Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Instalatér
PříspěvekNapsal: úte 23.01.2018 11:56 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
dratek píše:
Zatím jsem nezjistil v čem je výměna baterie složitější bez(dvou?) roháčku než s ním krom pár kroků navíc k hl. uzávěru které je stejně nutno absolvovat pokud jak známo roháček zatuhne nebo propouští a musí se demontovat ,je to jen věc názoru(i zkušeností), nic co by mělo zásadně změnit celosvětovou politiku a tak se jen pousmějme. :lol:Názor na to tekuté těsnění mě také zajímá


To ti hravě vysvětlím.

Když například překopáváš koupelnu a v sobotu večer se při zpětné montáži baterie protočí a přelomí mosazná trubička k ní, tak by jsi dal za roháček cokoliv. Protože bez něj Tě čeká skok do auta a přízemní let do 25 km vzdáleného OBI s nadějí, že možná ještě chytneš otevřeno. Jinak jsi do pondělka bez vody...


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalatér
PříspěvekNapsal: úte 23.01.2018 12:54 
Mazák
Mazák

Registrován: 3.11.2011
Příspěvky: 592
Bydliště: Česká republika
Což o to, ona už samotná montáž baterie v sobotu večer je dobrý nápad :wink: .
Roháčky mám všude, kde jsou hadičky, ale za pět let od rekonstrukce bytu jsem s nimi nepohnul. Jestli by to šlo dnes, nemám tušení.
Jinak asi není od věci mít někde v šuplíku zátku od každého závitu, aby nenastal ten problém dvou dnů bez vody.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalatér
PříspěvekNapsal: úte 23.01.2018 13:05 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.5.2003
Příspěvky: 11187
Bydliště: Břeclav, ČR
Kreyson píše:
Což o to, ona už samotná montáž baterie v sobotu večer je dobrý nápad :wink: .


No, poté co jsi na celý den makal na úpravě koupelny, tak by jsi se k večeru docela rád i umyl. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalatér
PříspěvekNapsal: úte 23.01.2018 20:03 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
To zdzd.asi jsem nedokonalý :lol: jelikož mám rozvody v plastu a né v mosazi už právě pro její pevnost(nepevnost)myšleno mosazné trubičky,svářečku na plasttrubky má doma dnes takřka každý :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Instalatér
PříspěvekNapsal: úte 23.01.2018 21:55 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.2.2013
Příspěvky: 533
Bydliště: ČR
Koupil jsem ventil s jiným zavíracím systémem (sedlo a šroubovací kuželka), uvidím jakou to bude mít životnost.[/quote]

Zdravím,
můžu potvrdit, že jsi udělal dobře s tímto ventilem. Doma je mám už všude a když je nutné ho uzavřít, tak funguje a nemusíš mít strach že se ti ulomí.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: OK2BUH a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz