Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Proč píše kolina to co píše?
Je to jen srandista - proste si dela rad z lidi srandu 16%  16%  [ 9 ]
Mysli to vazne. Je zamindrakovanej a tak se zde "leci" 31%  31%  [ 18 ]
Mysli to vazne. Neco vazneho se mu v mladi prihodilo a od te doby nema rad lidi 5%  5%  [ 3 ]
Mysli to vazne. nastvanej, protoze on padat s tema svejma "erama" nesmi. vzdy to stoji strasne penez a manzelka vi kolik to stoji a on od ni vzdy dostane sodu 3%  3%  [ 2 ]
Nemysli to vazne, jen chce stvat lidi. Proste takovej ten buric, co rad vyvolava roztrzky 7%  7%  [ 4 ]
Nemysli to vazne, jen se proste nudi a tak pise nesmysly... bez zleho umyslu 2%  2%  [ 1 ]
Je proste divnej 36%  36%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 58
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 18:31 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
To jkolina- můžeš mi tady říci z jakých IP píšeš? Pokud to nezdělíš zjistím si to od nějakýho moderátora a pak porovnám s IP lidí co jsou na Mojehobby(tam mám přímo s MSC-ne s šašky moderátory(abych se něhoho nedotknul-jsou tam i čestné výjimky) na foru- styky docela dobré)-možná se budeme divit všichni kdo vlastně jsi.Když má být sranda a ty se rád bavíš tak ať se nasmějeme všichni ne? :lol: :lol: :lol:


Naposledy upravil arda1 dne pon 27.10.2008 18:45, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 18:39 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 8.1.2007
Příspěvky: 126
arda1 píše:
To jkolina- můžeš mi tady říci z jakých IP píšeš? Pokud to nezdělíš zjistím si to od nějakýho moderátora a pak porovnám s IP lidí co jsou na Mojehobby(tam mám přímo s MSC-ne s šašky moderátory na foru- styky docela dobré)-možná se budeme divit všichni kdo vlastně jsi.Když má být sranda a ty se rád bavíš tak ať se nasmějeme všichni ne? :lol: :lol: :lol:


I člověku se někdy stane
že duševně ochoří
pak říkají mu CísařPane
rodina i doktoři...

Pavel Dobeš.

Ardo, jsem pro, bude srandy kopec. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 18:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 430
Radime, vždyť je to smetiště :lol: .(zatím celkem slušné)

Tedy: nádech, výdech, nádech- a teď to počítání:

raz, dva, ar, da, ....

ještě jednou: raz, dva, tři, čtyři- to se nerýmuje :(


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 18:56 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 430
arda1 píše:
To jkolina- můžeš mi tady říci z jakých IP píšeš? Pokud to nezdělíš zjistím si to od nějakýho moderátora a pak porovnám s IP lidí co jsou na Mojehobby(tam mám přímo s MSC-ne s šašky moderátory(abych se něhoho nedotknul-jsou tam i čestné výjimky) na foru- styky docela dobré)-možná se budeme divit všichni kdo vlastně jsi.Když má být sranda a ty se rád bavíš tak ať se nasmějeme všichni ne? :lol: :lol: :lol:


Nevím proč Ti to sdělovat. Pokud máš "styky" ,ne s šašky, tak hledej. Ty to Ardo opravdu nezvládáš. Chceš vyhrožovat temnými skupinami přátel od Bobří řeky?. Nebo stínadla? :lol: Pokud Ti mohu radit, uklidni se. Jsem zaregistrován zde a na Akroforu. Nikam jinam nepíšu. Na Akroforu je debata o věci. Zatím spalováka nemám(benzín), tak se neptám. Tam jsou bohudík normální lidé.

Pokud máš BAN na Mojehobby, a ještě máš ty supertemné styky, proč pořád tak láteříš? :lol: :lol: Tak s tím něco dělej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 19:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
......................


Naposledy upravil arda1 dne pon 27.10.2008 19:12, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 19:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Hlavně že ty to máš pod kontrolou-to je důležitý. Pokud jsou na akrofóru(již název vypovídá že se asi nejedná o někoho kdo by s modelařinou zcela začínal-spíš naopak) bohudíky normální lidé-tak tady jsme asi všichni dle tebe pošukanci co lítaj s kuličkama?Co tě tedy nutí tady do každýho rýpat a rejt a ponižovat a proč sem teda lezeš ?Proč nejsi pouze na akrofóru když je takový super? Nikoho nevyhazuji ale pochop že tady už fakt otravuješ -já to přežiju a pošlu tě do prxxxx-ale odrazuješ hlavně ty co se chtěj na něco seriozně zeptat a doufají že se něco dozví(třeba o konstrukci,potažmo převinutí motoru):roll: :roll: :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 19:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 430
Já jsem ještě přehlídl, že máš styky i zde na Mánii. Moderátor Ti dá moji IP adresu a budeš King? :lol:

To je super :lol: . Hlavně ať čtou i ostatní jak to tu vlastně chodí. Nezdá se Ti, že shazuješ i místní moderátory? To jsou zde opravdu takoví lídé, kteří sdělují na volném fóru IP adresy uživatelů?? :lol: Ty jsi totální blázen. Pokud to tu funguje, jak píšeš, Je to Tvoje věc. Dělej jak umíš. Hlavně to sděl všem uživatelům,že pokud se Ti znelíbí získáš jejich IP adresu od moderátorů. Ardo, Ardo...... :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 19:18 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 8.1.2007
Příspěvky: 126
jkolina píše:
Jsem zaregistrován zde a na Akroforu. Nikam jinam nepíšu. Na Akroforu je debata o věci. Zatím spalováka nemám(benzín), tak se neptám. Tam jsou bohudík normální lidé.


Tak až ti skončí vycházky, tak běž zase aspoň minimálně na 3 dny mezi normální lidi jóóó ?
Přemož se a buď tak dobrej a vynech ještě RCmanii. :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 19:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 430
piper píše:
jkolina píše:
Jsem zaregistrován zde a na Akroforu. Nikam jinam nepíšu. Na Akroforu je debata o věci. Zatím spalováka nemám(benzín), tak se neptám. Tam jsou bohudík normální lidé.


Tak až ti skončí vycházky, tak běž zase aspoň minimálně na 3 dny mezi normální lidi jóóó ?
Přemož se a buď tak dobrej a vynech ještě RCmanii. :wink:


Koukám, že Tvoji IP adresu už má. :cry: :cry: :lol:

Jeětě čekám wrouma. Ten si dává jaksi na čas.

Pokud mě chtěl někdo vyhodit(BAN) za tzv. urážky těchto lidí, tak opravdu smekám. Neměl by někdo dát BAN Ardovi za získávání IP adres uživatelů? Je tu opravdu takový moderátor? Potom ztrácí toto fórum smysl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 19:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
jkolina píše:
Já jsem ještě přehlídl, že máš styky i zde na Mánii. Moderátor Ti dá moji IP adresu a budeš King? :lol:

To je super :lol: . Hlavně ať čtou i ostatní jak to tu vlastně chodí. Nezdá se Ti, že shazuješ i místní moderátory? To jsou zde opravdu takoví lídé, kteří sdělují na volném fóru IP adresy uživatelů?? :lol: Ty jsi totální blázen. Pokud to tu funguje, jak píšeš, Je to Tvoje věc. Dělej jak umíš. Hlavně to sděl všem uživatelům,že pokud se Ti znelíbí získáš jejich IP adresu od moderátorů. Ardo, Ardo...... :mrgreen:

Když bude potřeba dá se zjistit i jinak -ty toho o tomto fóru(historie) asi moc nevíš že? Kdo byl a je kdo? To se ale nedá při tvý inteligenci ani předpokládat. :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 19:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 430
arda1 píše:
jkolina píše:
Já jsem ještě přehlídl, že máš styky i zde na Mánii. Moderátor Ti dá moji IP adresu a budeš King? :lol:

To je super :lol: . Hlavně ať čtou i ostatní jak to tu vlastně chodí. Nezdá se Ti, že shazuješ i místní moderátory? To jsou zde opravdu takoví lídé, kteří sdělují na volném fóru IP adresy uživatelů?? :lol: Ty jsi totální blázen. Pokud to tu funguje, jak píšeš, Je to Tvoje věc. Dělej jak umíš. Hlavně to sděl všem uživatelům,že pokud se Ti znelíbí získáš jejich IP adresu od moderátorů. Ardo, Ardo...... :mrgreen:

Když bude potřeba dá se zjistit i jinak -ty toho o tomto fóru(historie) asi moc nevíš že? Kdo byl a je kdo? To se ale nedá při tvý inteligenci ani předpokládat. :lol: :lol: :lol:


A ty jsi vlastně kdo? Temná síla? Ardo, nech toho. Už jsi delší dobu celkem mimo. Koho strašíš? :lol: Chceš, abych Ti urval packy , jak psal AM? Vždyť sám nevěříš tomu, co píšeš. Jenom štěky do prázdna a strašení? Že by ten čert z mládí??? :mrgreen: :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 19:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Jinak abych někoho nepoškodil-nikdy jsem nezjišťoval od nynějších moderátorů IP adresy ani jiné citlivé údaje o userech(třeba email adresy) a věřím že by mi je nedali. Nevím ani zda k nim mají dnes vůbec přístup. Já ještě za Davida měl (cca půl roku nazpět)a občas jsem byl požádán samotnými usery abych se kouknul z kterých IP byli přihlašováni aby měli jistotu že někdo nezneužil jejich účet.A tak vím že někdo měl pouze jednu IP(třeba já-pevná) ale někteří měli i třeba přístup u 15ti a víc IP a byli z toho zděšeni.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 19:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 430
arda1 píše:
Jinak abych někoho nepoškodil-nikdy jsem nezjišťoval od nynějších moderátorů IP adresy ani jiné citlivé údaje o userech(třeba email adresy) a věřím že by mi je nedali. Nevím ani zda k nim mají dnes vůbec přístup. Já ještě za Davida měl a občas jsem byl požádán samotnými usery abych se kouknul z kterých IP byli přihlašováni aby měli jistotu že někdo nezneužil jejich účet.A tak vím že někdo měl pouze jednu IP(třeba já-pevná) ale někteří měli i třeba přístup u 15ti a víc IP a byli z toho zděšeni.


Koukám, že se vybarvuješ. Jenom trochu, jenom na kontrolu jenom na co?? Ty jediný spravedlivý a zastánce chudých. Ardo ty jsi blázen. Ty jen v zájmu bezpečnosti jiných. Ardo, ty jsi se přiznal ze zneužívání IP adres :lol: ?
Ty nejsi normální, a teď opravdu použiji sprosté slovo: Ty jsi DEBIL.

Proč? Co Ti pořád vadí, co chceš o všech zde vědět.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 19:54 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 8.1.2007
Příspěvky: 126
Kolino, ty nejsi debil, ty jseš vůl, ubožák a ještě ke všemu zlej. Brrr... to je děsná kombinace.
Neopřel bych si o tebe ani bicykl.
Nestojíš už ani za reakci a rozumovou úvahu. :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 20:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
jkolina píše:
arda1 píše:
Jinak abych někoho nepoškodil-nikdy jsem nezjišťoval od nynějších moderátorů IP adresy ani jiné citlivé údaje o userech(třeba email adresy) a věřím že by mi je nedali. Nevím ani zda k nim mají dnes vůbec přístup. Já ještě za Davida měl a občas jsem byl požádán samotnými usery abych se kouknul z kterých IP byli přihlašováni aby měli jistotu že někdo nezneužil jejich účet.A tak vím že někdo měl pouze jednu IP(třeba já-pevná) ale někteří měli i třeba přístup u 15ti a víc IP a byli z toho zděšeni.


Koukám, že se vybarvuješ. Jenom trochu, jenom na kontrolu jenom na co?? Ty jediný spravedlivý a zastánce chudých. Ardo ty jsi blázen. Ty jen v zájmu bezpečnosti jiných. Ardo, ty jsi se přiznal ze zneužívání IP adres :lol: ?
Ty nejsi normální, a teď opravdu použiji sprosté slovo: Ty jsi DEBIL.

Proč? Co Ti pořád vadí, co chceš o všech zde vědět.
Ani zlobit se na tebe nedokážu-jsi prostě slaboduchý chudák, který ani nepochopil co jsem před tím napsal a co tím chtěl říci.On když je někdo moderátor tak takovýto věci prostě dělat na požádání usera musí-víš?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz