Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jaký zahradní traktor
PříspěvekNapsal: pát 23.03.2018 22:49 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 14.11.2013
Příspěvky: 1386
Bydliště: Chocerady
Nofra. Nejde o dodělej doma.
Zapneš sekání seká vypneš seká.
Asi to má nějaký bezpečnostní důvod že neseká když couvá. Ale jde to snadno vyřadit.
Stejně jako má pojistku že když spadneš ze sedačky tak taky neseká.

Ano výkonnostně stačí i na odtažení auta (na kvalitním povrchu) na trávě začne hrabat. To je celkem logické.

Naklepej si co chceš. Ale toleruj názor někoho jiného. Navíc podložený osobní zkušeností.
Jen pro tvůj klid. Nemám nic společného s prodejcem. Jen jsem to u něj koupil.

_________________
www.havelaircraft.cz
info@havelaircraft.cz
Facebook- Havelaircraft


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Jaký zahradní traktor
PříspěvekNapsal: pát 23.03.2018 22:52 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 14.11.2013
Příspěvky: 1386
Bydliště: Chocerady
mikymik píše:
Tebou postovaný traktor má stejný motor jako ten malý Al-ko, hmmm. Nicméně sekačka má 150 cm3 a občas se dusí. Teď je favorit tenhle Stiga 3098 (500 cm3 a má sběr do koše - to asi nějaký výkon navíc potřebuje).

http://www.garteko.cz/zahradni-traktor-stiga-estate-3098-h/


Kdyby jsi se chtěl podívat případně zkusit můžeš se stavit. Budějovická je kousek.

_________________
www.havelaircraft.cz
info@havelaircraft.cz
Facebook- Havelaircraft


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jaký zahradní traktor
PříspěvekNapsal: sob 24.03.2018 12:30 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
No naprosto správně každý máme to co máme a každý ho taky podle toho využíváme. Asi by mi bylo líto mít doma auto cenově vyšší kategorie jen proto že na to mám a jezdit s ním třeba jen kažý 2. víkend.Moje zkušenost je ta že posekám se slabším motorem to samé co se silným ,jediné plus nových motorů na co jsem zapomněl je tlakové mazání ,dobré do kopců,osobně mě nezbývá než nalít do mého motoru o trochu víc oleje (nikomu to nedávám jako radu aby mě hned každý napadal )ale mě se to za ty roky v kopcích vyplatilo nežli zadřít motor.Pokud chce tazatel provozovat s traktorem závody nechť si pořídí ten nejsilnější ,je ale hranice rychlosti pojezdu při sekání a tu nelze překročit sebesilnějším motorem jelikož už pak sekací ústrojí nestíhá sekat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jaký zahradní traktor
PříspěvekNapsal: ned 25.03.2018 18:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.2010
Příspěvky: 629
Bydliště: Praha 4 - Budějovická
Obrázky: 2
Sekaná plocha rozhodně není, jako když střelí, ale traktor ani sekačka s tím problém nemají. A sekám pravidelně, ale tak jednou ročně se mi stane, že tráva povyroste o něco víc, než je zdrávo.

Lidi si samozřejmě kupují různé blbosti, ale zahradní traktor mi jako blbost nepřijde. Doufám, že vydrží léta a uspořenou energii a čas strávím třeba létáním ;)

Díky za nabídku osobní prohlídky, ale spíš tě v Choceradech nenavštívím.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jaký zahradní traktor
PříspěvekNapsal: pon 16.04.2018 11:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.11.2010
Příspěvky: 629
Bydliště: Praha 4 - Budějovická
Obrázky: 2
Nakonec jsem pořídil Al-ko T15 s 452 cm3 a jsem zatím spokojen. Zajel jsem i do svahu se šťavnatější trávou a výkon se zdál dostatečný. Jen furt musím vozit děti ;)

Vtipné je, že traktor má přípravu pro světla, ale žárovky chybí. Tato dodatková výbava stojí 1200 Kč + montáž, takže objednám 2x 5W LED z Číny a "zamodelařím si".


Přílohy:
T15_svetlo.jpg
T15_svetlo.jpg
[ 267.26 KiB | Zobrazeno 244 krát ]

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz