Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: KONCÁK (tlačítko)-velký zdvih
PříspěvekNapsal: pon 21.05.2018 14:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7414
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Potřebuji:
Tlačítkový spínač(stačí jednopólový)důležitá je výška zbylého zdvihu, za bodem sepnutí.
Bude na dolní ploše osobní váhy, po sepnutí se podlaha má opřít o mezikruží kolem hmatníku,
aby spínač váha nerozdrtila. Přes nerovnosti-nečistoty musí spolehlivě sepnout (nejlépe mžikově).
Jaký - kde koupit?
- Původní nášlapný-nožní (mžikový) spínač osobní váhy odešel. Plastové tělo se rozsypalo.
- Mikrospínače - Mechanické provedení = s páčkou existují typy kde se páčka pružně ohýbá,
po dosednutí, aniž se poškodí páčka a mikrospínač?
Třeba u Mikrospínač P-B172B a některé Příbuzné produkty


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: KONCÁK (tlačítko)-velký zdvih
PříspěvekNapsal: pon 21.05.2018 16:18 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Sám jsi si vlastně odpověděl. GM jich má v sortimentu celou řadu a stačí si jen vybrat. https://www.gme.cz/mikrospinace?onpage=80#products Pokud ještě potřebuješ ještě větší krok, není problém tu páčku prodloužit, nebo pro zachování kroku odpružit celé uchycení mikrospínače, nebo ten spínač otočit o 90° a ovládat ho šikmým, nebo kuželovým kolíkem. Úhlem toho kuželu si můžeš nastavit potřebnou rezervu zdvihu. Pak by bl výhodnější ten s tou kladkou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: KONCÁK (tlačítko)-velký zdvih
PříspěvekNapsal: pon 21.05.2018 21:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
guchar píše:
- Původní nášlapný-nožní (mžikový) spínač osobní váhy odešel. Plastové tělo se rozsypalo.

Já jsem opravu jednoho zařízení vyřešil tak, že jsem sehnal mikrocvič stejný konstrukce vlastního plastového těla spínače s jiným pákovým mechanizmem (potřebný s vačkou nebyl k sehnání) a z páky s vačkou původníh a spínačem novýho jsem udělal náhradu.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: kocour a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz