Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Výroba krabic
PříspěvekNapsal: pát 06.08.2021 17:27 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2006
Příspěvky: 250
Bydliště: rožnovsko
Zdravím. Můj dotaz se netýká přímo funkční modelařiny, ale dílny ano. Začal jsem si dělat radost a sbírám nějaké retro hračky, které jsem v mládí měl a samozřejmě rozebral a vyhodil(pásák, auta na bowden, 1203, tatru,..) Chtěl bych si k těmto hračkám dodělat i krabice, které by se alespoň trochu podobaly originálům. Samozřejmě nějaké repliky se dají i koupit, ale rád bych vytvořil něco sám, třeba i bez potisku. Chci se proto zeptat ,zda se někdo touto výrobou podomácku nezabýval? Potřeboval bych poradit hlavně s výběrem a nákupem papíru. Díky


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba krabic
PříspěvekNapsal: pát 06.08.2021 21:36 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 17.12.2008
Příspěvky: 3950
Bydliště: Bohumileč 15
Obrázky: 0
Znas svuj vyrobek tj. rozmery v skladovaci ci prepravni konfiguraci. Znas pozadavky na provozni odolnost obalu.
Vis presne, kolik zurichvostu si ochoten do akce vlozit. ...toto vstupni info si vhodne ulozis a dobehnes do nejblizsi kartonaze.
Tam vse vyslepicis jejich technologovi a obchodnimu zastupci. Od nich se ti dostane informace, co za flaky papirove lepenky aktualne maji skladem a kere jsou ti ochotni volne prodat.. a je to. 8)

Zbytek das doma na podlaze ( vetsim stolu),zakryte podlozkou co odolava ostremu nozi, pomahaje si uhelnikem, metrem a delsim ocelovym pravitkem,pripadne i dalsimi instrumenty viz fotky.

Pozn.obvykle kupuji mramorovanou, nebo bilou trivrstvou ( 1200x1340mm) , na dulezitejsi a vetsi vyrobky petivrstvou hnedou.

Rozmer nejvetsi co maj skladem (napr. 2250 x 1180mm)ktery jsem bez poskozeni schopen narvat do sveho auta.

Krabky bud primo maluju v rozvinutem tvaru na lepenku, nbo pouzivam predem pripravene odladene sablony, pro vyrobu vetsiho mnozstvi stejnych krabic.
:)

veka1


Přílohy:
krabice_001.jpg
krabice_001.jpg
[ 86.29 KiB | Zobrazeno 1638 krát ]

krabice_002.jpg
krabice_002.jpg
[ 100.51 KiB | Zobrazeno 1638 krát ]

krabice_003.jpg
krabice_003.jpg
[ 96.39 KiB | Zobrazeno 1638 krát ]

krabice_004.jpg
krabice_004.jpg
[ 65.85 KiB | Zobrazeno 1638 krát ]

krabice_005.jpg
krabice_005.jpg
[ 69.1 KiB | Zobrazeno 1638 krát ]

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz