Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 248 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv 07.12.2017 0:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12820
Bydliště: praha 5
semo píše:
pepin: Dobrou hudbu vybíráš. Co se týče konzertů elektronické hudby, myslím, že Yello je ještě dost živé. Co takhle třeba Kraftwerk? :-)


sorry, já to téma už pak nesledoval, Yello je pro mě jasný, za mládí opravdu nový styl jak dělat muziku a hlavně, Yello umělo a umí dodnes jednu věc, dostat super zvuk i z přenosnýho jezevčíka--kupodivu na živém koncertu docela bída, super pouze bud před pravou, nebo levou bednou, uprostřed--stereo-- strašný zahuhlaný.

Kraftwerk se přiznám mi nikdy nebrali--nový, moderní, ale nuda--duc duc a nic víc, nic moc mi nikdy nebral ani Jean Michael Jarre, sice super co utáhnul na klávesy, ale než se vubec rozjel, pak než trošku něco změnil a dobabral se vubec k nějaký změně, prostě mě taky moc nevzal.

docela fajn bylo "LP Dreadzone second light

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RJtSEW-vpRA&t=538s[/youtube]

ale to byla od nich jen jedna perlička, kterou jim aranžmově poskládal jeden producent--už si nepamatuji jaký, ale makal jim na tom albu docela dlouho a co se mi na tom albumu líbí--písničky v podstatě plynule navazují jedna na druhou, to já rád.

pak už u mě z z více méně elektroniky klasika,Morcheba, Hooverphonic, ty jsem měl kliku stihnout na živo, ještě než byli známější v Praze v Roxy a Faithles, který jsem na živo prosral na Panenskym týnci, bo se zdálo, že bude lejt, tak jsme se na to tam jet tenkrát vyprdli no a oni se pak bohužel vyprdli na hraní, tak už mám asi smolíka.

z tý baby od Faithles jsem ale opravdu na srágoru, jak hrábne do těch kláves v tom hlavnim motivu, tak jsem fakt na měkko :lol:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RJtSEW-vpRA&t=538s[/youtube]

v tý elektronický muzice to je ale většínou o jedný dvou povedených skladbách ale kdyby se někdy hlasovalo o nejlepší elektronickou skladbu, nikoli kapelu, tak v tom mám naprosto jasno, bo to je opravdu neotřelá nic nekopírující pohodová pecka


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Naposledy upravil pepin dne čtv 07.12.2017 0:45, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: čtv 07.12.2017 0:42 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 2.6.2008
Příspěvky: 2560
Bydliště: Hlohovec, Člen RCMK Trnava


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

Kto ma rad zvuk bicich a aspon aku taku kvalitu zvuku na YT tak prosim...

Nepustat cez sranda repraciky na ntb :!: :wink:

_________________
... čo purex spojil, človek nerozdeľuj...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 07.12.2017 10:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.2.2011
Příspěvky: 993
Bydliště: Telč
pepin: díky za tip s Dreadzone, asi zkusím při práci. I ten Lorán Garnier zní dobře. Mimochodem, Röyksopp znáš? Např: So Easy, Forsaken Cowboy, Running to the sea, nebo legendární Remind me (jen na YT to má trochu blbej zvuk). Ono by toho bylo hodně i z jiných el. kapel, co by se sem hodilo, ale budu se radši brzdit :-).

A jeden modelářskej klip. Neříkám, že to je "moje nejlepší", ale špatný to neni a tématem klipu se dost hodí :-)


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

TERAZKY: bubny jsou samozřejmě skvělý, o tom žádná ;-)

_________________
http://semos333.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 07.12.2017 14:39 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12820
Bydliště: praha 5
semo píše:
Mimochodem, Röyksopp znáš?


znám, ale líbí se mi od nich jen ta hitovka, to ale bývá u tady tý muziky často, že se povede tý kapele jen jeden nápad a zbytek už nic mnoho, za pár takových cd jsem občas vyhodil peníze oknem, jedna věc super a zbytek bída o ničem jen doplácaný čas na cd.

Od lauren garnier mi taky nic jinýho, než jsem dal odkaz nevzalo.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 02.04.2018 10:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Pro hudební fajnšmekry :lol: :lol: :lol: Byl by to hřích, to sem nedat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz
https://www.youtube.com/watch?v=0B44plEhxLs&feature=youtu.be

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: čtv 26.04.2018 22:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12820
Bydliště: praha 5
nejspíš jak strárnu mi měkne mozek a senilnim, ale prostě se mi to líbí



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 21.05.2018 19:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12820
Bydliště: praha 5
Ted o víkendu byla v kempu U trumpetky na Labi narozeninová párty--majitel kempu slavil 50.

od 15h ruzné kapely, neplánovaně dorazil i Ivan Mládek---nikdy bych na jeho koncert plánovaně nešel, ale nakonec to bylo super zpestření a i mladý okamžitě vytáhnul na parket.

hvězda večera byla U2 Desire revival a to jsem si teda sednul na zadek



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 21.05.2018 22:02 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.8.2005
Příspěvky: 4946
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
pepin píše:
hvězda večera byla U2 Desire revival a to jsem si teda sednul na zadek

Nic ve zlém, ale mé uši by trpěly a asi bych se snažil místo co nejrychleji opustit. S U2 to mělo podobné snad jen ten doprovod a i to kdo ví jestli. A jestli to byl skutečně vrchol večera, toš potěšpanbu. :roll:
Ale uznávám, po pár (spíše více) frťanech, bych to přežil. ;-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 248 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz