Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: TV kanál o létání
PříspěvekNapsal: ned 31.12.2017 20:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2008
Příspěvky: 235
Bydliště: Velké Karlovice
Zdar chlapi. Tak cvakám na Skylinku programy (mám předplacený balíček MULTI) a hle.. český kanál o lítání UP NETWORK a samé pořady o letadlech :D Zkuste pohledat.. jedou i na netu...
Akdyž jsme u toho... tak ať to lítá i novém roce 2018!!!!

_________________
Turnigy 9x, nějaké éra a možná i heli?


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: TV kanál o létání
PříspěvekNapsal: pon 01.01.2018 13:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Na Trubce a ksichtoknize jsem je našel, ale Tv vysílání na internetu nikoliv.

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: TV kanál o létání
PříspěvekNapsal: pon 01.01.2018 13:23 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 7.1.2008
Příspěvky: 235
Bydliště: Velké Karlovice
..zrovna včera tam běžel pořad o nejmenších letadlech ... hezké to bylo

_________________
Turnigy 9x, nějaké éra a možná i heli?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: TV kanál o létání
PříspěvekNapsal: pon 01.01.2018 13:24 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 18.10.2014
Příspěvky: 131
Bydliště: Brno-venkov
Obrázky: 4
Ahoj, ksichtknihu sice nemám, ale na tv je sleduju už nejakej měsíc. Byl to další z důvodů pořídit si konečně druhou telku dom. Pozemní velení už prej nebaví čučet střídavě na simulátor a up. Jinak zajímavej program, některý věci prudce koukatelný.

_________________
Graupner MC-20, Filip 600 V, EDGE 540 Great Planes, Z-37 Čmelák, Z-50


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: TV kanál o létání
PříspěvekNapsal: pon 01.01.2018 22:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
A můžete sem dát odkaz na to internetové vysílání?

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: TV kanál o létání
PříspěvekNapsal: stř 03.01.2018 23:15 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 16.12.2014
Příspěvky: 140
Tady o tom píší, ale jen satelit.

https://www.digizone.cz/clanky/v-patek- ... -letectvi/

http://www.up.network/loga-operatoru/

Ka


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: TV kanál o létání
PříspěvekNapsal: čtv 04.01.2018 15:07 
Mazák
Mazák

Registrován: 12.10.2012
Příspěvky: 603
Bydliště: Praha 6 ČR
rampa_mckvak píše:
A můžete sem dát odkaz na to internetové vysílání?

No ono je to přes internet nějak zamotané, já přijímám SKY LINK s nějakým balíčkem kde na tv přijímači UP NETWORK chodí ,ale na noteboku a mobilu není,na dotaz v centru byla odpovědˇ,že sestavu stanic si určují sami, je to podle toho jaký máš předplacený balíček, Jinak jestli máš někoho kdo má satelit a chodí mu UP-NET na počítači atˇti poskytne číslo sat. karty a heslo pro přihlášení přes internet, tak ti to bude makat, ač bydlí 50km od tebe. :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

_________________
MCPX-BL, blade 130x,trex 500, trex 550 dominator, dx7


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: TV kanál o létání
PříspěvekNapsal: čtv 04.01.2018 15:11 
Mazák
Mazák

Registrován: 3.11.2011
Příspěvky: 592
Bydliště: Česká republika
Takže ta informace, že "jedou i na netu" je trochu zavádějící. Sice tam jedou, ale za penízky :wink: .


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: tv
PříspěvekNapsal: sob 06.01.2018 15:43 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9139
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Předepisování prášků necháme odborníkům, co vy na to pánové. Ono nejde jen o kvalitu obrazu, výhodou je možnost posouvání pořadu podle potřeby a možnost nahrávání. Nejde mi o dva kanály ČT, jsou tam i další zajímavé - Spectrum, Natgeo, Discovery. Třeba HBO bych musel doobjednat, což se mi nechce, stejně bych to neměl čas všechno sledovat. A ke kvalitě obrazu, pořád lepší to honit přes dráty, než luftem s nejistým výsledkem.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: TV kanál o létání
PříspěvekNapsal: sob 06.01.2018 18:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Ale jo Dafe, já to chápu, a o těch funkcích/možnostech vím. Ale dokud nebudou schopni vytvořit takovou službu, abych si svůj balíček nastavil sám, myšleno vybral si programy, které opravdu chci, nemá to pro mne smysl, za ty peníze.

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: TV kanál o létání
PříspěvekNapsal: sob 06.01.2018 19:37 
Mazák
Mazák

Registrován: 3.11.2011
Příspěvky: 592
Bydliště: Česká republika
Tak to mám štěstí na poskytovatele internetu. Měl jsem internet 25/5 Mb (který 98% času jede 26/12). Na podzim nabídli zrychlení za stejnou cenu na 50/5 a nebo nechat 25/5 a základní TV k tomu (49 programů, z toho 22 HD). Internet mi v pohodě stačí, tak jsem si nechal aktivovat tu televizi a je to docela pokrok proti DVB-T, hlavně kvůli tomu nahrávání a archivu. A vůbec nejlepší je možnost sledování i na počítači nebo mobilu. S O2 už jsem skoncoval před rokem a je mi líto těch, co nemají jinou rozumnou možnost.


Naposledy upravil Kreyson dne sob 06.01.2018 19:56, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: TV kanál o létání
PříspěvekNapsal: sob 06.01.2018 19:44 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
DAF píše:
Předepisování prášků necháme odborníkům, co vy na to pánové. Ono nejde jen o kvalitu obrazu, výhodou je možnost posouvání pořadu podle potřeby a možnost nahrávání. Nejde mi o dva kanály ČT, jsou tam i další zajímavé - Spectrum, Natgeo, Discovery. Třeba HBO bych musel doobjednat, což se mi nechce, stejně bych to neměl čas všechno sledovat. A ke kvalitě obrazu, pořád lepší to honit přes dráty, než luftem s nejistým výsledkem.

Tak pokud můžu, tak se taky přidám k OT. Nebudu jmenovat název kabelovky, kterou platím. Na televizi se nedíváme na televizích :) ale většinou jen na tabletu, nebo PC. HBO mám taky, za rozumné peníze, jinak za největší plus považuju týdenní zpětné zhlédnutí. Pokud se můžu pochlubit, tak mám za nějakých 827 Kč měsíčně:
1. net - 100Mb net, datově neomezený samozřejmě, optika, wi-fi modem vlastní, bohatě stačí
2. TV - nevím kolik programů, moc, v HD samozřejmě, 2 settopboxy, 1 s vestavěným HDD, druhý s možností externího, 3 programy HBO samozřejmě v HD, jak TV prog, tak HBO mají své aplikace pro tablety a PC, HBO má kinotéku mraků seriálů a filmů v ceně, TV programy mají týdenní zpětné zhlédnutí skoro všech programů
3. pevná linka 10000 minut jak na pevné, tak na mobily, bezdrátový telefon v pronájmu za 1Kč měsíčně
Plánuju jeden settopbox zrušit, loni jel jen 2x za celý rok, velká TV taky jede jen málokdy...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: TV kanál o létání
PříspěvekNapsal: sob 06.01.2018 23:47 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.10.2011
Příspěvky: 1722
Bydliště: uhlířská lhota 74
hezké, zvláště v místě kde není kabel ani měděnej , s mobilem se musí na dvoreček aby se chytil signál alespon toho zde nejsilnějšího provozovatele, jeto fakt inspirující čtení...... :wink:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: TV kanál o létání
PříspěvekNapsal: ned 07.01.2018 9:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
To je těžko, co na tom, že tu máme vše a u nosu, když si nemůžu vyjít ven před panelák a zalítat si s vrtulníkem, nebo koptérou a musím autem jinam? Prostě něco za něco.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz