Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Má smysl komentovat zboží na HC ?
Jasně, a pokud možno česky 49%  49%  [ 30 ]
Je to fajne, česky + anglicky by se mi to líbilo 21%  21%  [ 13 ]
Anglicky stačí 25%  25%  [ 15 ]
Kašlu na to, komentářů je dost 5%  5%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 61
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.11.2009 23:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2008
Příspěvky: 845
Bydliště: Praha
Taky už jsem naučil za ty léta 2 Amíky a jednu Angličanku perfektně česky. Zato jejich učitelský schopnosti nebyly nic moc :)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 17.11.2009 23:35 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.8.2008
Příspěvky: 1566
Bydliště: Pelhřimov, ČR
Obrázky: 1
všimám si, že hodnocení se na HC píšou mnoha jazyky, takže proč ne česky, pro mě osobně má větší váhu hodnocení v češtině, ne vždy si podle jména pisatele všimnu že je to český uživatel a hodnocení česky má pro mě psychologicky větší váhu než nějakého amíka pro kterýho je všechno great atd.. Co se mi nelíbí je to, že dost často tam někdo píše hodnocení na něco co si právě koupil a ještě to ani nedržel v ruce a už tomu dává plný počet hvězdiček, to je opravdu na hlavu..


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 18.11.2009 2:01 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie
Uživatelský avatar

Registrován: 23.1.2009
Příspěvky: 786
Bydliště: Nové Město na Moravě
martin z píše:
všimám si, že hodnocení se na HC píšou mnoha jazyky, takže proč ne česky, pro mě osobně má větší váhu hodnocení v češtině, ne vždy si podle jména pisatele všimnu že je to český uživatel a hodnocení česky má pro mě psychologicky větší váhu než nějakého amíka pro kterýho je všechno great atd.. Co se mi nelíbí je to, že dost často tam někdo píše hodnocení na něco co si právě koupil a ještě to ani nedržel v ruce a už tomu dává plný počet hvězdiček, to je opravdu na hlavu..


přesně takto jsem to myslel. když někdy čtu hodnocení Amíka na nějaký drek jako že je great, super, wonderfull atd... tak si říkám že je snad blázen. My v Česku jsme přece jen "modelářsky vychovaní" jinak a jistě s ohledem na naše finanční zdroje více klademe důraz na kvalitu než na spotřebnost, máme podobné představy o tom co je dobré a co je špatné... Proto jsem se rozhodnul že bud hodnotit CESKY protože vím že Čech a třeba i Slovák si z toho vezme víc než jen z těch "sterilně anglických great keců". Nic to nemění na tom že strýček Google má dobrý překladač, že umíme všichni alespoň trochu anglicky. Je to prostě "služba Čecha Čechům"...

_________________
FrSky Horus X12S+Tandem X20, ACES combat a kdejaké jiné poletuchy. www.Smart3D.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 18 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz