Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Myslím si :
Že jsou pražáci nenažraní 29%  29%  [ 6 ]
Že pražáci nejsou nenažraní 48%  48%  [ 10 ]
Je mi to jedno 24%  24%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 21
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2009
Příspěvky: 1656
Bydliště: Praha - Krč, ČR
Tak jsem nějak nečekal, že se bude kastovat i tady na mánii. 26let jsem žil v Ostravě, Ostravu miluji, stejně jako celou Moravu. Teď žiji už 7 let v Praze, mám to město taky moc rád, stejně jako Čechy. Pohybuji se po celé republice a musím říct, že když poznám obyčejné a normální lidi, tak je jim úplně šumák odkud jsem a kde jsem se narodil.
Nicméně tyhle xenofobní slinty a vzájemné osočování je ubohé a vypovídá o lidech, kteří tuto nesmyslnou agresivitu mezi jedním národem vyvolávají. Ano, chápu, že v celém světě existuje jistá nevole mezí hlavním městem a okolními regiony, ale tady to fakt dostává grády. Někdo začne nadávat pražákům a evidentně je nezná. Obecně napíše například nenažraní pražáci, ale pak tvrdí, že to nemyslel na obyčejné pražáky a podobně. Jsme všichni stejní, všude jsou lidé, kteří se nad ostatní povyšují a je úplně jedno v jakém městě žijí.
Když jedu do Ostravy, tak Ti inteligentní se ke mě chovají, jako ke komukoliv jinému a je jim úplně šumafuk, že žiji v Praze. Bohužel i mezi dnes již bývalými kamarády se objevili Ti, co mi začali po přestěhovaní nadávat do zasr... pražáků. S těmi jsem kontakty ukončil, protože jsem jim nikdy nic neudělal, ale oni nedokázali skousnout můj úspěch, který mě do Prahy odvál a díky němuž se mám tak, jak se mám. Bohužel práci na úrovni, kterou dělám, mohu dělat pouze tam, kde jsou sídla velkých firem a to je v tuto chvíli v Praze.
Na druhou stranu, když jsem v Praze, jsou taky individua, kteří mi nadávají do vidláků a náplav, ale shodou okolností to nikdy nejsou rodilí pražáci, ale někdo, kdo se sem přestěhoval a cítí se tím být něčím výjimečným. Magoři jsou na obou stranách.
Je mi blivno ze všech těch xenofobních hovádek. Chovejme se k sobě slušně a pak nám muže být úplně jedno odkud jsme ne? Když ke mě přijede kdokoliv z Moravy nebo z Čech, bude vždy vítán.
A co se Epopeje týká, tak nejsem právník a neznám co kde bylo uzavřeno. Ať zůstane klidně v Krumlově. Tady v Praze je všeho dost a je potřebovat podporovat regiony, které pomocnou ruku potřebují. Bohužel to vzali do rukou byrokrati a Ti jsou stejní jako kdekoliv jinde. Nebo vy všichni jste spokojeni se svými zástupci na městě, obci? Já tedy rozhodně ne. Takže bych nadával směrem k té byrokratické, politické smetánce, která se považuje za pány tvorstva. Samozřejmě to tam nebudou všichni, tak je nechci házet do jednoho pytle, ale často je to až k pláči co předvádějí. A proto máme volby a můžeme projevit svůj názor.

_________________
SOVA is YouR CO-pilot
http://rc-sovy.blogspot.com
http://www.rcsovy.cz


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.10.2008
Příspěvky: 1708
Bydliště: Praha Kunratice
Kos píše:
Často se zasměji nad tím co pražák dokáže a to i v příspěvcích zde.

Promin, ale z toho co pises je jasne, ze jen placas do vetru a mas averzi vuci prazakum :D Jinak bys nemohl psat o prispevcich prazaku zde na foru - to je nekdo prazak, protoze ma jako bydliste uvedenou Prahu? Z kamaradu co maji bydliste Praha a pisou sem neni snad z Prahy ani jeden - pokud tedy netvrdis, ze jakmile se nekdo pristehuje do Prahy stava se automaticky hrubym machrujicim a argoantnim, v takovem pripade je to co pises spravne.

Kdyz uz ti prazaci pisou nesmysly mel bys je radsi opravit primo v diskusi, nez tady sirit nesmyslnou nesnasenlivost. Tim nechci prazaky hajit, proste jen me udivuje, ze nekdo napise jak se smeje cizim prispevkum a sam pritom pise nesmysl :D

_________________
Nejlépe to nosí nad hlavou a ještě ke všemu směrem do slunce.
Nejlepší investice jsou peníze vyhozené do vzduchu.
Žádný učený ještě z nebe nespadl.


Naposledy upravil were dne čtv 07.10.2010 14:57, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 14:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2009
Příspěvky: 5761
Bydliště: Praha
Obrázky: 38
asi je, protoze na vojne si asi poznal prd prazaky a montaz za bolsevika
jinak bys nepsal takhle ....

hele presunuti galerii je usmevny, mam par znamejch vedeckejch pracovniku a to je prace hlavne v archivu a terenu

vetsina jich i uci takze kvuli tobe pojedou nekam do prd ...
aby meli podklady a pak do prahy ucit

a hlavne vetsina skol je taky v praze, tam potrebujes tohle zazemi
jo samozrejme ze sou postupy na transport pamatek to vim, jen spis proc a k cemu, vyhodis miliardy za presunuti galerie spolu s vytvorenim
dobry galerie ?

proc takhle chces udelat zajimavou lokalitu nejsou jiny nastroje?
tohle mi prijde smesny asi jako presunout skodovku jinam, abys jinde udelal pracovni mista

_________________
SOVA is YouR CO-pilot
Cesta je mým cílem .......

KLM RC Sovy // KPM Model Kit Kladno


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 15:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Jezdil jsem s T148 -po celým práglu takže minimálně o řidičích něco malinko vím- ta traverza bylo jediný co na ně platilo.Když jsem vysrčil někde čumák každý si dobře rozmyslel zda zastaví nebo pojede dál a bude troubit a fakovat... :lol: :lol: :lol: A jestli považuješ rok montáže 1997 za bolševickou éru pak si tam udělejte pořádek -my taky máme už 20 let kapitalismus.. :wink:

_________________
ICQ 638556901


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 15:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.1.2008
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha 9 - Prosek
arda1 píše:
...ta traverza bylo jediný co na ně platilo....
Jezdim po Praze denne cca 16let a traverzu jsem jeste nepotreboval. Co delam spatne?

_________________
[i]MiniTitan[/i]
[i]Futaba T7C[/i]
[url=xmpp://kmarty@jabber.bluetone.cz][img]http://jabber.bluetone.cz/status/kmarty-phpbb.gif[/img][/url]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 15:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.10.2008
Příspěvky: 1708
Bydliště: Praha Kunratice
kratas píše:
Teď žiji už 7 let v Praze, mám to město taky moc rád, stejně jako Čechy. Pohybuji se po celé republice a musím říct, že když poznám obyčejné a normální lidi, tak je jim úplně šumák odkud jsem a kde jsem se narodil.

Ty nenazranej arogatni prazaku, koukej vypnout pocitac mazat na Divcaky, na me uz se bohuzel stmiva moc brzo na to, abych to stihal z prace, tak musis zalitat i za me :D

_________________
Nejlépe to nosí nad hlavou a ještě ke všemu směrem do slunce.
Nejlepší investice jsou peníze vyhozené do vzduchu.
Žádný učený ještě z nebe nespadl.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 15:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.2008
Příspěvky: 1427
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
Tohle je největší pražák:

Obrázek

:lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 15:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.1.2009
Příspěvky: 5761
Bydliště: Praha
Obrázky: 38
sorry kluci ze sem se nechal vytocit ale tohle kastovani a predsudky me
bytostne stvou ve vsech formach

a i "odborne" nazory na reseni "globalnich" problemu
od velmi dobre "seznamenych a vzdelanych" lidi v tomto oboru

_________________
SOVA is YouR CO-pilot
Cesta je mým cílem .......

KLM RC Sovy // KPM Model Kit Kladno


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 15:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 26.1.2007
Příspěvky: 611
Bydliště: Opava
Jak je z popisky vidět, jsem moravák jako poleno.
Tahat na RC manii vlákno o jakési nenažranosti pražáků mi přijde hodně absurdní....
Že tam mají těch vykutálených fiškulínů více než jinde v zemi, je pravda. Určitě je to ale také dáno velkou koncentrací obyvatelstva a neustálým přehledem v médiích. Myslím si, že začínajícím modelářům je jedno kdo jim poradí, jestli pražák, ostravák nebo brňák. Dobrá rada je pomoc od každého z kterékoliv končiny naši malé zemičky. Nikdy jsem tady na diskuzích neviděl ani náznak nějaké namyšlenosti vůči mimopražským modelářům. Když naše basketbalistky získaly druhé místo, a týká se to samozřejmě i jiných kolektivních sportů, vůbec mě nenapadlo přemýšlet, kolik je tam pražaček, brňanek a pod. A tak to vidím i tady. Politika je špinavost od své podstaty a politici jsou banda bezpáteřních hovad. To ale neznamená, že budu ostatní lidi soudit podle toho, že žijí zrovna v hlavním městě, kde je logicky těchto dacanů nejvíce.Dobří lidé jsou všude a pitomci bohužel taky. Naštěstí jsou v menšině a nemůžou lidi se se stejnou zálibou, jako je třeba modelařina, rozeštvat ať jsou odkudkoliv.
A nezlob se na mně Ardo, ale ty časy, kdy jsem Tě obdivoval a Tvé rady bral jako fundované jsou pryč.
Připadá mi, že jsi čím dál více ukřivděnější, vyvoláváš stále nějaké nesmyslné polemiky a flamewary, když se někdo zeptá na nějaký problém s určitou značkou, reaguješ i přesto, že neporadíš, protože s touto značkou nemáš zkušenosti. Jen to prostě není to, co používáš Ty. Někdy mi připadá, že Ti jde opravdu jen o vyvolání sporu.

_________________
MX 16S - 35 MHz
Uvidíme, řekl moudrý, oční chirurg ....


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 15:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 29.10.2008
Příspěvky: 858
Bydliště: Praha 4
Obrázky: 0
Were a Kratas - kua vy zapráskaný pražáci, vy jdete lítat - no to mne se*ete! Já musím do špitálu s drahou polovičkou na kontrolu, ale už se stmívá, tak to bych musel spěchat a co kdybych potkal nějakýho moraváka s traverzou ........ :cry: . Tak si polítejte namachrovanci :lol: :lol: :lol: a né že to rozbijete :twisted:

_________________
geo


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 16:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2005
Příspěvky: 19102
Ono není špatný někdy vyvolat nějaký ostře konfrontační thread- alespoň se oddělí zrno od plev a člověk pozná kdo je kdo a kam patří. A ani mě neudivuje že většina lidí mi píše souhlasný stanovisko v SZ-ICQ Skype -sem se bojí vyjádřit svůj názor. Nedivím se jim -každý nemá odvahu aby do toho šel čelem a padni komu padni. :wink:

_________________
ICQ 638556901


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 07.10.2010 16:10 
Administrátor serveru
Administrátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 24.4.2003
Příspěvky: 10752
Bydliště: Praha Hloubětín ČR
Obrázky: 266
Blog: Zobrazit blog (3)
Už mě to nebaví.

Vlákno zamykám, ARDA1 jednodenní BAN.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 72 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz