Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak najít SD kartu?
PříspěvekNapsal: ned 21.05.2017 8:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.2.2014
Příspěvky: 1879
Bydliště: Blatnica, SR
Mal si tam na noc uviazat manzelku na retaz a rano by si mal uz kartu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak najít SD kartu?
PříspěvekNapsal: ned 21.05.2017 18:27 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.6.2007
Příspěvky: 707
Bydliště: Zlín
Gratuluji k nalezení. Mne se to podařilo taky, ale před barákem když jsem náhonem přehazoval do jiného telefonu. Brnk a byla v pytli... Hledal jsem asi hodinu a nic. Pak jsem šel domů, vzal jinou kartu a přibližně ve stejném místě jsem záměrně vystřelil ve stejné pozici jinou nepotřebnou kartu... No našel jsem ;) obě :)

_________________
Díky za toto fórum.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak najít SD kartu?
PříspěvekNapsal: ned 21.05.2017 18:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2013
Příspěvky: 3515
Bydliště: Olomouc, ČR
Copak SD karta, to je poměrně velká věc. Ale když vám ubrnkne SMD součástka tak je prakticky nemožné ji v místnosti najít. Nedávno jsem vyměňoval koncový tranzistor ve VTX. Jenomže tam byl SMD kondík mezi bází a emitorem a ten se odpájel taky. Jak jsem ho vzal do pinzety tak brnk a byl v pr... Tak jsem vzal jiný VTX, že si ten kondík z něho vypůjčím a změřím hodnotu. Brnk a byl taky v pr... :) Vzal jsem vysavač a vysál celou místnost. V pytlíku jsem kromě jiných věcí našel asi 50 SMD kondíků ale který z nich potřebuji jsem nezjistil. :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak najít SD kartu?
PříspěvekNapsal: ned 21.05.2017 19:10 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.2.2014
Příspěvky: 1879
Bydliště: Blatnica, SR
Raz som siel lietat na pole do dost vyrazneho kopca kde vedie panelova cesta, cca 1 km nad chalupu. Hadzal som na jednom zarastenom poli polmetrovou travou a ako sa otacal vietor, presiel som pri lietani na druhe pole /oddelene panelovou cestou/ asi 100 m, kde som aj pristaval, lebo zacinalo prsat.
Auto zaparkovane v poli, kluce z kapsy vypadnute.
Obehol som to X krat, nic. Napadlo ma jedine zavolat hlavneho patraca /v tom mesiaci vypatrala kolegovi okuliare v trave/.
Vysla hore peso, zacali sme znova patrat, daval som tomu tak 0,001%. Obidve polia zarastene, pred kosenim, pohyboval som sa vo velkom radiuse /hod, premiestnenie pocas lietania na druhe pole, lietanie, pristatie cca 50m od seba/.
Po namahavom patrani ich nakoniec nasla na tom druhom poli v trave. Neuveritelne. Preto tvrdim, ze manzelky su najlepsi patraci!
:-)))))))
Nasadli sme do auta, uz poprchavalo a valili sme domov. Auto bolo tesne pred predajom, takze komplikacia naviac.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak najít SD kartu?
PříspěvekNapsal: ned 21.05.2017 21:59 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 6.6.2007
Příspěvky: 707
Bydliště: Zlín
OK2BUH píše:
Copak SD karta, to je poměrně velká věc. Ale když vám ubrnkne SMD součástka tak je prakticky nemožné ji v místnosti najít. Nedávno jsem vyměňoval koncový tranzistor ve VTX. Jenomže tam byl SMD kondík mezi bází a emitorem a ten se odpájel taky. Jak jsem ho vzal do pinzety tak brnk a byl v pr... Tak jsem vzal jiný VTX, že si ten kondík z něho vypůjčím a změřím hodnotu. Brnk a byl taky v pr... :) Vzal jsem vysavač a vysál celou místnost. V pytlíku jsem kromě jiných věcí našel asi 50 SMD kondíků ale který z nich potřebuji jsem nezjistil. :)


To je krásná příhoda. To bych si s chutí poslechl ještě jednou ;-)

_________________
Díky za toto fórum.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak najít SD kartu?
PříspěvekNapsal: pon 22.05.2017 13:14 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 17.8.2008
Příspěvky: 6902
Bydliště: Moravský kras ČR
jj, SMD součástky znám, v práci na koberci i na ESD linu není vidět nic. Pomáhá si k rtomu lehnout, položit ksicht na zem tak, aby se člověk díval co nejrovnoběžněji s podlahou a občas se najít podaří.
Při přestavbě dílny jsem se ulakomil a udělal ponk z kuchyňské desky, té nejlevnější co měli. Dezén hrubá žula je opravdu na houby, na tom okamžitě zmizí i osmička šroub... Hladkej buk stál na metru o desetikačku víc, já blbec...... Dodnes si nadávám a budu na to muset koupit nějaký lino nebo kterýho šlaka....

_________________
OK2WY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak najít SD kartu?
PříspěvekNapsal: pon 22.05.2017 13:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Aby si nemusel dávat ksicht až na zem, tak je taky dobrá baterka položená na zem a každý výstupek pak vrhá delší stín. Funguje to taky docela dobře. Jakýkoli koberec je ale neštěstí. :lol: Pracovní deska je ale nejlepší světlejší jednobarevná bez jakéhokoli vzorku. Problém spíš je, že v takovém stavu moc dlouho nevydrží protože jsem prase. :lol:

Edit: Teď už to ale řešit nemusím. :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Jak najít SD kartu?
PříspěvekNapsal: pon 22.05.2017 20:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7461
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
Hledání na koberci. Vysoký vlas = konečná. Nízký hustý plyš. A) Baterka rovnoběžně s podlahou(už psáno)
B)Když baterka nepomůže, a je volný na 3 stranách, chytit za kraj a třepnout. Volné věci v pohybu jsou vidět.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 53 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz