám tu od nich jeden kus 18 mm průměr. Jsou navíjený na trn a povrch není hladkej, spíš taková "vrapovka". Dával jsem ji na zadek Z-50. Naštěstí má skoro 18,3 mm a tak šla v hrotech líznout na 17,95 mm a je téměř hladká. 28 mm ale v nabídce nemají.

to LEXA: Právě jsem mluvil s kámošem, co dělal mechanika v TL-ULTRALIGHT Aircraft. 28 x 1 nikdy nepoužívali, moc slabý.

Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  

PříspěvekNapsal: stř 02.01.2019 16:58 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Celeron píše:
Mám tu od nich jeden kus 18 mm průměr. Jsou navíjený na trn a povrch není hladkej, spíš taková "vrapovka". Dával jsem ji na zadek Z-50. Naštěstí má skoro 18,3 mm a tak šla v hrotech líznout na 17,95 mm a je téměř hladká. 28 mm ale v nabídce nemají.

to LEXA: Právě jsem mluvil s kámošem, co dělal mechanika v TL-ULTRALIGHT Aircraft. 28 x 1 nikdy nepoužívali, moc slabý.

Nedalo mi to a hledal jsem dodací list z roku 1994 ,kdy jsem stavěl UL a nakupoval material u firmy "LETOV",který v té době vyprodával sklady .Mimo drobností (gelenky,matky, plechy,různé profily,pevnostní šrouby,závlačky špendlíky atd.) také trubky různých průměrů 28x2,18x1,5,12x1 a mnoho dalších.Material byl "letecký dural" ze Sovět.svazu zaručená kvalita a vše s potiskem normy.Nebyl jsem sám kdo tam nakupoval tou dobou tam nakupovali všichni ,kdo stavěli UL.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2