Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Destiny V2
PříspěvekNapsal: pát 12.04.2019 18:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2010
Příspěvky: 583
Bydliště: Praha
Ahoj, chtel jsem se zeptat jestli ma nekdo Destiny V2?

_________________
Jeti DC-16, Futaba FX-18+modul Jeti
Swing speciál, Proxima 2, Stork 4, Mig 15, P47, Torro 900


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Destiny V2
PříspěvekNapsal: pát 12.04.2019 18:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 304
Ahoj ano kupuval Jsem ji před zhruba trema roky,a porad lita bezvadne.Jel Jsem si pro ero osobne a dokonce mne Roman pujcil jeho ero na osahani a politani a musim znovu rict ze litaj bezvadne,Jirka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destiny V2
PříspěvekNapsal: pát 12.04.2019 18:53 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 304
Ahoj ano Destiny Jsem kupoval od Romana Plesla zhruba před trema lety a porad lita paradne,jel Jsem si pro ero osobne jelikož posilat to postou,to asi radeji ne,je to preci jen kompozitak za x tisíc a i když to ma Roman pojistene tak to radeji ne.Dokonce mne pujcil svoje Kacko na osahani a politani a fakt parada,Ahoj Jirka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destiny V2
PříspěvekNapsal: pát 12.04.2019 18:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 304
Ještě dodam ze mam tu stredni verzi a když uz Jsem tam byl tak Jsem vzal i serva a obaly na kridla,vop a sop.Je to velice ochotny Pan a je hned videt ze o F3K hodne vi,Jirka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destiny V2
PříspěvekNapsal: pát 12.04.2019 21:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2010
Příspěvky: 583
Bydliště: Praha
No, ja jsem poridil V2 take, ted jsem dokoncil stavbu a zaletal, ale nejak to nemohu seridit aby to poradne letalo. Zda se mi jako kdyby melo Destiny 5kg, vcelku dost velke opadani. Mam take tu stredni verzi a vazi mi to 265g.
Asi budu muset zajed k Romanovi, aby mi s tim neco udelal, teda jestli to vubec pujde. Proste udelam par zatacek a jdu dolu jak siska. Lita to dost rychle.

_________________
Jeti DC-16, Futaba FX-18+modul Jeti
Swing speciál, Proxima 2, Stork 4, Mig 15, P47, Torro 900


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destiny V2
PříspěvekNapsal: pát 12.04.2019 21:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 304
Ahoj vahove to mame tak nastejno plus minus nejaky ten gram,kacko by mělo litat trosku rychleji,alespon vyuzije lepe profilu.pomale modely nelitaji moc dobře,abys z modelu dostal co nejvíce tak je to o nastaveni ruznych výchylek,diferenciaci,namix.vop do klapek,ruzne letove režimy jak preskoky tak termika atd,to je na dlouho,zajed za R.Pleslem a uvidíš jak ero razem ozije,rad Ti poradi s nastavenim modelu.A budes hodne prekvapen co Destiny dokaze.Ahoj Jirka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destiny V2
PříspěvekNapsal: pát 12.04.2019 21:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2010
Příspěvky: 583
Bydliště: Praha
Jojo budu muset. Zatim to na nejake vytaceni bublinek v 5m na ktere jsem se tesil vubec neni.
Muzu se ti zeptat kolik mas teziste? Ja mam ted na 90mm a pripadne vychylky kridelek?

_________________
Jeti DC-16, Futaba FX-18+modul Jeti
Swing speciál, Proxima 2, Stork 4, Mig 15, P47, Torro 900


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destiny V2
PříspěvekNapsal: sob 13.04.2019 6:06 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 304
Ahoj ted to zrovna nevim neboť ero mam jinde ale k veceru to omerim a dam vedet co a jak,vydrz.Jinak Jsem zkousel i obracenou diferenciaci kridelek a taky to lita dobře,tzn dolu vice nahoru méně,par kluku to taky takhle lita.hodne dulezite je zavětrovat,zalozit nebo jak se to říká kridelka vop,sop,a taky to je znat.Po nastaveni všech potrebnych výchylek a při spravnem tezisti tam kde ma bejt ten stoupak vytocis opravdu ve trech metrech nad zemi,vyzkouseno.Cau Jirka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destiny V2
PříspěvekNapsal: sob 13.04.2019 13:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 304
Ahoj tak moji Destiny mam nastavenou takto-start,hod mam vse v rovine az bude lepsi vysilac a to bude brzo tak si nastavim hod takto obe kridelka nahoru cca 1 az 2m\m plus mix vop taky nahoru 2m\m,nahore po potlaceni vse vracim zpet a klapu obe kridelka do vztlaku 1,5 m\m nebo necham v rovine.Pri nalitnuti kominu klapu vztlaky 3m\m plus mix vop do potlaceni 1 az 2 m\m,diferenciace kridelek mam nahoru 13m\m a dolu 7 m\m,a do toho ještě mix směrovky 8 m\m na kazdou stranu,teziste mame stejne taky 90 m\m od nabezky,ale sneslo by to a vyzkousim tak 85 m\m a asi to bude chtit nepatrne doladeni ostatních výchylek,to se uvidi.Nerikam ze to mam nastaveno nejlepe ale mne to tak chodi dobře,je dobře mit třeba dvoji výchylky a zkouset a zkouset,kazdy ero je trochu jiny a chce to si s tim pohrat,treba si to i nekam zapsat a opravdu zkouset nejlepší pod dohledem zkuseneho F3kackare.At se dari Ahoj Jirka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destiny V2
PříspěvekNapsal: sob 13.04.2019 13:20 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 3.3.2019
Příspěvky: 304
A ještě uhly kridla a vop vuci sobe,tak jak Jsem ero koupil tak Jsem nikde nic nepribrusoval ani neohybal,vse zustalo z vyroby tak jak to je,Roman to ma dobře nastavene.Jirka.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Destiny V2
PříspěvekNapsal: sob 13.04.2019 15:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2010
Příspěvky: 583
Bydliště: Praha
Noo ja jsem zkousel trochu nadzvednout vyskovku na natazeno a nejak to nemelo kladneho ucinku. Jinak take jsem nic nedelal na vic. Jen me proste pripada ze Destiny nelita tak jako treba Progress na youtube, kdyz srovnam letove vlastnosti.

_________________
Jeti DC-16, Futaba FX-18+modul Jeti
Swing speciál, Proxima 2, Stork 4, Mig 15, P47, Torro 900


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz