Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

můj postoj k EPP
mám alespoň jedno EPP letadlo 94%  94%  [ 103 ]
něco tak hnusného jako EPP mi nesmí do baráku 5%  5%  [ 5 ]
nikdy jsem zkratku EPP neslyšel 1%  1%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 109
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24.08.2008 6:44 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2007
Příspěvky: 3115
Bydliště: Středočesko, ČR
Obrázky: 0
jkolina píše:
Toho větroně z EPP bohužel nezkusím nikdy. Je mi to proti mysli.


Jak potom můžete tvrdit, že z EPP nejde udělat pořádný větroň. Zkuste se podívat co to je za éro Cularis (potažmo další éra od Multiplexu) a pak něco tvrďte. Prostě váš názor EPP = nelze mít pořádný větroň/éro je zcela zcestný technologie je už trochu někde jinde. Vy to prostě odmítáte.
Jak by řekl klasik:
"Můžete proti tomu protestovat, můžete s tím nesouhlasit, ale to je tak vše co proti tomu můžete dělat!"

_________________
Fyziku respektuji, ale nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2018/1139 NE = už nelítám


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24.08.2008 9:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.9.2007
Příspěvky: 1145
Bydliště: Znojemsko
EPP mrsknu do auta a frčím 8)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24.08.2008 13:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2007
Příspěvky: 138
Bydliště: Lodhéřov
Souhlasím uplně s DD a kroxigorem-ty letadla z EPP musej mit taky nakou aerodynamiku sice se sylným pohonem se to dá trochu zanedbat ale to sou taky v tom případě letadla (lítá to a má to VOP SOP křydýlka atd. :wink: ) a potom zase sou ty "aerodynamický" od Multiplexu,Robbe atd. a myslím že by ses (tykám vám :wink: :lol: ) měl podívat do nějakého modelářství a nechat si ukázat nějakýho toho "Multiplexe" ty sou totiž fakt jiná liga na tom se nedá nic kritizovat to tak prostě je...jo a jen tak vedle s tou čínou : já také mám raději kvalitu a propočítávaám to v modelářství protože tam mám experta :wink: a já též nejsem žádný snob prostě si na to našetřim nebo "občas" vyberu z konta (to protože já sem ta mladá generace bez příjmů...nebo z brigád ale to až příští rok :) ) možná také nemám čínu protože nenám paypal :lol: (že bys to taky neměl??? :lol: ) ale zase s tou čínou se člověk může občas pořádne vyřádit(např.:Toro 900...)

Fazit:Založil bych tady pro pána sekci Oldtimer :lol: to by bylo řešení ne???


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24.08.2008 14:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
Prosím tě, člověk se občas přepíše, překlepne atd, sám píšu nespisovně a mluvím sprostě, ale číst po tobě sylným pohonem nebo křydýlka tak mám pocit debaty s vietnamcem na tržišti a přestávám se orientovat v tom, co je to za slova.

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24.08.2008 15:02 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27.1.2007
Příspěvky: 138
Bydliště: Lodhéřov
No jéžiš měl sem prázdníny ne...to se snad pochopí... :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24.08.2008 19:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.4.2008
Příspěvky: 2204
Bydliště: Královéhradecký kraj
Jsem začínající houbař... Zatím jediné funkční letadlo mám RTF z EPS, ale začínám stavět letadla a EPP je na to skvělej materiál. Hlavně na experimenty, nemusím se tak bát že to rozštípu jako balzu a podobné materiály. Z EPP stavím samokřídlo, hydroplán a akrobata :) Později možná i nějakého větroně :) . Zajímavý by mohl být i EPP vrtulník... ale to už trochu rejpu do anti-epp pilotů :) .
Zkrátka a jednoduše ať si to každý staví z čeho chce... ať už z papíru, epp nebo plechu... hlavně když mu to bude dělat radost a o to snad u modelaření jde především, ne?

_________________
OPTIC 6 2,4Ghz Assan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 24.08.2008 21:17 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.1.2007
Příspěvky: 476
Bydliště: Zvole, Praha-Západ
AR1 píše:
Prosím tě, člověk se občas přepíše, překlepne atd, sám píšu nespisovně a mluvím sprostě, ale číst po tobě sylným pohonem nebo křydýlka tak mám pocit debaty s vietnamcem na tržišti a přestávám se orientovat v tom, co je to za slova.

"vietnamec na tržišti" mne docela pobavil :lol:

Btw. dnes v podvečer k nám na Točnou dorazil nějaký vietnamec nebo číňan (těžko poznat). Vyjel z lesa z Modřan a ptal se (anglicky) na letiště. Byl oblečen sportovně, žádné kufry ani nic podobného. Po krátké diskusi jsme se dozvěděli, že chce na "velký letiště s velkýma letadlama". Po ujištění, že chce opravdu na mezinárodní letiště jsme jej za pomocí jeho vlastní GPS a kolegy, co jel na Barrandov, poslali na Ruzyni.
Jen by mne zajímalo, kterej dobrák ho někde v Bráníku nebo Modřanech nasměroval "do lesa".
Nebo, že by si to špatně naťukal na GPSce?

_________________
Sea Bee, 2T 8,5 ccm
Mustang P51B (LM), Dualsky 2826/12
Accipiter Badius - Night Flyer, osvětlení


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.08.2008 13:28 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Protivín
jkolina píše:
...To ostatní, co lítá venku , je jen náhražka. Bez adrenalinu(rozbiju a slepím), o letových vlastnostech snad psát nemusím...


Zdravim vsechny na tomto foru. Mam moc rad era, vyrustal jsem u letiste, ale nemam moc sikovne ruce, proto nestavim(zatim). Letat se teprve ucim (pul roku, je mi 31let) a pral bych p.Kolinovi videt, jak se mi tresou ruce, kdyz se dostanu pri letani se svymi polystyrenovymi milacky do (pro mne) nestandardni situace - obcas zvladnu obcas ne... pak lepim jak to jde - proste pro mne dokonaly adrenalin :-)

Bohuzel se obavam, ze v tomto tematu zalozenem kolegou balamelem jiz nejde o to, zda EPP ano ci ne. Jde zrejme, dle meho skromneho nazoru, o to, ze temer kdykoli narazim na prispevek p.Koliny, citim z nej jakysi podivny podton, ne-li primo aroganci. Ano, nekolikrat jsem si jiz rekl, ze jsem rad, ze tohoto pana neznam osobne. Spousta lidi z tohoto fora mi jiz hodne pomohla a vazim si jich, jsem moc rad, ze i diky RC manii jsem se dostal k RC modelum a ja si treba jednou postavim svuj vysneny celobalsovy Zlin XIII.

Mozna se mnou nikdo nesouhlasite, ale je to muj nazor a jsem rad, ze ho zde v tomto tematu mohu vyjadrit.

Letu zdar, Martin

P.S.: citat Vzduchoplavce:
To, ze ti tu nekteri vykaji, podle me neni proto, ze jsi starsi...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.08.2008 14:12 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10752
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
jkolina píše:
Administrátora jsem oslovil minimálně dvakrát. Možná blbě , přímo na fóru, ale oslovil.


Ahoj,
můžeš nahodit odkaz co tě trápí nejvíce.
Rád se na to podívám.

K tématu EPP:
Osobně mám teď 3 oblíbená letadla:
Leviosa F3A http://members.liwest.at/pertlwieser/leviosa.html
New Sting http://www.f3x.cz/images_my/products/New_Sting.gif
Flash http://www.rc-factory.cz/inshop/scripts ... 16&level=7

Většinou v autě na letiště vozím vše a dle nálady létám. Leviosa vede, následovaná Flashem a na konci Sting. Je mi jedno jak a z čeho je letadlo. Model beru spíše jen jako prostředek. Rád létám.
TomasC


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 25.08.2008 15:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.2007
Příspěvky: 611
Bydliště: Opava
TomasC píše:
......... Je mi jedno jak a z čeho je letadlo. Model beru spíše jen jako prostředek. Rád létám.
TomasC


Tome, pod tohleto se lze jen podepsat.... Krátké, výstižné... :o :wink:

_________________
MX 16S - 35 MHz
Uvidíme, řekl moudrý, oční chirurg ....


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz