Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Jste pro rozvoj letiště ve Vodochodech
ANO 47%  47%  [ 8 ]
NE 35%  35%  [ 6 ]
Je mi to jedno 18%  18%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 17
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 22.05.2010 14:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9091
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
No, jakože wocogo, jo!? Přeci o počítadlo, které je úúúúplně dole na té stránce a od jeho spuštění je tam (zatím, ve chvíli, kdy píšu tento příspěvek) něco přes 26.000 návštěvníků, což zase není od 10.1.2010 nijak moc. Až jich budou miliony, tak se to pošle na nějaké ministerstvo, aby se jako ukázalo, že o to lidi mají zájem a není jim to lhostejné, nedejbože opravdu ten airport nechtějí. Přese mě to létá už dnes, zatím to je v pohodě. Éra slyším, ale že by nějak zvlášť vadila se říct nedá (přebývám v Devilshiru na Praze 8 8) ). Pravda, jsou ještě relativně vysoko a také kus stranou. Až je budu mít nad barákem v 50 m a ve dvě ráno to bude prolétat každých 5 - 10 minut, nevím co tomu řeknu.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: sob 22.05.2010 16:21 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.4.2010
Příspěvky: 434
Bydliště: Praha 9
Já jsem pro vše jenom když se mně to netýká ,tak ať si to vemou ti odvedle :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 23.05.2010 9:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.5.2008
Příspěvky: 1659
Bydliště: Lanškroun
myslím že tohle letiště má být ještě jako "záložní" pro ruzyň.Byl jsem i ve fabrice aera,a provoz tam na letišti není teď nějako závratný..teď je to pouze jako vojenské a testovací letiště nebo jak?

_________________
http://galerie.rcserver.cz/index.php?sum=307&amode=


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 12:32 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10752
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Doufám, že ve Vodochodech letiště pro mezinárodní provoz bude.

Přihodil jsem anketu.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 13:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.9.2006
Příspěvky: 1201
Azy píše:
stránka jede a voco jakko de ???


Jde o to, že na počítadle přístupů je každá návštěva interpretována jako souhlasné stanovisko s tezemi, obsaženými na oné stránce. Žádná anketa se tam nekoná, takže přístup = nesouhlas s rozvojem letiště ve Vodochodech.
Tímto, slušně řečeno, podvodným postem jsi vybízen k souhlasnému stanovisku, aniž bys byl obeznámen předem, s čím že to vlastně souhlasíš.....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 16:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
TomasC píše:
Doufám, že ve Vodochodech letiště pro mezinárodní provoz bude.

Přihodil jsem anketu.


Já doufám že nebude :wink:
Taky jsem přihodil anketu
(Létám i v dospělém letadle a CTR Vodochody by se Příbrami už týkalo)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 17:04 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.10.2008
Příspěvky: 1708
Bydliště: Praha Kunratice
To je to letiste co jsem o nem cetl, ze Boeingy tam budou pristavat s vypnutymi motory aby neomezovali hlukem okoli? Zajimave ze ten politik co to vyplodil neresil problem startu - no az mu nekdo rekne o gumicuku tak bude mit jasno :D

Z toho jak je to prezentovane to na me ale rozhodne pusobilo jako ze nekdo ma dalsi plan jak prijit k obrovskemu baliku panez (jako vzdy zrejme politici u koryta v soucinosti s mafii oznacovanou jako "soukromi investori") a chce ho stuj co stuj prosadit

_________________
Nejlépe to nosí nad hlavou a ještě ke všemu směrem do slunce.
Nejlepší investice jsou peníze vyhozené do vzduchu.
Žádný učený ještě z nebe nespadl.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 18:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9091
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
.
were píše:
To je to letiste co jsem o nem cetl, ze Boeingy tam budou pristavat s vypnutymi motory aby neomezovali hlukem okoli? Zajimave ze ten politik co to vyplodil neresil problem startu - no az mu nekdo rekne o gumicuku tak bude mit jasno :D


Vedle udělají velký táborák, aby tam byl stoupák na termiku :lol: .
Každý řve "udělejte to, ale jinde" To je věčný problém. Severní část okruhu kolem Práglu je toho zářným příkladem. Faktem je, že jakmile se nabídne prst, systém schramstne celou ruku, navíc až u ramene. My jsme tu kdysi jakžtakž souhlasili s provozem skládky - oni slíbili, že bude co nejvíc ekologická (smrdí jak žumpa), za to budeme mít nějaké výhody. Postavily se nové chodníky, silnice, kanalizace a další. Dnes už není v našich silách prosadit její uzavření (bude už třetí etapa) a protihodnoty jsou dnes už spíše symbolické - když zbourám barák, můžu suť nechat do určitého objemu zadarmiko uskladnit - bomba, bourám proto a stavím každý den. 8)

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 19:52 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
Taky doufám že tam bude. Když Vodochody zaměstnávaly tisíce lidí z okolních vesnic, byo to OK. Penta si to nekoupila na parádu a neživí tam ještě pár set lidí jen tak. Tak až to zavře, prodloužej se fronty na pracáku.

Jestli je to tak, že kliknutím na ty stránky se vyjadřuje "souhlas" s tou kravinou, na kterou úvodní příspěvek odkazuje, je to sviňárna a chci aby dotyčný měl BAN a zkoušel to někde jinde.

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon 24.05.2010 21:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 16558
AR1 píše:
Taky doufám že tam bude. Když Vodochody zaměstnávaly tisíce lidí z okolních vesnic, byo to OK. Penta si to nekoupila na parádu a neživí tam ještě pár set lidí jen tak. Tak až to zavře, prodloužej se fronty na pracáku.

Jestli je to tak, že kliknutím na ty stránky se vyjadřuje "souhlas" s tou kravinou, na kterou úvodní příspěvek odkazuje, je to sviňárna a chci aby dotyčný měl BAN a zkoušel to někde jinde.


Nemusíš slibovat zaměstnávat tisíce lidí. Stačí poslat k lopatě naší špičku z parlamentu.....( chyběli by Ti?). Letiště se dá vybudovat i jinde tak, aby to nebylo vyloženě konfliktní s dopravou, velkou skupinou obyvatel...
Že je sviňárna klikoš = souhlas, s tím naprosto souhlasím.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz