Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 19:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.10.2009
Příspěvky: 2369
Bydliště: Praha
Obrázky: 0
Ocelovou spojku u Ventuse 6m , 13,37 kg jsem vyměnil za duralovou. A je to sakra znát.

_________________
Stork8 (3,82m),Maxi Swift(1,4m) /Futaba T18 SZ /Nabíječ CELLPRO POWERLAB 8/


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 21:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.2.2011
Příspěvky: 742
Bydliště: Slavkov u Brna
Obrázky: 0
dudaj píše:

No vidíš a já znal kluka, co se rozbruškou říznul do ruky. Za to ta rozbruška ovšem nemůže - ani v jednom případě. Taky jsem viděl člověka, co se namotal přes tepláky na soustruh a dalšího co si uříznul prsty na cirkuli.
Takže nechápu, proč to sem tahat. Divím se že vůbec jezdíš v autě, protože smrtelných úrazů v autě je taky pěkná hromada.



Podívej jsou práce, který třeba druhý zvládne levou rukou, já je třeba nezvládnu ani se o to nesnažím,
mám z nich respekt,a zase umím třeba to co druhý nezvládne. A proč se tedy divíš, že já jezdím v autě, když je tolik smrťáků, no jezdím proto, abych mohl dostávat dobré rady, že nemám jezdit v autě, že je hafo smrťáků :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 22:01 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4515
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
Rosta2 píše:


Podívej jsou práce, který třeba druhý zvládne levou rukou, já je třeba nezvládnu ani se o to nesnažím,
mám z nich respekt,a zase umím třeba to co druhý nezvládne. A proč se tedy divíš, že já jezdím v autě, když je tolik smrťáků, no jezdím proto, abych mohl dostávat dobré rady, že nemám jezdit v autě, že je hafo smrťáků :D :D :D


S tím souhlasím. Ale když něco se snažím poradit, nemohu předjímat, co dotyčný zvládne a co ne. Radím svou zkušenost a dotyčný sám musí přehodnotit , co umí a co ne. Autem jsem tě popichoval :D


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pon 25.02.2019 23:24 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.4.2017
Příspěvky: 246
Varování není nikdy dost, proto jsem to pozitivně přijal a nekomentoval. Je mi jasné, že nemůžeme ovlivnit, aby texty četli nezletilé nebo nezpůsobilé osoby.

Teprve časem na základě dalších reakcí jsem varoval, proč se nejčastěji trhají kotouče.

Přijde mi, že se na fórech lidé na často zbytečně hádají. Uvítal bych více shovívavosti a více konstruktivních komentářů. Teď trochu popichuji já.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 26.02.2019 21:19 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 18.4.2017
Příspěvky: 246
dudaj píše:

No vidíš a já znal kluka, co se rozbruškou říznul do ruky. Za to ta rozbruška ovšem nemůže - ani v jednom případě. Taky jsem viděl člověka, co se namotal přes tepláky na soustruh a dalšího co si uříznul prsty na cirkuli.
Takže nechápu, proč to sem tahat. Divím se že vůbec jezdíš v autě, protože smrtelných úrazů v autě je taky pěkná hromada.


Můj otec kdysi chtěl a bych vylezl na kývající se žebřík a řezal po tmě za deště a větru okapy. Odpověděl jsem, že bych se takto akorát zranil, že to udělám zítra po ránu, za světla to půjde rychleji, bude pěkně udělané a bude to bezpečné.

Vyslechl sem hromadu nadávek nejmírnější byla, že jsem amatér když to nezvládnu. Nakonec se to pokusil udělat večr sám, naštěstí netrefil kabel a nedostal „elektřinou“ jen si prořízl ruku mezi palcem a ukazovákem až k zápěstí.

Divili by jste se, kdo za jeho úraz dle něj mohl napovím rozbruska to nebyla, ani on.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 65 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz