Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Jste pro změnu nominačních kritérií?
F3K nelítám závodně, je mě to jedno 39%  39%  [ 9 ]
Jsem pro změnu nominačních kritérií 30%  30%  [ 7 ]
Ne,nominační kritéria jsou nastavena správně 30%  30%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 23
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 14:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
komár píše:
Polynom píše:
Nemyslím si že by aktuálně mohlo kvalitně reprezentovat více než těch 6 lidí.

A je těch 6 lidí na prvních šesti místech žebříčku? Není, jsou tam jen 4. A o to jde.


těch 6 lidí jsem opsal od tebe :) hele, netuším co vám s Jirkou přejelo přes nos a proč najednou řešíte tohle a teď. Nicméně si myslím, že je potřeba řešit něco jiného a mnohem důležitějšího. Ať uděláš kritéria jakákoliv nikdy nebude výsledný žebříček přesně udávat výkonnost pilotů seřazených podle něj, NIKDY!

A já jsem rád že tam jste vy s Jirkou, protože jste evidentně tak přející, že by jste přenechali svojí možnost někomu záhadnému který je v žebříčku za vámi a já vůbec nevím koho myslíš, fakt netuším, protože se nikdo takový neozval


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 15:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2006
Příspěvky: 362
V žebříčku jsem udělal další záložku s názvem Experminetal, kde je žebříček podle kritérií, která jsem já navrhoval. Můžete porovnat. Zejména bych byl rád, kdyby to udělal Petr :-)

_________________
--Komár

http://denicek.lmkzdar.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 15:15 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2004
Příspěvky: 192
Bydliště: Třebechovice pod Orebem
Podívejte se na jiné kategorie F3B,J i F kolik lidí splní nominační kriteria.Je to stejné jako u F3K!!!!
Jedíné co se tímto změní je finanční náročnost nominace nic víc.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 15:21 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2004
Příspěvky: 192
Bydliště: Třebechovice pod Orebem
Tak jsem se na ten Experminetal podíval a je jasné o co tady jde.Je to dost smutné a víc se k tomu nebudu vyjadřovat.Změna v pořadí na prvních čtyřech místech hovoří za vše :(


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 16:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2006
Příspěvky: 362
Becker píše:
Tak jsem se na ten Experminetal podíval a je jasné o co tady jde.Je to dost smutné a víc se k tomu nebudu vyjadřovat.Změna v pořadí na prvních čtyřech místech hovoří za vše :(


Škoda, že už se dál nebudeš vyjadřovat, protože bys nám mohl objasnit, co hovoří za vše. Já vidím, že první čtyři místa se prakticky nezměnila a jsou na nich opravdu ti, kteří tam patří, ale dost se vylepšilo to pořadí dál. Už tam nejsou extrémy, kdy závodník A je před závodníkem B i přesto, že závodník A závodníka B za celou sezónu nepřelétal.

A ještě jednou, asi to budu muset psát ke každému příspěvku. O letošní výsledky nejde - nominační kritéria pro letošní rok byla daná začátkem roku a není možné na nich nic změnit ani se o to nikdo nesnaží. Snaha je změnit nominační kritéria pro příští roky.

_________________
--Komár

http://denicek.lmkzdar.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 17:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
Honzo, podíval jsem se, co chceš jsi psal, jaké budou výsledky jsem tušil a o moc nezmýlil. Vím o co ti jde, rozumím ti. Já jen absolutně nesouhlasím aby se nominační kritéria zjednodušovala (v rámci složitosti létání). To je proti všem zásadám v kterých jsem se snažil F3K držet. To že zjednodušíš podmínky a očekáváš vyšší výsledky je ten největší nesmysl jaký jsem za dlouhou dobu slyšel, tomu nemůžeš přeci věřit.

udělejte klidně výběr jen z vypichu, ale bude to neskutečná ostuda a propad na mezinárodním poli.

ti kteří jsou v první čtyřce se do ní dostali neskutečnou pílí a před zbytkem jsou o strašný kus dále. Ty k nim teď dorazíš ty ostatní téměř bez rozdílu... začínám se na F3B opravdu těšit :cry:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 18:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2006
Příspěvky: 362
Petře, takže ty tvdíš, že současná nominační kritéria jsou v pořádku, rozumím tomu dobře?

_________________
--Komár

http://denicek.lmkzdar.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 18:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
komár píše:
Petře, takže ty tvdíš, že současná nominační kritéria jsou v pořádku, rozumím tomu dobře?



jak jsem již psal, jsem pro jejich úpravu ale ne pro zjednodušení, zanechat nutné minimálně 3contesty mi připadá jako naprosto v pořádku


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 18:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2006
Příspěvky: 362
Polynom píše:
jak jsem již psal, jsem pro jejich úpravu ale ne pro zjednodušení, zanechat nutné minimálně 3contesty mi připadá jako naprosto v pořádku


Jo, jsem slepej, promiň. Zkusil bys svůj návrh konkretizovat, aby se podle něj dal udělat žebříček, stejně jako jsem udělal ten experimetální podle mojí představy? Už jsou dva, takže by mělo jít i to počítání přes dvě sezóny.

_________________
--Komár

http://denicek.lmkzdar.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 18:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
zanechal bych 4české a 3contesty a jako osmý výsledek bych počítal s procentuálním celkovým výsledkem z minulé sezony.

ještě je potřeba brát v potaz již uskutečněná MS a ME a počítat s těmito výsledky ale zatím nevím jak..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 19:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2006
Příspěvky: 362
Polynom píše:
zako osmý výsledek bych počítal s procentuálním celkovým výsledkem z minulé sezony

A ten procentuální výsledek minulé sezóny bys vypočítával jak?

_________________
--Komár

http://denicek.lmkzdar.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 19:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
stejně jako procentuální výsledek závodu, první 100% ostatní přepočet dle dosažených bodů k prvnímu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 20:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 5.12.2006
Příspěvky: 362
Polynom píše:
stejně jako procentuální výsledek závodu, první 100% ostatní přepočet dle dosažených bodů k prvnímu

No a ten počet dosažených bodů za sezónu určíš jak? Součet tří nejlepších, součet všech, součet tří českých+tří contestů, průměr?

_________________
--Komár

http://denicek.lmkzdar.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 21:08 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 4.12.2004
Příspěvky: 192
Bydliště: Třebechovice pod Orebem
Nějak mi to nedá.Pokud je nominace pro daný rok tak se v ní nemůže počítat s výsledky z minulých sezon natož s výsledky z MS a ME.To Vám na svazu neschválí.Přijde mi to diskriminační pro někoho kdo v repre nebyl.
Když si přečtu kriteria u ostatních kategorii jsou podobná jen se liší poměrem českých a mezinárodních závodů.Většinou jde o to kolik se pořádá v té dané kategorii českých závodů.Čim víc tim se jich víc počítá do nominace.
Proč se nepoučit tam kde to funguje již dlouho (F3B a J)
Jinak zatím se podle pořadí do reprezentace dostali lidi co tam být měli,to že nakonec nejeli a jel někdo jiný změna nevyřeší.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nominační kritéria kategorie F3K
PříspěvekNapsal: stř 12.10.2011 23:36 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2007
Příspěvky: 107
Po přečtení všech příspěvků co se týká nominace pro kritéria na příští rok mám několik poznámek.
Když se loni dávaly dohromady kritéria do reprezentace, tak jsem pozval lidi co létají F3k do Prahy, kde se jsme je dávali dohromady. Kdo z vás přijel?

1) Žebříček F3k spravuje trenér F3K – to, že si někdo udělá svůj žebříček je hezké, ale na nic. Žebříček je naprosto jasně daný a i kritéria jsou jasná.

2) Pokud chce někdo do reprezentace, tak by měl ukázat, že umí létat a je dobrý. To obnáší jezdit po závodech. Pokud absolvuji dva závody někde na louce a vyhraju je, to neznamená, že jsem dobrý a obstojím v konkurenci na závodech v zahraničí. Svádět to na fakt, že nemůžu jet na závody mimo republiku, protože mi to zabere moc času a nebo že to stojí moc peněz je směšné.

3) Podívejte se na Petra Hulíka, a nejen na něj, kolik toho objel venku od začátku, co létá. Nikdy jsem ho neslyšel si stěžovat, že ho to stojí dost peněz a času. To samozřejmě stojí, ale má úspěchy jak doma tak venku. Někde musel zkušenosti získat,ty nezíská na Vypichu. Na MS zalétal s Ondrou výborné výsledky!

4) Zaráží mě to, jak to tady probíráte, konkrétně Milan a spol. Měli jste na to celý rok a od nikoho jsem nedostal žádný konkrétní návrh. Na žádných závodech, kromě 5minut v Přibyslavi mezi koly, neproběhla žádná diskuze. Od nikoho jsem žádný kompletní vypracovaný návrh nedostal

5) Proč jste si vzpomněli za 5minut 12? - měli jste na to celý rok a nikdo s ničím nepřišel.

6) Milanovi jsme nabízel, ať přijede do Prahy a můžeme to probrat na svazu u Navrátila. Bohužel nepřijel.

7) Nechápu proč výsledky nějakým stylem násobit koeficientem a dělat to složitější.

Nebráním se samozřejmě změnit kritéria a ani netvrdím, že jsou ideální. Proto je tam věta: „ Pokud to situace vyžaduje, má trenér F3K právo učinit změny v systému výběru a v nominaci členů reprezentace, a to s ohledem na dlouhodobou výkonnost pilotů, optimální složení týmu či morální vlastnosti členů týmu.“

Tak dejte pro další rok kompletní návrh.

Ahoj Honza Zelenka


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 71 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz