Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: NAREX AS 37-2 HYBRO EVO 3,6V
PříspěvekNapsal: úte 18.10.2022 13:02 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7461
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
_ Např.: Aku vrtací šroubovák AS 37-2 HYBRO EVO - 65405672 - Narex
Přímý aku šroubovák Narex AS 37-2 HYBRO EVO - 3.6V/1.0Ah, 5Nm, 0.18kg, příslušenství, kazeta (65405672)


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_ Koupil to někdo? Ponejvíc na modelařinu? Převážně k jinému použití? Získané zkušenosti? Který SET (sestavu)?


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: NAREX AS 37-2 HYBRO EVO 3,6V
PříspěvekNapsal: úte 18.10.2022 13:18 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7461
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
_ POZOR nabízí se i ODLIŠNÉ provedení "bážová" LADY (se setem krátkých bitů)
Výsledky pro „hybro“ v kategorii Aku vrtačky a šroubováky (15 produktů)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: NAREX AS 37-2 HYBRO EVO 3,6V
PříspěvekNapsal: úte 18.10.2022 16:23 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.7.2015
Příspěvky: 1795
Bydliště: Orlova v noci , Karviná ve dne
Abych pravdu řekl,tak mě pomaluběžny přímý Aku šroubovák v modelářské praxi minul.
Přesto ,že na obchodě měl své místo a svého času se prodával skvěle ,dnes jen občas opravářum ledniček a elektromonterum ,třeba na rozvaděče,počítačové skříně.
Je to všechno o tom,že v rukách máš větší cit a sroubecky jsou prtave.
I když jsou i s nastavitelným kroutícím momentem,porad je to o první chybě,když nedotáhnes nebo přetáhnes a serves závit.
Za mě,v modelářine ,z malých strojku, kvalitní sada ,,hodinářských,, sroubovacku,mikro bruska a mikro vrtačka,mikro nebo mini pilka. Ale toto?
I hoblík je nejlepší žiletkový. :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: NAREX AS 37-2 HYBRO EVO 3,6V
PříspěvekNapsal: úte 18.10.2022 21:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 20.9.2005
Příspěvky: 312
Bydliště: Brno, Velká Bíteš
Ahoj,
zrovna před létem mi známý montoval na několik oken vnitřní žaluzie a překvapilo mě, že si donesl dva přímé AKU šroubováky, jeden co se dá i zalamovat a akučku. Tak jsem ho zeptal jestli už to není obcese a on mě řekl, že po 20 letech šroubování si už ráno ani nezaváže tkaničky než rozcvičí prsty a zápěstí. Bez všech těch aku udělátek by si už na chleba nevydělal a šroubuje celý den. Jak říká pán na videu pro masovou výrobu nebo profi práci na plno šroubků je to super pomocník.. taky s tím šroubuješ vruty, šroubky od 2,5mm.. nic malého. Máš pravdu,že na modelařinu se hodí spíš hodinářské šroubováky, třeba šroubky na servu s tím ohobluješ raz dva.

Já osobně občas nosím na lítání (hlavně v zimě) malý aku šroubovák z lidlu. Prostě v zimě mám ztuhlé prsty a šroubovákem nezamotám ani Ň. Na vysílačku mám pak obal na ruce s vyhřívacími pytlíčky, tak je to v pohodě :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: NAREX AS 37-2 HYBRO EVO 3,6V
PříspěvekNapsal: úte 18.10.2022 21:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9141
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
My jsme modeláři, poměrně často něco montujeme - šroubujeme. Tady se možná aku přístroje vyplatí. Určitě se vyplatí monterům - viz příspěvek kolegy sopta. Ale nemyslím si, že se vyplatí příležitostným kutilům, kteří to vytáhnou jednou dvakrát za rok. Když přístroj potřebuje, baterka je vybitá a musí čekat na nabití. Osobně mám prakticky všechno na kabel, jen to, co nosím na letiště, je na baterky. Ale je to věc názoru.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 43 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz