Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

Proč píše kolina to co píše?
Je to jen srandista - proste si dela rad z lidi srandu 16%  16%  [ 9 ]
Mysli to vazne. Je zamindrakovanej a tak se zde "leci" 31%  31%  [ 18 ]
Mysli to vazne. Neco vazneho se mu v mladi prihodilo a od te doby nema rad lidi 5%  5%  [ 3 ]
Mysli to vazne. nastvanej, protoze on padat s tema svejma "erama" nesmi. vzdy to stoji strasne penez a manzelka vi kolik to stoji a on od ni vzdy dostane sodu 3%  3%  [ 2 ]
Nemysli to vazne, jen chce stvat lidi. Proste takovej ten buric, co rad vyvolava roztrzky 7%  7%  [ 4 ]
Nemysli to vazne, jen se proste nudi a tak pise nesmysly... bez zleho umyslu 2%  2%  [ 1 ]
Je proste divnej 36%  36%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 58
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Proč píše kolina to co píše?
PříspěvekNapsal: úte 21.10.2008 20:31 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2008
Příspěvky: 1827
Bydliště: Praha
Tak sem si tak cetl nektere z prispevku kolina a rikal jsem si, ze ani jeho prispevky neprinesly nic moc extra tomuto foru. Jiste ne vse co se tu resi je jen pro ty "opravdove modelare", ale nastesti kazdej si tu neco najde. A ze si to najde je jasne, jinak by sem lidi nechodili. Kdyz nic jineho, tak se tu nachazi znamí, kteri casto prejdou z virtualnich na ty na letisti.

Mozna ze on je takovy samorost, ze nam zavidi? Ze se s nim nikdo nechce "normalne" bavit? a tak proto urazi? Nebo jaka je pravda? co si myslite vy?

pokud vasi odpoved nenajdete v moznostech, klidne ji proste jen napiste... :-)

Jasne, tento thread taky neprinese nic pro modelarstvi. Ale treba jeho prinos bude v tom, ze najdeme duvodu, ktery nuti kolinu psat prispekvy, ktere zde na tomto foru zanechava...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.10.2008 21:09 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 10.12.2006
Příspěvky: 2695
Bydliště: Praha 5
Obrázky: 7
Videl bych to na psychicky problem. Bud ma schizofrenii a nebo mu vazne nekdo neco udelal, a proto pise a jedna tak, jak jedna. Schovava se za nenavist vuci EPP atd., ale duvod by si nasel vzdycky...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.10.2008 21:15 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
Jemu dělá dobře že se s ním o tom diskutuje a tohle téma ho jen podpoří. Vždycky platí, že je potřeba takový lidi ignorovat, nereagovat, ať si zakládá témata a je v nich sám, nevšímat si jeho odpovědí v jiných tématech jako když tam nejsou. Nemá smysl v tom hledat logiku, jakože jestli na tom něco není a podobně. A buď ho to přestane bavit nebo vystupňuje svoje výpady a dostane ban. V každým diskuzním foru se někdo takový vyskytuje

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 21.10.2008 22:16 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2007
Příspěvky: 4260
Bydliště: Praha-východ (Měšice)
Presne tak. Pamatám sa na autorevue.cz bol taký jeden človek, hrozne múdry, tvrdil že je sudca (samozrejme nebol), zakladal témy, hádal sa, aj keď nemal pravdu, pomaly "rozvracal" fórum a dopadlo to tak, že dostal ban a bol zase kľud :-)

_________________
Truggy od TeamC - Torch E TR8Te
Moj RC web: www.mojefotogalerie.com/rc


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22.10.2008 0:52 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 116
Bydliště: Polomka(Brezno)
je to chu*


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22.10.2008 6:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 8.12.2004
Příspěvky: 432
Bydliště: Chomutov
Panové, to je život, tak to tak berte. Nechci se ho zastávat, ale co jsem tak vysledoval tak ho urážíte více než on vás. Navíc on vás uráží svými názory, to se dá ještě brát je prostě takový, tak se s tím vyrovnejte. Vy ho urážíte nadávkami i vulgarismy a on se vám třeba teď směje.
Vůbec nechápu proč toto vlákno vzniklo.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22.10.2008 6:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 31.3.2006
Příspěvky: 442
Tohle je absolutně zbytečný..,
Je mě jasný že se řídíte heslem"jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá.Ale já bych měl lepší slogan (Hlupáci často se spolu hádají jen o chlup kozí. )
Jak psal Kopec pokud se budete technicky hádat :lol: o technologii EPP je to v pohodě,ale urážky osobnosti již zde a vedle ve vláknu jsou už hodně mimo mísu.
Byl bych pro to smazat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22.10.2008 9:18 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 8.1.2007
Příspěvky: 126
Kopec77 píše:
...Vy ho urážíte nadávkami i vulgarismy a on se vám třeba teď směje.
Vůbec nechápu proč toto vlákno vzniklo...


Nechápeš ? Nečetl jsi jeho první příspěvek ? Tak na osvěžení : "" Ne ironicky. Doufám, že se Arda1( a jeho stádo) ovládne.

Nebo to bude zase smršť pindalů?? ""

- Napsal tento "pán". Sorry, ale Arda1-u znám osobně a nemám pocit, že je trouba co se neovládá a má nějaké stádo. Myslím, že v reakcích jsme se relativně mírnili vzhledem k JEHO prvotnímu výpadu.

To už mi přijde jako národní sport, že se útočník prohlásí za oběť a je litován, že sklízí co zasel.
Jenže kdo seje vítr... ale určitě to znáš. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 22.10.2008 9:36 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2008
Příspěvky: 1827
Bydliště: Praha
uprimne mi na tomto foru chybi moderovani. Moderatori se "boji", aby nebyli narknuti z cenzury. Ale ono je jedna vec cenzurovani a druha vec je hlidani dobrych mravu.. kdyz si tady v praci stoupnu a budu rvat neustale kolem dokona nejaky nesmysl, tak mi taky muj sef rekne, at se uklidnim a kdyz se tak nestane, tak mne vyrazi. A neni to o cenzurovani mojich nazoru a projevu.

to same by se melo dit na kazdem foru. kdyz nekdo mele nesmysly, tak by mel byt umravnen a kdyz to nepomuze, mel by dostat ban.

delal jsen dlouhou dobu admina na jednom nadnarodnim diskusnim foru, ted uz jen moderator. Mazalo se a presouvalo se tam docela hodne. Kdo se neridil pravidly, tak proste nesl nasledky. Ale tady zadna pravidla moc nejsou, krome zakazu baveni se o warez v simulatorech.

Myslim si, ze moderatori by meli tento muj thread smazat. je pravda, ze je zbytecnej, ale stejne tak by meli smazat to co vcera vytvoril kolina ohledne "superzprav". A rici mu, at se kroti... A i par dalsim by stalo za to dat zlutou kartu. Vlastne bych si ji zaslouzil i ja za tento thread, ale snazim se jim jen poukazat na absurditu toho, kdyz se nekde povoluje temer anarchie.

Vlastne jako reakce na tuto moji reakci vlastne za chvili muze byt hlasovani o tom, zda je i walhalla uplne mimo misu nebo ne...

Treba se k tomu budou chtit vyjadrit i moderatori? A ne, nesnazim se prudit. Jen se zamyslim, proc se tu povoluje prudeni jinych. A odpoved, ze bychom na to prudeni nemeli reagovat. to se jednoduse rekne.. vetsina lidi to treba i dokaze. ale pak se najde jeden, ktery to nevydrzi a stejne se vzdy strhne zbytecne diskuse. Cili jedina obrana je to mazat hned v zarodku.

Tak co, budu tedka taky jen za zbytecneho prudice a netolerantniho cloveka k nazorum jako ma kolina a jeho kumpani?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 11:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9092
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Mě by jen zajímalo co přínosného, hodnotného, objevného a následování hodného přineslo těch 10 stran tlachání kolem jeho superzprávy. Mohl bych se např. pozastavit nad tím, jak někdo umístí na RC galerii Wild Hawka, či něco tomu podobného a básní a rozplývá se tam nad ním. Když na tom udělá tunning prosím, ale stavebnici z krabice? Ten člověk ale má radost, že se s tím naučil zacházet a pak přijde třeba s něčím vlastním. Chce si to třeba i nějak vylešpit a tak zde "votravuje" svými "nějapnými" dotazy. Každý jednou začínal. Teď si dopisuju s kolegou, který dělal dřív nějaké bublinky a podobné věci a klasickou stavbu moc nezná. On umí něco jiného a až budu potřebovat, věřím, že na na oplátku poradí on. Já např. moc nemusím ARF/C, ale nezavrhuju je a nějakou stavebnici mám. Podobně to je u mě s elektrikou, už jsem si ale udělal 2 vlastní elektry. Třeba si časem pořídím opravdové bublinky, budu snad proto horší? Nesežral jsem Šalamounův excrement a nejsem modelářský nadčlověk. Ten dělá to a ten zas tohle a všechny nás to baví, tak proč se masírovat kravinama.
P.S. Všiml jsem si, že Arda založil vlákno a první, kdo se ozval, byla jedovatá slina jkoliny a pěkně se rozjel, nevím co si o tom mám myslet.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 11:29 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
obavam se ze s diagnozou by mel problem i zkuseny psychiatr.

BAN by to vyresil :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 13:12 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 1.8.2008
Příspěvky: 72
Bydliště: Lounsko
Walhalla píše:
... kdyz si tady v praci stoupnu a budu rvat neustale kolem dokona nejaky nesmysl, tak mi taky muj sef rekne, at se uklidnim a kdyz se tak nestane, tak mne vyrazi. A neni to o cenzurovani mojich nazoru a projevu.


Walhallo, Walhallo. Ty máš v práci čas psát romány? Hm, taky bych chtěl takovou práci. Pokud je u vás volnej flek mám zájem.
Jak dnes budem pracovat, tak se zítra našim zaměstnavatelům bude žít. :D :D :D :D :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 13:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 430
wroum píše:
obavam se ze s diagnozou by mel problem i zkuseny psychiatr.

BAN by to vyresil :wink:


To by se Ti hodilo. :lol: Musíš napsat za co? Sprostý nejsem, v tom máte ,Vy ostatní, hodně velký náskok. Definici urážky a la Mánia by byla celkem zajímavá. Navíc i nezřízený obdiv k něčemu(EPP, malé dítě,hrací automaty atd.) přerůstá v něco, co jde zařadit mezi diagnózy. Něco jiného je mít rád a bavit se.

P.S. Nemá náhodou arda1 BAN kousek vedle? To jsem nevěděl. Teď už chápu Tvoji reakci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 13:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7115
Bydliště: Vsetín
sakra už jsem se lekl že se našemu milovanému jkolinovi něco stalo,že mu ta odpověd trvala tak dlouho... :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 13:48 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 430
blesk píše:
sakra už jsem se lekl že se našemu milovanému jkolinovi něco stalo,že mu ta odpověd trvala tak dlouho... :lol:


Neboj, sleduji. Nemohu však sedět u PC od rána do večera. :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz