Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jaká serva do křídla
PříspěvekNapsal: pon 09.07.2007 19:40 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2003
Příspěvky: 124
Jaké serva používáte na křidélka? Zalítl jsem svoje první DLG a použil jsem Carson 9g. Dobré - jen kdyby bylo nižší a přsněji drželo střed.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 10.07.2007 12:27 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 41
Fúha tak to sú tie najhoršie servá aké si tam mohol dať. Čím skôr vymeň. Sú to nespolahlivé a nepresné servá. Stačia tam aj nejaké Waypoint w60 alebo GWS s umelými prevodmi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 12.07.2007 21:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
no myslim že to nejhorší je právě Waypoint horší servo jsem v životě něměl v ruce. uvědomte si že v f3k jsou serva namáhány poměrně extrémě a je potřeba na výškovku a do křídel dávat opravdu kvalitní serva tj: tah min 1,4kg ideal nad 1,5kg co mohu doporučit: Dymond D60, Futaba S3014, digi serva do 10g (i Hitec HS45HB ale pozor mají malý tah 1,1kg ale zase poměrně tvrdé převody)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 13.07.2007 20:57 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 13.1.2007
Příspěvky: 41
Polynom píše:
no myslim že to nejhorší je právě Waypoint horší servo jsem v životě něměl v ruce. uvědomte si že v f3k jsou serva namáhány poměrně extrémě a je potřeba na výškovku a do křídel dávat opravdu kvalitní serva tj: tah min 1,4kg ideal nad 1,5kg co mohu doporučit: Dymond D60, Futaba S3014, digi serva do 10g (i Hitec HS45HB ale pozor mají malý tah 1,1kg ale zase poměrně tvrdé převody)


No tak to hej ale ja mam pocit ze on tu nespomina F3K. Druha vec je co sa puziva na sutaziach a co len pre rekreacne polietanie. Jasne ze mas pravdu s tymi servami ale nie kazdy da za serva tolko co ty ,ja som mu poradil pomerne lacnu alternativu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 15.07.2007 10:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
No tak to hej co myslíš že je DLG (Discus Lunch Gliders)? jo jo F3K.... ok když levnou variantu tak alespoň HS55 ale rozhodně ne Waypoint 55ka už i trochu středí a nemá vůle (v mezích) a hlavně nemá výrazné krokování což Waypoint nezná, ten nestředí, má vůle, a hrozný krokování


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 15.07.2007 13:28 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2003
Příspěvky: 124
Takže koukám co člověk to názor. Zatím tam mám ty Carsony a na moje začátečnické pokusy mi zatím vyhovují. (už bylo i 17minut v termice :wink: )
Tak zatím vyčkám a budu vybírat.

Ještě jeden nápad: Co kdyby jste každý napsal své vybavení (bud sem nebo ke mě na mail) a já to hodím do tabulky a vystavím na webu. Myslím že by to mnoha začátečníkům jako jsem já pomohlo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 16.07.2007 16:03 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2003
Příspěvky: 124
Tak první výsledek je zde:
http://www.danzkarabachu.hustej.net/supergee.htm
Kdo se tam nenajde nebo najde chybu tak at se ozve. Zítra večer budu přidávat a opravovat údaje.
Ještě jsem na radu přidal váhu, tak mi to pls doplňte.
Ahojte Dan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 20.07.2007 16:03 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 20.5.2003
Příspěvky: 124
Tabulka je doplněna dalšími údaji a přidal jsem pár fotek a trocha textu o svém SuperGee
http://www.danzkarabachu.hustej.net/supergee.htm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 03.09.2008 17:41 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.8.2008
Příspěvky: 21
A co tyhle serva nemate nekdo s nima zkusenosti? http://www.mscomposit.com/elektronika/s ... ml?lang=cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.09.2008 13:46 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2007
Příspěvky: 340
Bydliště: letovy priestor Klenovec
Obrázky: 0
Ja lietam už druhý rok s GWS Naro a bez akýchkoľvek problémov. Skor ako silu by som preferoval presnosť a držanie stredovej polohy lebo 1,2kg servá úplne stačia.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.09.2008 14:46 
Mazák
Mazák

Registrován: 14.5.2006
Příspěvky: 691
Bydliště: Zlín
Obrázky: 8
pilothanter píše:
Ja lietam už druhý rok s GWS Naro a bez akýchkoľvek problémov. Skor ako silu by som preferoval presnosť a držanie stredovej polohy lebo 1,2kg servá úplne stačia.

Nejsem o tom přesvědčen,ale co člověk to názor. Taky doporučuji serva do křídla s tahem minimálně 1,5kg, 2kg budou lepší. ( třeba HS65, nebo PowerHD HD 1581 HB ) Na ocasky budou stačit HS 45.
Ze začátku sice budou stačit serva do křídla i s menším tahem, ale časem při razantním hodu křidélka dostanou flatr. Ze začátku jsem měl ve svém prvním F3K serva MS22, po prvním flatru jsem vyměnil za HS65 a je bylo po problému. ( u nulových vůlích je doufám zbytečné mluvit )


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.09.2008 17:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2007
Příspěvky: 340
Bydliště: letovy priestor Klenovec
Obrázky: 0
makyk píše:
pilothanter píše:
Ja lietam už druhý rok s GWS Naro a bez akýchkoľvek problémov. Skor ako silu by som preferoval presnosť a držanie stredovej polohy lebo 1,2kg servá úplne stačia.

Nejsem o tom přesvědčen,ale co člověk to názor. Taky doporučuji serva do křídla s tahem minimálně 1,5kg, 2kg budou lepší. ( třeba HS65, nebo PowerHD HD 1581 HB ) Na ocasky budou stačit HS 45.
Ze začátku sice budou stačit serva do křídla i s menším tahem, ale časem při razantním hodu křidélka dostanou flatr. Ze začátku jsem měl ve svém prvním F3K serva MS22, po prvním flatru jsem vyměnil za HS65 a je bylo po problému. ( u nulových vůlích je doufám zbytečné mluvit )


O čom nie si presvedčený.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.09.2008 17:22 
Mazák
Mazák

Registrován: 14.5.2006
Příspěvky: 691
Bydliště: Zlín
Obrázky: 8
že budou stačit serva stahem 1,2kg. :wink:


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.09.2008 17:31 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.12.2007
Příspěvky: 340
Bydliště: letovy priestor Klenovec
Obrázky: 0
Šak s nimi lietam a stačia.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 04.09.2008 17:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 14.5.2006
Příspěvky: 691
Bydliště: Zlín
Obrázky: 8
Šak jsem napsal, co se časem stane. Když se do toho opřeš. :wink: Ale jak jsem psal, co člověk to názor a zkušenost.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 51 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz