Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 19.05.2016 13:10 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 4.2.2016
Příspěvky: 5
Zdravím, tak tady opět trochu rozhýbu téma..:-)
Už pár týdnů pokukuji po nějakém F3K házedle pro začátek, chtěl bych tak doplnit svůj repertoár skládající se z EPP akrobata a rychlejšího, téměř archivního větroně od Leoše Svobody. Na F3K se mi líbí, že se u toho člověk hýbe a je to zase trochu něco jiného..:-) A teď co s tím, samozřejmě jsem nejprve koukal na HobbyKing po Apollu 1500, které bohužel není skladem, ale vyjde na nějakých 70 Euro, což si myslím, cena na seznámení s DLG házedlem lákavá.. Potom jsem shlédl Rimrovu recenzi Marabu, cena 2900Kč přijatelná, ale co tak koukám, má nežádoucí vyšší hmotnost a to konstrukční křídlo asi nebude to pravé ořechové na případné karamboly. Na Modelbazar koukám každý den a F3K pro mne za přijatelné peníze (do 4000Kč za neosazený model) se snad nikdy neobjeví. Nyní jsem objevil v nabídce od pana Vladimíra Vrabce model F3K Shark, kompozitové házedlo vlastní výroby a cena 3800Kč se zdá být rozumná. Má někdo zkušenosti s tímto modelem? Nebo jiné doporučení a případné nabídky olétaných modelů? Nemám žádné závodní ambice, prostě mě jen baví létat, beru to jako relax, nechci, aby to bylo moc finančně náročné, ale zároveň, jak se říká, nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci...

_________________
Éra: Speedo II. od LS model
Christen Eagle II od Va-Models

Rádio: Turnigy TGY-i6


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 22.05.2016 7:01 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.9.2010
Příspěvky: 415
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kvalita a zkušenosti s tímto modelem F3K Shark by mě taky zajímala. Má ho vubec někdo???


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 05.12.2017 16:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.5.2008
Příspěvky: 1769
Bydliště: Cheb
Občas projíždím fulltextem google abych viděl co se kde šustne okolo mého F3K Shark a tak jsem objevil toto vlákno. Pokud vás zajímá něco konkrétního, ptejte se. Nebudu se k modelu vyjadřovat, to musí posoudit zákazníci. Většina produkce končí v zahraničí, takže kromě videí, kterých si všimnu na youtube se ke mě zpětné informace většinou nedostanou. Občas někdo objedná náhradní díl, nebo i nové letadlo, které má po letech olétané a říká, že je s modelem spokojen. Musím říct, že mě tato informace vždy velice potěší. Jsem především modelář, pak až obchodník.
Tak ať to lítá ! Sharkcom

_________________
Sbach 2200mm, Piper L4H 2500mm, Hawker huriccane 1950mm, F3K SHARK.
Letiště Cheb, www.rc.hys.cz


Naposledy upravil sharkcom dne stř 06.12.2017 8:04, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz