Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Proč píše kolina to co píše?
Je to jen srandista - proste si dela rad z lidi srandu 16%  16%  [ 9 ]
Mysli to vazne. Je zamindrakovanej a tak se zde "leci" 31%  31%  [ 18 ]
Mysli to vazne. Neco vazneho se mu v mladi prihodilo a od te doby nema rad lidi 5%  5%  [ 3 ]
Mysli to vazne. nastvanej, protoze on padat s tema svejma "erama" nesmi. vzdy to stoji strasne penez a manzelka vi kolik to stoji a on od ni vzdy dostane sodu 3%  3%  [ 2 ]
Nemysli to vazne, jen chce stvat lidi. Proste takovej ten buric, co rad vyvolava roztrzky 7%  7%  [ 4 ]
Nemysli to vazne, jen se proste nudi a tak pise nesmysly... bez zleho umyslu 2%  2%  [ 1 ]
Je proste divnej 36%  36%  [ 21 ]
Celkem hlasů : 58
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 20:13 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 430
piper píše:
Kolino, ty nejsi debil, ty jseš vůl, ubožák a ještě ke všemu zlej. Brrr... to je děsná kombinace.
Neopřel bych si o tebe ani bicykl.
Nestojíš už ani za reakci a rozumovou úvahu. :roll:


Ty asi neumíš číst. Kolo si opři klidně o Ardu. Vždyť on jenom kontroloval, zda někdo nezneužil účet. Prostě machroval, pak to hlavou neustál, vykecal a teď to odkecává. Zneužil a ještě vyhrožuje , že zná a dozví se. Nakonec se dozví kulový. Prostě se proflákl. Sám. Nevydrží tlak. Pokud ho něco tlačí, použije toto. Víc neumí.

Moderátoři jsou zatím v klidu. Tentokrát by mě odpověď hodně zajímala. Všech. Ne do ztracena.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 20:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Pro moderátory: nešlo by s tím něco udělat ? Tohle je fakt už moc-ten člověk je evidentně duševně nemocný a urážky do DEBILŮ od nějakýho nýmanda na kterýho si nevzpomenu ani když jdu srxx to nemám opravdu zapotřebí. Trochu jsem to přepískl stím porovnáním IP s MH-ale byl to omyl-takový píp se tam nevyskytuje. Jo a vysvětlete mu že moderátor má k takovýmto údajům(IP, email) většinou přístup(admin na 100%-dokonce musí mít)- je to zcela normální. :roll: :roll: :roll:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 20:44 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 430
arda1 píše:
Pro moderátory: nešlo by s tím něco udělat ? Tohle je fakt už moc-ten člověk je evidentně duševně nemocný a urážky do DEBILŮ od nějakýho nýmanda na kterýho si nevzpomenu ani když jdu srxx to nemám opravdu zapotřebí. Trochu jsem to přepískl stím porovnáním IP s MH-ale byl to omyl-takový píp se tam nevyskytuje. Jo a vysvětlete mu že moderátor má k takovýmto údajům(IP, email) většinou přístup(admin na 100%-dokonce musí mít)- je to zcela normální. :roll: :roll: :roll:


Hele Ardo Ty nejsi ani admin ani moderátor. To , že mají přístup vím. Ty jsi psal, že máš možnost atd. Nevyhrožuj. Už vůbec ne mně. To sprosté slovo jsem opravdu použil. Předem jsem upozornil. Nevím co okecáváš. Sám jsi se do toho dostal. Kolik omylů musíš udělat nevím. Jak dlouho budeš kecat, že jsi se zmýlil? Tobě prostě ujely nervy. A potom v pohodě vykecáš vše, co chce někdo vědět. Brzdi synu, brzdi. Shazuješ tím i toto fórum. Rozhodně víc neč já.

To není elektromotor z Číny , špatný regl nebo EPP. Ty honíš vodu na osobnoích údajích. To je i IP. Každý si tu může přečíst kdo je admin a kdo moderátor. Tak který to je, Ty pouze blafuješ tím nejhorším způsobem. Co nakecáš do dalšího příspěvku? :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 20:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Jkolino chlapče nešťastná-tobe jak se říká ještě hoří na nádraží cigáro a obouváš se do lidí aniž by o nich cokoli věděl.

Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 21:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.12.2006
Příspěvky: 806
Bydliště: Českolipsko, ČR
arda1 píše:
Jkolino chlapče nešťastná-tobe jak se říká ještě hoří na nádraží cigáro a obouváš se do lidí aniž by o nich cokoli věděl.

Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské


Sleduji toto DF celkem pravidelně, méně často již přispívám, jen pokud někdo potřebuje radu a já mohu pomoci, ale teď už mi to nedalo. Radku, že máš vůbec čas a náladu reagovat na vejšplechty nějakýho budižničemy. Já už jsem se to za ty roky na MH i tady naučil a jsem v pohodě :wink: O to víc se divím Tobě, protože Tě znám. Prošel jsem si schválně zpětně všechny jeho příspěvky a jak se dalo čekat, nenašel jsem ani jeden plodný, který by měl nějakou vypovídací hodnotu, hlavně že se rozčiluje, že se tu nic nikdo nedozví. Vykašli se na to a buď v klidu, stejně si nepomůžeš, jen se budeš zbytečně rozčilovat :wink: Měj se fajn, Pavel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 21:14 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2007
Příspěvky: 357
Bydliště: Brno-Bohunice
Obrázky: 0
jkolina píše:
arda1 píše:
Pro moderátory: nešlo by s tím něco udělat ? Tohle je fakt už moc-ten člověk je evidentně duševně nemocný a urážky do DEBILŮ od nějakýho nýmanda na kterýho si nevzpomenu ani když jdu srxx to nemám opravdu zapotřebí. Trochu jsem to přepískl stím porovnáním IP s MH-ale byl to omyl-takový píp se tam nevyskytuje. Jo a vysvětlete mu že moderátor má k takovýmto údajům(IP, email) většinou přístup(admin na 100%-dokonce musí mít)- je to zcela normální. :roll: :roll: :roll:


Hele Ardo Ty nejsi ani admin ani moderátor. To , že mají přístup vím. Ty jsi psal, že máš možnost atd. Nevyhrožuj. Už vůbec ne mně. To sprosté slovo jsem opravdu použil. Předem jsem upozornil. Nevím co okecáváš. Sám jsi se do toho dostal. Kolik omylů musíš udělat nevím. Jak dlouho budeš kecat, že jsi se zmýlil? Tobě prostě ujely nervy. A potom v pohodě vykecáš vše, co chce někdo vědět. Brzdi synu, brzdi. Shazuješ tím i toto fórum. Rozhodně víc neč já.

To není elektromotor z Číny , špatný regl nebo EPP. Ty honíš vodu na osobnoích údajích. To je i IP. Každý si tu může přečíst kdo je admin a kdo moderátor. Tak který to je, Ty pouze blafuješ tím nejhorším způsobem. Co nakecáš do dalšího příspěvku? :lol:

... postoj českého Úřadu pro ochranu osobních údajů, podle kterého „ve vztahu k IP adrese zcela chybí jednoznačně určený nebo určitelný subjekt a jako samostatný údaj tedy ani nemůže být IP adresa považována za osobní údaj ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb.“


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 21:26 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 430
arda1 píše:
Jkolino chlapče nešťastná-tobe jak se říká ještě hoří na nádraží cigáro a obouváš se do lidí aniž by o nich cokoli věděl.

Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské


Nic víc nemáš? Já se Tě už delší dobu ptám, kdo to je? Na Mojehobby a kdo tady. Ty klidně pomluvíš všechny. Konkrétní odpověď nikde. Tak kdo je práskač? Nebo jsi to celé vymyslel? To se potom musíš omluvit spoustě lidí zde i na Mojehobby. Couváš. Nemáš názor. Hnojíš, vymýšlíš si , shazuješ. Řekni jméno toho, který je s Tebou zaháčkovaný. Máš přece možnosti. Tak je využij. Odpovídej na dotaz. Teď už je to jen mezi námi.Nejdřív machruješ, potom se chováš jako malé díítě. Tak kdo to je? :lol:
Jsi srab. Nemáš na to. Kolikrát budeš ještě couvat? :lol: Kde máš ty kamarády? Já Ti nedám pokoj. Trvalo to jen chvíli a Ty jsi se napálil sám. Takový superman? :lol: Nebo potřebuješ oddych? Nevadí. Zítra se ozvu. Chci pro sebe i pro ostatní to jméno admina nebo moderátora. Pokud je to výmysl, tak asi to stejné jako na Mojehobby.

To nejsou urážky. To jsou pouze dotazy.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 21:40 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Protivín
Vazeny pane Kolino. Velice rad bych se s Vami setkal. Sdelte mi, prosim, Vasi adresu, popr. telefon, anebo - mohu sdelit totez ja Vam - a setkame se. Moc rad bych videl cloveka, ktery pise takoveto nazory na verejne forum. Moc by mne zajimalo, zda se takto chovate i v beznem zivote. Zitra je volno, vezmu synka, letadlo, zajedeme na letiste, pokecame a ja konecne poznam, zda se jedna o pouhy, ackoli uz nesmesny, vtip. Martin Benes


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 21:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Práskač? Bylo ti jasně řečeno že IP není osobní údaj tedy nepodléhá ochraně.Je to stejné jako telefonní číslo-veřejná informace.Psal jsem že IP si můžu zjistit přímo od někoho z MSC pokud budu chtít. Moderátoři tam nemají myslím přístup k IP adresám(alespoň mi to jeden tvrdil). Tady nevím zda ještě mají kluci co moderují IP k nahlédnutí-jak říkám před půl rokem jsem k němu ještě přístup měl-pak už nevím jestli se zobrazovala IP adresa ale myslím že už ne. Taky nevím co je špatnýho dotyčnýmu userovi jsem -li o to požádán sdělit z kolika a jakých IP adres byl na server přihlášen.Dokonce je to moje povinnost. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 21:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
To Curtiss-Pavlíku máš recht-ale kdysi někdo napsal že proti blbosti se musí bojovat-ale tady se to zjevně míjí účinkem. :wink:
PS- co dmychadla?Jak pokračuješ? :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 21:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 430
arda1 píše:
To Curtiss-Pavlíku máš recht-ale kdysi někdo napsal že proti blbosti se musí bojovat-ale tady se to zjevně míjí účinkem. :wink:
PS- co dmychadla?Jak pokračuješ? :)


Hele Ty pořád couváš. Přečti si svoje příspěvky. Vtipný klučina. Ardo , neuhýbej.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 21:58 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 29.4.2007
Příspěvky: 357
Bydliště: Brno-Bohunice
Obrázky: 0
jkolina píše:

Chci pro sebe i pro ostatní to jméno admina nebo moderátora

jkolino definuj"pro ostatní"!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 22:00 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2008
Příspěvky: 1827
Bydliště: Praha
jkolina píše:
Pro Walhalla:

Já vody nečeřím. Na ten háček se chytají jen někteří. Je to pořád stejná parta. Když nebudu já, najdou si někoho jiného.

Mně nevadí, že se lidé baví tím co mají rádi. Mně pouze vadí, že se začínající dostává do nějakého kolotoče mezi místními vůdci. Místo toho , aby lidé četli, sjížděli net- výrobců komponent, modelů atd, tak se raději přeptají, místní poradí, oni to vezmou jako rodinu a je vymalováno. Problém je , že jsou líní. Já jsem měl to štěstí, že základy skládání el. pohonu jsem znal dříve než Mánii. Proto se tu celkem bavím, Vám to připadá jako rýpání. Nebylo by lepší poradit začínajícímu něco, sice trochu dražšího, ale odzkoušeného? Řešit převíjení modelářského el. motoru v roce 2008 je normální?. Někdy stačí trochu připlatit a je po starostech. Já vím, že někdo má finance omezené. Proto raději chvíli počkám, a až potom řeším. To EPP máme, jenom to řadím na začátek a ne na vrchol.

To levné: Preferuji AXI.PJS atd. Žádné hřídelky, žádná ložiska. Po ráně s AXI(totál na čumák)-vyčištění odzkoušení u výrobce, cena pouze poštovné, létá dodnes.Čtvrtý rok(větroň). Baterie-řekněme Kokam. Cena dobrá, kvalita také. Proto nemusím nic shánět, jen lustruji Mánii.

Pokud Ti připadá, že se urážím, nevěř tomu. Já se opravdu dost bavím. Nechci všechny házet do jednoho pytle, ale je tu pár kousků, kteří se předvádějí, pózují. Kdyby trochu ubrali, byla by tu polovina těch hloupých dotazů. Jenomže to oni nechtějí. Chtějí se prezentovat jako všeználci.
Chtějí mít svoje děti pod svými křídly. A běda tomu, kdo se bude odlišovat.

Vím, že se tento link celkem dobře sleduje. Proto bych chtěl všem doporučit: Abu (větroně, díky němu ten náš létá a není v popelnici),ikdyž mě chce bít, LV(vše co se týká elektropohonu od EPP po 2m), RadimHnilica(vše, co se točí kolem akrobacie aspalováků).

Snad to stačí na pochopení.


Tato odpoved mne castecne prekvapila castecne jsem v ni doufal. Prisla mi totiz rozumna. castecne te chapu, castecne nikoliv. Kolik ti je let? Kolik let se pohybujes po netu a po diskusnich forech?

mne jsou kristova leta (ti mladsi nebudou vedet, kolik to je, ale to nevadi) a z toho vic jak polovinu jsem "online". Za ta leta jsem delal na trech forech admina, na peti delal a nebo stale delam moderatora nebo supermoderatora. A to co pises, ze se tu deje, se deje vsude. ver tomu.

stejne jako internet zabiji vystavy (viz modelhobby) tak diskusni fora jsou predurcena k seschnuti. Totiz jednou budou vsechny otazky zodpovezeny a nebude se na co ptat. Postupem casu se mnozi odpovedi na jakoukoliv otazku "hledej nez se zeptas" a pak se z diskusniho fora stane "prirucka". Takto sem uz videl tri fora se "zakonzervovat" a to byla anglicka, cili s nasobne vetsi ucasti (z ruznych oboru - nikoliv RC).

jsme mala zemicka s omezenym poctem lidi, ktere maji RC radi. Kdybychom mluvili anglicky, muzou s k nam pridat kolegove odkudkoliv. Takhle nam nerozumi. Tak aspon k sobe je potreba bejt "hodni" a chapat toto forum nejen jako studnici moudra, ale i jako misto, kde se daji potkat prima lidi.

Pokud se tak nestane, pokud budeme poukazovat, ze by meli radsi vsichni pouzivat google nez se zde ptat, tak to tu muzem zabalit...

Tak proc neukoncit toto tema a vsechny "rejpavy"? Nezacit se brat jako ... napada mne prirovnani zakladni skoly. Kdy osmaci (dneska uz jsou devitky, co?) se vytahuji nad ctvrtaky a ty delaji ramena nad prvnaky... ale vetsinou se postupne vsichni dozenou. Jasne, nekteri pomaleji - opakuji, nebo treba uplne vypadnou..

ale neni na tom nic "cool", kdyz se vytahujeme na slabsi, je to tak?

tak nenechame toho? A to neni jen na jkolinu, ale na vsechny hadavce... vcetne mne :-) Zachovejme pohodu, ktera by tu mela vladnout...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 22:04 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2008
Příspěvky: 1827
Bydliště: Praha
arda1 píše:
Pro moderátory: nešlo by s tím něco udělat ? Tohle je fakt už moc-ten člověk je evidentně duševně nemocný a urážky do DEBILŮ od nějakýho nýmanda na kterýho si nevzpomenu ani když jdu srxx to nemám opravdu zapotřebí. Trochu jsem to přepískl stím porovnáním IP s MH-ale byl to omyl-takový píp se tam nevyskytuje. Jo a vysvětlete mu že moderátor má k takovýmto údajům(IP, email) většinou přístup(admin na 100%-dokonce musí mít)- je to zcela normální. :roll: :roll: :roll:



Hele, nemusi.. :-) Na jednom z for kde se pohybuju (www.C4pda.com) to je primo nezadouci a zakazany. Zadna IP adresa se neloguje a je udelany skript, ktery jednou za 30s vsechny IP adresy premaze na 1.1.1.1 Bezpecnost nade vse...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 27.10.2008 22:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 15.6.2008
Příspěvky: 430
martin_b píše:
Vazeny pane Kolino. Velice rad bych se s Vami setkal. Sdelte mi, prosim, Vasi adresu, popr. telefon, anebo - mohu sdelit totez ja Vam - a setkame se. Moc rad bych videl cloveka, ktery pise takoveto nazory na verejne forum. Moc by mne zajimalo, zda se takto chovate i v beznem zivote. Zitra je volno, vezmu synka, letadlo, zajedeme na letiste, pokecame a ja konecne poznam, zda se jedna o pouhy, ackoli uz nesmesny, vtip. Martin Benes


V běžném životě nepotkávám Ardy. Bohudíky. Pokud máte pocit, že je normální tahat z adminů adresy IP, tak je asi něco špatně. Nevím proč má BAN na MH, ale snaží se velice, abych ho měl já zde. Odpověď na IP jsem bohužel nedostal. Ani nedostanu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz