Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Modernizovat?
Ano... 52%  52%  [ 24 ]
Ne... 48%  48%  [ 22 ]
Celkem hlasů : 46
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: RCMania Usage...
PříspěvekNapsal: pon 13.07.2009 22:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.4.2009
Příspěvky: 2087
Bydliště: Sokolov
Jen me tak napadlo... vyuziva nekdo na rcmanii i neco jinciho nez forum? Z hlediska estetiky a funkcnosti mi to tu prijde mirne chaoticke a neskodilo by povysit dnes jiz historickou verzi phpBB z rou 2002 a zachovat misto polofunkcniho portalu prakticke, cistejsi a prehlednejsi forum? :roll:

_________________
Jeti DC-16 | „Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora“


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 13.07.2009 23:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7115
Bydliště: Vsetín
mě to celkem vyhovuje,pravda asi bude že 95% návštěv tu bude jenom z důvodu fóra


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2009 0:37 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.4.2009
Příspěvky: 2087
Bydliště: Sokolov
nejde jen o vyhovuje / nevyhovuje... ale clovek znaly googlu a logickeho mysleni si tu v podstate muze zarobit co chce, bezpecnost, bugy atp...

_________________
Jeti DC-16 | „Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora“


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2009 1:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.1.2009
Příspěvky: 814
Bydliště: JM
A co by jsi chtěl změnit? Jsem postarší člověk, uživatel fora, jsem spokojen a rád že mi někdo poradí a já mohu někomu poradit.. Jestli chceš měnnit něco co funguje tak běž do vlády nebo parlamentu, takovejch bl---ků je tam víc a možná se prosadíš.

_________________
F 104 je můj sen


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2009 6:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 27.4.2008
Příspěvky: 269
Bydliště: Praha 6 - Ruzyně
volente píše:
A co by jsi chtěl změnit? Jsem postarší člověk, uživatel fora, jsem spokojen a rád že mi někdo poradí a já mohu někomu poradit.. Jestli chceš měnnit něco co funguje tak běž do vlády nebo parlamentu, takovejch bl---ků je tam víc a možná se prosadíš.

Myslím, že teď jste Kissmanovi opravdu poradil.... :? Nemyslel to přece vůbec zle, tak proč taková soda?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2009 6:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2007
Příspěvky: 4172
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 1
Taky se přiznám, sem chodím jenom kvuli diskuzi, ale pokud to přesocháte zvyknu si, jako na většinu změn.

_________________
Pravda začíná tam kde končí signál České televize.
Nevěřím ničemu, co vláda říká.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2009 7:04 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 428
Bydliště: Holice v Čechách
Vidiš to .. jak šlověk přijde s nápadem, hned po něm někdo šlape.

Pokud máš tu moc (power) udělat změny k lepšímu pak se neptej, neb budeš ušlapán konzervami, které se najdou vždy a všude.

Za sebe můžu jen říct že z RCManie používám, pouze fórum, které mi celkem vyhovuje tak jak je, ostatní je mi celkem putna.

Pro VOLENTE: To že jste postarší člověk, bylo zbytečné psát to se dá lehce poznat z Vaší reakce, kdy prostě tak nějak z principu musíte osočit někoho kdo dělá něco pro Vaše dobro.
Myslíte, že tahle diskuse vznikla sama od sebe? Ne tu musel někdo zprovoznit, a dobře, že někde poblíž nebyl podobný člověk, který by mu vysvětli, jakej že to je vůl, když chce postavit nějakej NOVEJ web a nějakou přiblblou diskusi (stačí se přeci sejít na letišti proč si psát na intarneru), páč být u toho někdo jako Vy tak máme Velký HOVNO a ne RcManii.

No zbývá jen počkat až skončíte jako dinosauři, pak na Vás třeba budeme i v dobrém a s trochou nostalgie vzpomínat.

_________________
Torro 900, HomeMade F3K(létá na svahu), F3K TurboGladiator, Tornado XX, Motýl (Lynx), 2M (e-větroň)


Naposledy upravil vasin dne úte 14.07.2009 7:34, celkově upraveno 3

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2009 7:16 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.10.2008
Příspěvky: 741
Bydliště: ČR
Vyuzivam jen jako forum - btw vzdyt ani jina moznost neni :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2009 8:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.4.2006
Příspěvky: 3536
Bydliště: Velke Prilepy - Praha Zapad
Ja z RC manie pouzivam pouze diskusni forum. Zbytek uplne ignoruju.
Samotne diskusni forum mi prijde v pohode. Je to klasika PHPBB a slo by ho sice asi prevest doi modernejsiho havu, ale prijde mi to jako s mobilama.

Ano, muzu si koupit telefon, co umi posilat MMS, ma krasny velky display a zari vsemi barvami, ale pak zjistim, ze stejne pouze telefonuju a pisu SMSky a vsecky ty "super" funkce navic pouze zdrzuji a komplikuji ovladani.

Takze v tomto pripade bych se mozna radeji drzel osvedceneho pravidla - Nespravuj, co neni rozbite.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2009 8:32 
Mazák
Mazák

Registrován: 19.8.2007
Příspěvky: 8426
Me to taky vyhovuje, chodim jenom na forum. PHPbb je klasika, sem na to zvykly. Prechod treba na VirtualBulletin by me az tak potize nedelal, ale uz sem zazil prechod fora typu PHPbb na neco jako na MH (strukturovane). To byl des a s forem sem skoncil, nedokazal sem se v tom orientovat. Casova posloupnost a hned citelny prispevky hezky pod sebou jsou idealni. Nak


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2009 8:32 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.3.2005
Příspěvky: 10798
Bydliště: ČR, P6 Dědina, Letiště: Trněný Újezd
Obrázky: 11
Vzduchoplavec píše:
Takze v tomto pripade bych se mozna radeji drzel osvedceneho pravidla - Nespravuj, co neni rozbite.

Zcela souhlasim.

_________________
Abu (Tomáš S.) - MC19 - kanál č.90 na 40MHz


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2009 8:41 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
I já jsem s pokojen jak to funguje. Jsou fóra kde je to děs - řazení příspěvků, nepřehlednost atd.
Jediné co nechápu je řazení témat. Například proč jsou spalovací motory mezi elektronikou a elekropophonem.

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2009 8:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2007
Příspěvky: 4172
Bydliště: KLADNO
Obrázky: 1
rampa_mckvak píše:
I já jsem s pokojen jak to funguje. Jsou fóra kde je to děs - řazení příspěvků, nepřehlednost atd.
Jediné co nechápu je řazení témat. Například proč jsou spalovací motory mezi elektronikou a elekropophonem.


Teda mě nikdy nenapadlo nad tím dumat, ale asi jako,že

pohon-elektrika,
pohon-smraďoch

pohony za sebou

:D :D :D :D

_________________
Pravda začíná tam kde končí signál České televize.
Nevěřím ničemu, co vláda říká.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2009 9:34 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
corsair píše:
rampa_mckvak píše:
I já jsem s pokojen jak to funguje. Jsou fóra kde je to děs - řazení příspěvků, nepřehlednost atd.
Jediné co nechápu je řazení témat. Například proč jsou spalovací motory mezi elektronikou a elekropophonem.


Teda mě nikdy nenapadlo nad tím dumat, ale asi jako,že

pohon-elektrika,
pohon-smraďoch

pohony za sebou

:D :D :D :D

Teda pane vachmajstr vy jste hlava.
:D :D :D

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2009 9:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2006
Příspěvky: 9047
Bydliště: Bratislava dnv SK
Aj ja som spokojný, V podstate pozerám len "príspevky od mojej poslednej návštevy". Mám pocit že reset počítania nefunguje úplne deterministicky, skorej by som sa tešil jasnejšiemu zvýrazneniu tém s neprečítaným posledným príspevkom (asi to urobené je, ale ten drobný rozdiel v odtieni ikony nevidím).
U mňa dobré, a ak zmeny tak opatrne, aby neboli k horšiemu.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 44 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz