Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Koho budete volit ve volbách do Poslanecké sněmovny 2010?
ČSSD 7%  7%  [ 10 ]
ODS 20%  20%  [ 27 ]
KSČM 3%  3%  [ 4 ]
TOP 09 29%  29%  [ 39 ]
KDU-ČSL 0%  0%  [ 0 ]
Věci Veřejné 15%  15%  [ 21 ]
Strana Zelených 1%  1%  [ 1 ]
SPO Zemanovci 4%  4%  [ 5 ]
jiná 12%  12%  [ 16 ]
nepůjdu volit 10%  10%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 136
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Volby do PS 2010
PříspěvekNapsal: úte 04.05.2010 20:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2006
Příspěvky: 1393
Bydliště: Kladno
Nekteri me budou zatracovat, jini me budou hanit, dalsi si zatukaji na celo. Ale je to Smetiste a jako takove je pro tuto aktualni spolecenskou otazku snad dostatecne zpusobile. Komu to dela problemy, at prosim neprispiva.

Co si tu udelat volebni pruzkum a pak ho porovnat s realnymi vysledky, at vidime, jak je modelarska obec reprezentativni vzorek obcanu CR.

Do ankety jsem dal jen strany s realnou sanci se do PS dostat. Hlasovani je samozrejme anonymni.
Ja se za svoji volbu nestydim, na 99% TOP 09 s tim, ze si zakrouzkuju knizete a lidi vespod kandidatky.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 6:18 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.7.2009
Příspěvky: 456
Bydliště: Xxx
s TOP 09 naprosto souhlasím!!

...je potřeba volit pravici!! - jsou jediní, kdo nás dokáže vytáhnout z dluhů a kdo dokáže co nejvíc snížit finanční podporu nepracujicích občanů (...většinou se jim říká cigáni...)

dřív jsem chtěl volit Věci Veřejné, ale už jsem si to taknějak rozmyslel...


Dnes jsem si četl nějakej volební průzkum a překvapilo mně, že jsou docela vepředu i Zelení!...jestli někoho nemůžu vystát, tak jsou to právě oni!!!
...udělali tady ty ZAS..NÝ fotovoltaický elektrárny!!! tohle se prostě neodpouští!! (jestli si to někdo nemyslíte nebo si myslíte, že je slun. elektrárna ekologická a hlavně ekonomicky prospěšná věc, tak napište...rád Vám sdělím fakta!!!) :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 6:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.3.2008
Příspěvky: 845
Bydliště: Praha
Normálně bych se na modelářským fóru politickejm debatám obloukem vyhnul, ale je před volbama a týká se to každýho z nás. A když nebudeme mít peníze ( nezaměstnanost, zadlužení.... ), budeme muset zabalit i toho našeho koníčka.
Jenže volby v týhle republice mi připomínaj situaci, kdy mě někdo postaví před otevřenou senkrůvnu, vrazí mi do ruky šoufek a nechá mě vybrat si ten nejlepší kousek.
Těch 20 let už dostatečně prokázalo, že kdo se dostane ke korytu, žere plnou držkou a začne se ohlížet na ostatní až ve chvíli, kdy hrozí, že mu to koryto někdo sebere.
A boj s korupcí ? No to je fór jako kráva ! Fungování celý týhle země je na korupci doslova postavený, a nevím o nikom, kdo by s ní chtěl doopravdy zatočit, protože by musel točit taky sám sebou.
Takže koho volit, fakt nevím.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 7:45 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 24.11.2004
Příspěvky: 1340
Bydliště: Praha6-Nebušice
nechápu těch 13lidí co dali ods :?:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 8:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2009
Příspěvky: 378
Bydliště: Hodonín
Polynom píše:
nechápu těch 13lidí co dali ods :?:


Nechápu těch 9 lidí co dali hlas ČSSD a komunistům :?:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 8:10 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2007
Příspěvky: 513
Bydliště: Sokolov
Á. .,už se tu dlouho nikdo pořádně nepohádal :lol:

A jen tak pro zpestření : http://www.novinky.cz/domaci/199345-koc ... znani.html

aneb : hezky nás zase zvolte,koukejte makat ,dodržovat všechny zákony a nařízení,plaťte i za vzduch a my si z vás budeme zase dělat blázny a rozkrademe to co ještě zbylo.

Jen taková ,,vsuvka " která nemá přímou souvislost s tím výše psaným.. .
TOP 09 a ODS se po volbách spojí do koalice a tak je asi výsledek jasný předem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 8:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.8.2007
Příspěvky: 513
Bydliště: Sokolov
selinak píše:
...je potřeba volit pravici!! - jsou jediní, kdo nás dokáže vytáhnout z dluhů a kdo dokáže co nejvíc snížit finanční podporu nepracujicích občanů (...většinou se jim říká cigáni...)

dřív jsem chtěl volit Věci Veřejné, ale už jsem si to taknějak rozmyslel...
Super,s těma ,,indiánama " jim budu držet palce,zatím se jim to nikdy nepodařilo.A to byli u ,,lizu " už několikrát.
Ale abych jim nekřivdil,on to nedokázal zatím nikdo.
Ty časy kdy museli chodit do hákesu a aspoň 8 hodin denně neměli čas na lumpárny už jsou dávno pryč.No a protože bydlím poblíž ,,indiánské rezervace " tak vím že v té době na ně i policajti platili. . . .

No ale tohle vlákno je o něčem úplně jiném a já se původně do něj zapojovat ani nechtěl ,tak nechme Gejzu Gejzou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 8:41 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 19.4.2007
Příspěvky: 4260
Bydliště: Praha-východ (Měšice)
Problém je, že tu v ČR nie je žiadna silná pravicová strana. Sú tu akurát Slobodní, ale aké šance majú ?
Inak je tu len oranžová ľavica (ČSSD), komouši, modrá ľavica (ODS), zelená ľavica a ostatná chamraď. Ak by som mohol voliť, naozaj neviem koho vybrať.

Je jasné, že knieža sa spojí s Nečasom a tým pádom tu vlastne máme rovnaký (cca. patový) výsledok ako naposledy... no, bude sranda, ale za naše prachy :-(

selinak píše:
...je potřeba volit pravici!!

_________________
Truggy od TeamC - Torch E TR8Te
Moj RC web: www.mojefotogalerie.com/rc


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 8:49 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2006
Příspěvky: 1393
Bydliště: Kladno
Problem je ten, ze nase pravice, resp. spise stredopravice neni schopna presvedcit tu masu pijanu piva a sledovacu TV N@VA, ze pivo za 2 Kč, 17. duchody a podobny veci jsou nerealny.
Castecne to pada i na lidi, co nejdou volit, kdyby se zvedli ze zidle a ten listek komukoliv hodili, tak je to takove mnozstvi hlasu, ze by to situaci poradne zamichalo. Ale ne, oni radsi budou sedet na zadku a nadavat, jak to tu stoji za pendrek.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 8:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9092
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Ředitel zeměkoule Jyrka vykřikuje, jak zdaní bohaté. O podobné se pokusil jeden americký prezident, když chtěl zdanit luxusní jachty, druhý den nebyla ve Státech registrovaná jediná :lol: . Ten, kdo na to má si to zařídít, aby to platil jinde (kde je daňově levněji). Podobných Jyrkových blábolů je více - 13 důchod (za 2,4 litru se důchodci opravdu rozšoupnou, na chvíli něco zamáznou, ale to je všechno, velký přínos to pro ně mít nebude). Když vidím jak dále hledají (už teď!!!) vnitřního nepřítele - viz lustrace osob na mítínzích, zveřejňování jejich fotek na webu, zveřejnění čísla soudkyně z MB, která zamázla Ráthovi proplácení Julínkovného, jako úhlavní nepřítelkyně pracujícího lidu, který si to s ní má vyřídit po soudružsku. Proboha to se vrací 50-tá léta. Neříkám, že ODS je to pravé ořechové, ani zdaleka ne, ale ty oranžové kryptokomunisty prostě opravdu, ale opravdu nemusím.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 9:30 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2009
Příspěvky: 378
Bydliště: Hodonín
DAF píše:
Ředitel zeměkoule Jyrka vykřikuje, jak zdaní bohaté. O podobné se pokusil jeden americký prezident, když chtěl zdanit luxusní jachty, druhý den nebyla ve Státech registrovaná jediná :lol: . Ten, kdo na to má si to zařídít, aby to platil jinde (kde je daňově levněji).


S tímhle mi mluvíš z duše. Na prvních hodinách ekonomie nám říkali, že daně se dají zvyšovat jen do určitého stádia a pak je to kontraproduktivní. Česká republika podle mého právě dosáhla této hranice. Pochopil bych třeba 1% někde, ale Jyrkovo zvednání daní firmám a bohatým způsobí, že tu nebude ani jeden bohatý a firmy se odstěhují jinam. Potom naopak bude mnohem míň peněz k rozdělování. A jak říkám už delší dobu - kdo zaměstnává lidi kromě největšího zaměstnavetele v zemi (pracovní úřad)?


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 9:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.1.2008
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha 9 - Prosek
2MichoCZ: Myslis toto?: http://cs.wikipedia.org/wiki/Lafferova_křivka

_________________
[i]MiniTitan[/i]
[i]Futaba T7C[/i]
[url=xmpp://kmarty@jabber.bluetone.cz][img]http://jabber.bluetone.cz/status/kmarty-phpbb.gif[/img][/url]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 10:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
selinak píše:
...je potřeba volit pravici!! - jsou jediní, kdo nás dokáže vytáhnout z dluhů

:lol: :lol: :lol:
Nie že by som niekedy volil ľavicu, ale príde mi to komické :lol:
Za 20 rokov sa u nás aj u vás vystriedala pri moci jak pravica, tak ľavica.
Zatial všetky vlády len zvyšovali zadĺženie. :wink:

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 10:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 20.4.2008
Příspěvky: 2204
Bydliště: Královéhradecký kraj
MichoCZ píše:
Polynom píše:
nechápu těch 13lidí co dali ods :?:


Nechápu těch 9 lidí co dali hlas ČSSD a komunistům :?:

Buď recese nebo prostě "lidi jsou různí". Ale nechápu ty 4, co volit nepůjdou vůbec. Pokud to není z důvodu že budete mimo republiku, tak aspoň hoďte hlas nějaké straně co v parlamentu ještě nebyla, ať se to aspoň trochu zamíchá. Jak někde bylo, pokud by takových hlasů získala jedna strana 270 000,tak se dostane do parlamentu. A těch lidí co se na volby chtějí vykašlat je asi celkem dost.
Chtělo by to co nejvíc těch současných vyměnit za nové. Tam je alespoň naděje, že to bude lepší. Pokud se zvolí všichni ti, co tam teď byli, tak to půjde stejně do kopru jako posledních pár let a je jedno kdo byl u moci.

_________________
OPTIC 6 2,4Ghz Assan


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: stř 05.05.2010 10:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 14.6.2009
Příspěvky: 378
Bydliště: Hodonín
kmarty píše:
2MichoCZ: Myslis toto?: http://cs.wikipedia.org/wiki/Lafferova_křivka


Přesně to. Dík. Hledal jsem to v mojich poznámkách, ale nemohl jsem to najít.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz