Switch to full style
RC házedla - kategorie, která má hodně blízko k "opravdovému" sportu.
Odeslat odpověď

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pon 07.09.2015 9:04

maroslong píše:Hmm, vidím že podobnosť s obľubenými a hojne používanými KST X08 je opäť čisto náhodná, ako je u FrSky bohužiaľ zvykom. :D
X08H_1024x1024.jpg


Tak naokraj - jde v tomto případě opravdu o podobnost/kopii? Někde jsem totiž zachytil názor, že minimálně některá SBUS serva FrSky jsou u KST přímo vyráběná, jen s odlišnou elektronikou. Docela by mě zajímalo, zda to někdo umí potvrdit, s ohledem na celkem dobrou pověst KST by to byla poměrně pozitivní informace...

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pon 07.09.2015 9:36

Zkusím se poptat u Honzy Urbánka, přímo s FrSkyem komunikuje, jestli pustí nějaké info..
KAždopádně přemýšlím, že ta dvě serva do křídla pustím na pár hodin na servotesteru, s nějakou zátěží. Každé servo než dám do éra takto trápím půl hoďky až hoďku, tady bych možná zkusil víc.

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

úte 15.09.2015 2:21

Tak jsem novy majitel dvou kusu full carbon F3K Destiny.
Bohuzel take majitel dvou prasklych kridel (vcetne prasklych nosniku), coz jsem zjistil po vybaleni z krabice.

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

úte 15.09.2015 7:28

Ještě dodávám že to rozhodně není chybou špatného zabalení. To bylo od Romana bezchybně

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pát 09.10.2015 7:28

Nebot se tu diskutovalo o FrSky C2100 servech dam sem jedno video



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

sob 17.10.2015 18:45

okno píše:Tak jsem novy majitel dvou kusu full carbon F3K Destiny.
Bohuzel take majitel dvou prasklych kridel (vcetne prasklych nosniku), coz jsem zjistil po vybaleni z krabice.

Mohu se zeptat, co nebo kdo způsobil takové fatální poškození? A jak se to podařilo nakonec vyřešit?

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pon 19.10.2015 8:24

Někdo v rámci přepravy bednu zatížil uprostřed a ta se ohnula.
Po důkladném prozkoumání bedny jsem i našel rýhy kde to bylo zatížené a kde po tom táhli další bednu.

Zatím je vše v řešení. Roman dělá nová křídla a netlačil jsem na něj a domluvili jsme se, že upřednostní další objednávky co má nasmlouvané.

M.

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pon 19.10.2015 18:52

okno píše:Někdo v rámci přepravy bednu zatížil uprostřed a ta se ohnula.
Po důkladném prozkoumání bedny jsem i našel rýhy kde to bylo zatížené a kde po tom táhli další bednu.

Zatím je vše v řešení. Roman dělá nová křídla a netlačil jsem na něj a domluvili jsme se, že upřednostní další objednávky co má nasmlouvané.

M.

Děkuji za odpověď. Trochu jsem to předpokládal. Je smutné, že není na dopravce spolehnutí a osobní převzetí je stále jistější.

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

stř 17.02.2016 2:32

Letadlo jiz leta. Naprosta spokojenost jak s vyrobcem, tak s vyrobenym kusem. Objednaval jsem dva modely, sestaveny je zatim jenom jeden. Vsechno perfektne sedi. Podpora od vyrobce take suprova.

Budu davat build log na RCgroups. Ozvalo se mi par lidi anglicky mluvicich s tim ze neni moc info v anglictine.

jednoznacne mohu doporucit toto letadlo.

Dekuji vyrobci za veskerou pomoc.

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

úte 01.03.2016 23:37

Tak sem pak nahoď odkaz z rcgroup dám si to do sledování.

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

stř 27.04.2016 19:47

snad mě rimr nezabije 8¨-))



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

čtv 28.04.2016 13:30

ty si zabiják :-D

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pát 29.04.2016 20:52

Hustý :D tohle mne opravdu dneska zvedlo náladu. Dík moc

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pon 26.09.2016 20:32

Zdravím kolegy modeláře. Po delší lítací odmlce jsem si opatřil destiny "v rozsypu". Mohl by mi nějaký dobrodinec poskytnout návod. Podle ostatních házedel to dohromady sestavím, ale výchylky a hlavně těžiště mi zůstává utajeno.
oldanov@seznam.cz

Děkuji Olda

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pon 03.10.2016 17:05

Když už jsem zjistil těžiště a úspěšně zalétal, ladím ještě jeden problém. Nedaří se mi dosáhnout požadované výchylky křidélek. Závěs křidélka má dost velký odpor, takže servo nemá šanci. Jakým způsobem je to možné uvolnit.

Díky
Jinak lítá parádně
Odeslat odpověď