Switch to full style
RC házedla - kategorie, která má hodně blízko k "opravdovému" sportu.
Odeslat odpověď

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

čtv 06.10.2016 16:57

výchylky křidélek nahoru 12 mm, dolů 7 mm

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

čtv 06.10.2016 19:14

Díky za info. Musel jsem ohnout křidélko a zabrousit závěs, už chodí jak má. Včil jsem udělal křídlo k trupu na konektor. Težiště mi vychází na zadní hranici a mám to za 298g. Je to dost, ale ušetřil bych tak max 10g. U dalšího F3K se budu snažit více. Bohužel náhony křidélek mám tak, že mám výchylky nahoru jen 9mm, víc nedostanu, táhla mám skrz křídlo už ohnutý a předělávat to teď nebudu, možná někdy při výměně serv.
Jinak moc podařená poletucha. O víkendu jdu zalítat. Už jsem něco hodil, ale neměl jsem pořádně napípány letový režimy.

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pát 07.10.2016 5:39

tak jsem si myslel, že jsem něco udělal blbě, ale mám výchylky nahoru jen 10 mm ze stejných důvodů 8¨-)

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pát 07.10.2016 7:02

Mátě někdo tu novou verzi. Přip. můžete někdo hodit grafy z výškoměru (i ti se starší verzí)

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pát 07.10.2016 7:06

olda píše:Díky za info. Musel jsem ohnout křidélko a zabrousit závěs, už chodí jak má. Včil jsem udělal křídlo k trupu na konektor. Težiště mi vychází na zadní hranici a mám to za 298g. Je to dost, ale ušetřil bych tak max 10g. U dalšího F3K se budu snažit více. Bohužel náhony křidélek mám tak, že mám výchylky nahoru jen 9mm, víc nedostanu, táhla mám skrz křídlo už ohnutý a předělávat to teď nebudu, možná někdy při výměně serv.
Jinak moc podařená poletucha. O víkendu jdu zalítat. Už jsem něco hodil, ale neměl jsem pořádně napípány letový režimy.


Ja mel opacny problem, elevator byl tak volny se mistama nebyla zadna tkanina a byla tam mezera. Vyresil jsem to prelepenim paskou z vrchu.

S kridelkama jsem problem nemel - zalepil jsem serva s packama mimo stred abych mel dostatek pohybu nahoru a na brzdy.

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

ned 09.10.2016 18:25

Tak se rychle podělím o mé první házení v životě. Roky mi trvalo, než jsem se k F3K odhodlal. Nakonec jsem se veškerých poletuch postupně zbavil, něco podědili moji 2 synové, které budu teprve učit a dokoupil rádio MX-12 + destiny. Defacto mám pro sebe už teď jen Destiny.
Po amatérském naladění to mám komplet i s dovážením za 299g. Režimy nastaveny 1mm nahoru, vše v nule, 3mm dolu termika. Dnes jsem začal na 23-27m a nějak to nešlo dál. Pak přijel kamarád co má brka a bravo, dal mi krátkou instruktáž a po 2 hodinách házení s přestávkama jsem se za absolutního bezvětří dostal s destiny na 43m. Pak mi půjčil bravo lehouš (verze bez ovládané směrovky) a hodil jsem si navolno, řídil majitel. To byl takovej masakr, jak mi to vystřelilo z ruky a bylo z toho rovných 50m. Pak jsme to stejný zkusily s mojí destiny a bylo to dvakrát krásných 47m. Poslední hody mě už tak bolela po odhodu dlaň, že jsem to vzdal.
Jinak toto jsem ve svých 37letech myslel, že už v modelařině nezažiju. Ještě teď se z toho třepu.
Omlouvám se, ale musel jsem se podělit.
Naposledy upravil olda dne pon 10.10.2016 14:40, celkově upraveno 1

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pon 10.10.2016 7:39

Na první hody to je slušná výška. To letadlo máš, ale celkem těžký do silnějšího větru OK, ale za klidu ti to moc nepřidá. Pokud tě, ale F3K chytne stejně se nevyhneš více letadlům. Co to máš za verzi, že ti ta váha vyšla takhle ? To křídlo máš ještě tu první verzi s větší plochou?

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pon 10.10.2016 9:20

Ke staršímu křídlu se dokupoval nový trup a ocas, takže ta starší varianta.
Serva křídlo D60, ocas HS 53 (vím, že tam nepatří, výhledově asi vyměním). Napájení 1s li-pol 1200mAh , přijímač + externí Vario 12g.
Plánuji hodně výhledově (až se naučím házet) přijímač s integrovaným variem -3g, nová serva VOP SOP, ocas pryč a znova a lépe. Když se vše povede, bude z toho max 10g. Teď to mám s dovážením 2g kamínkem.
Tady je video s verzí Destiny, co mám.
Jsou to první hody po instruktáži kamaráda, když mi řekl co a jak.
https://www.youtube.com/watch?v=xytrQnN6ia0

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pon 17.10.2016 20:49

olda píše:Ke staršímu křídlu se dokupoval nový trup a ocas, takže ta starší varianta.
Serva křídlo D60, ocas HS 53 (vím, že tam nepatří, výhledově asi vyměním). Napájení 1s li-pol 1200mAh , přijímač + externí Vario 12g.
Plánuji hodně výhledově (až se naučím házet) přijímač s integrovaným variem -3g, nová serva VOP SOP, ocas pryč a znova a lépe. Když se vše povede, bude z toho max 10g. Teď to mám s dovážením 2g kamínkem.
Tady je video s verzí Destiny, co mám.
Jsou to první hody po instruktáži kamaráda, když mi řekl co a jak.
https://www.youtube.com/watch?v=xytrQnN6ia0


Stavel jsem ted druhou Destiny, daval jsem si super pozor abych nemel tezky ocas, jelikoz prvni mi vysla 285g s 1200mah a dovazenim 10g v nose. Vsechno lepene CA, minimum epoxidu a stejne mi nova vysla na 276g, opet stejne 1200mah a 8g dovazeni v nose.

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

pát 09.12.2016 14:35

Z vlastnej skúsenosti neodporúčam lepiť smerovku sekundákom. Po pár silnejších hodoch sa ti smerovka utrhne a rozbiješ hádzadlo.

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

čtv 19.04.2018 12:17

Nazdar kolegové :)

kdyby měl někdo zájem, tak tohoto krasavce mám na prodej.. Nový vybavený nelétaný model. Samozřejmě se dá na ceně domluvit.

viewtopic.php?f=98&t=83614

Pěkný den
Mara

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

úte 26.02.2019 7:35

Tak vcera jsem si objednal Destiny extreme V2 a chtel jsem se zeptat jake tam davate serva, ktera by byla nej? Jde mi spise o kvalitu ne o cenu.
Predem dik

Re: F3K Destiny (výrobce Roman Plesl)

ned 24.03.2019 10:17

Ahoj chtel jsem se zeptat jestli ma nekdo zkusenost s vystrelovanim f3k gumicukem.
Predem dik
Odeslat odpověď