Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 104 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: stř 10.06.2020 17:43 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 1.12.2017
Příspěvky: 129
Bydliště: ČR
Dobrý den.
To jste asi první, komu se podařilo vylepšit zvuk kytarového komba výměnou originálních reproduktorů za repráky do auta. Ale proti gustu... :)
Antonín


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: stř 10.06.2020 23:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
Lioton píše:
Dobrý den.
To jste asi první, komu se podařilo vylepšit zvuk kytarového komba výměnou originálních reproduktorů za repráky do auta. Ale proti gustu... :)
Antonín


dobrý den Antoníne, to tu máme zase chytrolína :D Ono v první řadě vubec nejde o klasické kytarové kombo, ale uzavřené elektroakustické se vstupem a korekcema i pro mikrofon, bohužel ani to elektroakusticé ale nemá reproduktory vhodné na to, co potřebuji já, ale protože nejde koupit samostatně podobně řešený zesilovač, musel jsem koupit toto kombo a pak už kutit, nakonec to ale dopadlo tak, že z komba jsem použil pouze ten zesilovač, jako hlavní bedny toho zesilovače použil reproduktory JBL cm 42

https://www.google.com/search?q=jbl+cm+ ... Rtx5NUYORM:


no a doprostřed si ještě pořídil Iloud



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


to jsou věci co ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: čtv 11.06.2020 0:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
Lioton píše:
Dobrý den.
To jste asi první, komu se podařilo vylepšit zvuk kytarového komba výměnou originálních reproduktorů za repráky do auta. Ale proti gustu... :)
Antonín


kdyby Ti to přecijenom nakonec nedalo spát, já mám ten charakteristický zvuk přímo kytarového komba pořešený trošku jinak,



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz





takže já potřebuji z reproduktoru už jenom zvuk jako z PA systému, ale hlasitostí mi to stačí vcelku potichu a to se nic jako originál výrobek koupit nedá---aby to bylo malý, skladný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: čtv 11.06.2020 11:33 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 1.12.2017
Příspěvky: 129
Bydliště: ČR
Dobrý den.
No, tak hlavně že vás to baví, pepine. :wink:
Antonín


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: čtv 11.06.2020 11:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
Lioton píše:
Dobrý den.
No, tak hlavně že vás to baví, pepine. :wink:
Antonín


Bože bože bože , co Ty budeš zase zač :roll:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: čtv 11.06.2020 22:02 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 1.12.2017
Příspěvky: 129
Bydliště: ČR
Dobrý večer. Nemusíte mě urážet jen proto, že jsem si dovolil vyjádřit svůj názor. Antonín


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: pát 12.06.2020 9:42 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2009
Příspěvky: 5
Bydliště: Ostrava city
Lioton píše:
Dobrý večer. Nemusíte mě urážet jen proto, že jsem si dovolil vyjádřit svůj názor. Antonín

Nic si z toho nedelej, totiz lidske ucho je takovy zvlastni organ, pokud to das potichu, tak ani sebelepsi auto repraky nepomuzou !
Hezky den a hlavne at nas to bavi, kdyz nas to primo nezivi. :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: pát 12.06.2020 22:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
Lioton píše:
Dobrý večer. Nemusíte mě urážet jen proto, že jsem si dovolil vyjádřit svůj názor. Antonín


Antoníne, vždyt to jsou stále jen výkřiky do tmy, ve vláknu o baterkách píšu, že tentokrát mi přišla komplet spájená sada pro bikepohon a tentokrát je ta baterie špatná---TENTOKRÁT--- někdo jiný tam řeší uplně jiné samostatné články a tvoje reakce je ---PEPIN už to vyzkoušel----přitom jde o uplně jiné články.

tady v tom vlákně zase chytračíš, že do elektroakustického komba nepatří jiné repráky, než středotonové, i když celé to vlákno od začátku v podstatě vubec není o klasickém otevřeném kytarovém kombu, mimochodem klasická kytarová komba mám z dávných dob dvě, ale ty jsou tady na tu aplikaci absolutně nepoužitelná----ani jako zesilovače, protože i ty jejich zesilovače mají tu zvukovou charakteristiku nastavenou pro elektrickou kytaru do středu, samozřejmě jsem to už zkoušel, prostě to nejde, z těch kombových kytarozesilovaču nelezou vubec basy.

Nic proti tomu, když mi poradíš, jak s baterkama, tak i s tím zvukem, jenže o to Tobě nejde, Ty jen potřebuješ něco kdekoli v rychlosti vyhrknout a mazat chytračit zase jinam.

Ignoruj mě prosím--ROZUMÍME SI--?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: pát 12.06.2020 23:03 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 1.12.2017
Příspěvky: 129
Bydliště: ČR
Dobrý večer. To vás opravdu, pepine, vytáčí takové maličkosti? Tady se napíše takových blbostí.. Zdá se, že máte nějaký problém s vlastní psychikou, dávejte na sebe pozor :wink: . Antonín


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: pát 12.06.2020 23:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
felix8808 píše:
lidske ucho je takovy zvlastni organ, pokud to das potichu, tak ani sebelepsi auto repraky nepomuzou !


Takhle to právě vubec nefunguje, když víš plus mínus, jakou potřebuješ hlasitost, tak to jde poskládat tak, aby z toho při té určité hlasitosti lezl zvuk vcelku v poho.

kdybych byl hluchej jak poleno, tak snad logicky nervu z komba za 10K origo repráky ven a nevymejšlim za jaký jiný, nebo jak jinak ten zvuk pořešit bo tak je to originál je pro mě špatně,když potřebuju, aby z toho byl i smysluplný zvuk třeba bicích, kláves, syntezátoru , basové kytary.

já jsem zvažoval i tady tu bedynku

https://kytary.cz/bose-s1-pro-with-batt ... -QEALw_wcB

jenže má pouze reverb, kterej mám v Rolandu taky ale v podstatě zásadně ho nepotřebuji na rozdíl od chorusu a na mikrofonním vstupu mám u toho Rolanda navíc možnost zapnout anti feedback, a páč ten chorus vytváří stereoefekt, když ted mám reproduktory od sebe samostaně, má to jaksi smysluplnější efekt, než když to hrálo sice stereo, ale z krabice široké cca 40 cm.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: pát 12.06.2020 23:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
Lioton píše:
Dobrý večer. To vás opravdu, pepine, vytáčí takové maličkosti?


Ano, výkřiky do tmy mě opravdu vytáčejí, já raději--Pepine, děláš to blbě, udělej to takto a takto.

Nech To bejt, prosím mě si ale už nevšímej---prolezl jsem zpětně tvoje příspěvky a tydle lidi já fakt nedávám.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: sob 13.06.2020 0:13 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 1.12.2017
Příspěvky: 129
Bydliště: ČR
Dobré ráno. Tak to jsem potěšen, pepine, že jsem vám stál za pročtení mých příspěvků. Vaše číst nebudu, je jich přes deset tisíc a skoro každý je na půl stránky. To bych taky nedal. A na rozloučenou vám posílám taky písničku na dobrou noc. Tu vaši.
Ode mne je to už opravdu poslední reakce na vás, předpokládám ale, že vy si to své poslední slovo neodpustíte. Tak dobrou noc :) .
Tonda


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: sob 20.06.2020 0:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
nedávno jsem trošku potunil dílničku a samo domo modelářskou cirkulárku, něco na zpusob jako vyrábí stavebnici Jyrry, jen jednodušší, nemám tam vysouvání a naklápění kotouče, to jsem pořešil origo trošku větší cirkulou z baumaxu, následně jsem i předělal odsávání pilin no tak bylo potřeba teda i něco na tom začít vyrábět, tak jsem oprášil už dlouho v hlavě nošený nápad, že bych si mohl zkusit vyrobit steel kytaru.

Práh z tvrdého dřeva do dveří potřebné délky jsem doma měl, mechaniku koupil od kámoše, co si steel kytaru taky stavěl, ale první zakoupené čínské komponenty nakonec nepoužil a koupil kvalitnějsí i když výrazně dražší mechaniku, ale pákama přeladitelnou.já to ale pojal opravdu sportovně, prostě to nejdřív vubec zkusit a na pokusničení do toho zase finančně moc nezahučet--po pravdě mi bylo líto i toho prahu, že ho jen rozfrcám na nesmysl :D

https://pepin65.rajce.idnes.cz/made_home_steel_kytara/

je to teda trošku boj, neumím na to a zatím ani nemám ujasněné jaké otevřené ladění, navíc jak jsem ze začátku poruznu kroutil strunama jak divej , abych se dostal k něčemu použitelnému, tak jsem jednu strunu přešponoval tak, až jsem strhnul převod v jedné mechanice, naštěstí jsem tady vyhrabal z letitých zásob jiný převod a i když jiný počet zubu, tak nějak to funguje tak zatím dobrý, ale stejně budu muset objednat nový originál, akorát z číny to holt pujde zase nejmín 2 měsíce.



Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kombo zesik vs looper vs mikrofon
PříspěvekNapsal: úte 14.07.2020 3:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
Liotone vcelku jde teda o prd ale si myslim ze to me bastleni reproduktoru uplne zasadne blbe nefunguje
http://youtu.be/fMX9f_xZ75s


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 104 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google Adsense [Bot] a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz