Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Výroba držáku na moto kufry
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2018 19:24 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 8.8.2017
Příspěvky: 996
Bydliště: JABLONECKO
To DAF.že zdravím tvé nadané spolužáky ale jak se praví v jedné pohádce "tohle u nás dokáže malá holka" Tvé nasbírané příspěvky mě nechávají zcela chladným ,netoužím po hodnostech jen jsem si potvrdil že rozpitvávat prkotiny nad kterými jen oko přejde dokážeš tady bravůrně jen ty,máš moji poklonu.Děkuji za přání dobrého létání ,ano nezahálel jsem jediný víkend a i některé všední dny ale to jistě dobře znáš a lítáš taky tak často řekl bych že i častěji a se startama je to naprosto stejné jako s přistáním,po každém startu musí přijít i přistání ať chceš nebo nechceš,snad jen že by tvoji kamarádi na MATFISU vypočítaly něco jiného,u nás je to tedy vždy 1:1 Tobě určitě všechno létá fantasticky ale přesto i já ti přeji každé přistání ať je dobré.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba držáku na moto kufry
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2018 22:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9141
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
dratek píše:
To DAF.že zdravím tvé nadané spolužáky ale jak se praví v jedné pohádce "tohle u nás dokáže malá holka" Tvé nasbírané příspěvky mě nechávají zcela chladným ,netoužím po hodnostech jen jsem si potvrdil že rozpitvávat prkotiny nad kterými jen oko přejde dokážeš tady bravůrně jen ty,máš moji poklonu.Děkuji za přání dobrého létání ,ano nezahálel jsem jediný víkend a i některé všední dny ale to jistě dobře znáš a lítáš taky tak často řekl bych že i častěji a se startama je to naprosto stejné jako s přistáním,po každém startu musí přijít i přistání ať chceš nebo nechceš,snad jen že by tvoji kamarádi na MATFISU vypočítaly něco jiného,u nás je to tedy vždy 1:1 Tobě určitě všechno létá fantasticky ale přesto i já ti přeji každé přistání ať je dobré.

Probůh, aspoň dobře opisuj- mat-fyz - matematika a fYYYZZZika, už "hezkých pár let" se to píše se "Z" (kolik, že to je?) a s Y (odjakživa). A také lépe čti, to nejsou mí spolužáci, ale mé dcery, v tom je dost rozdíl. Já už mám svá studia za sebou, ani mí spolužáci už také "hezkých pár let" nestudují. Sakra kolik to je, prosím spočítej to :lol: .
A podle tvého zadání se to fakt nedá spočítat, ani "velká holka" to neudělá. Jestli to dokážeš, napiš mi řešení, jsem zvědavý. 3x2 jsou 4, to umím :lol: , pokud nevíš jak jsem k tomu došel, tak první technická je v časové ose "nula" a třetí je tím pádem po 4 letech (první je po 4 letech od registrace, další jsou po dvou, aspoň u aut, motorky předpokládám na tom budou stejně). Ale hezkých pár let se opravdu číselně blbě definuje, nebo to mám brát jako množství větší než malé?
K tomu rozpitvávání jsi mě vlastně přiměl ty. Jinak samozřejmě létám dle možností a o víkendech teď, kromě jiného, připravuju program na příští rok pro kroužek. Takže v dílně jsou dvě rozdělaná letadla, kromě mých rozpitvaných věcí.
Škoda, mohli jsme si dát souboj na vysílačkové antény, mám doma ještě nějakou teleskopku, přeci jen je delší, než palec od dvačtyřky :lol: .
A howgh, nebo dostanem oba po čuni :wink: .

_________________
Hitec Aurora 9X


Naposledy upravil DAF dne čtv 29.03.2018 6:13, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba držáku na moto kufry
PříspěvekNapsal: stř 28.03.2018 23:35 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
Klubas píše:
Na trhu jsou samozřejmě drahé držáky pro kufry (značky GIVI atd.) Do těch se mi ale nechce investovat.

Ocením každou radu. Vím, že nejde o přímo modelářské téma, ale zdejší komunita je velice kreativní a tak mi snad prominete, že se jednou budeme bavit o velké hračce :)


vzhledem k tomu, že se ptáš--jak a co--si myslím, že víš o držácích prd--nic ve zlém--proto se ptáš a proto já odpovídám--- to by bylo podle mého nejlepší nejdřív koupit nějaký originál a teprve poté si vyrobit něco samo domo uživatelsky přívětivějšího---lepšího, než origo.

já motorku nemám, pouze kola a koloběžky, kde mám, nebo jsem měl nějaké brašny--nejdřív origo, než se uklepali--dnes už vždy vlastní--držáky, neumím si představit, jak by mi někdo doporučil nějaké řešení na míru přez internet---zvlášt na modelářských stránkách na urovni vyšší, než teoretické.

origo brašny--držáky-- na kolech, nebo koloběžkách by asi jako origo fungovali uplně v pohodě, kdybych v nich vozil jenom tatranku, cigára a peněženku, bohužel když jsem tam dal zrcadlovku, tak se brašny --origo držáky uklepali.

ale díky tomu už jsem věděl, co musí být asi trochu jinak--ale zase né dělat konstrukci na jistotu z kolejnice.

pokud s tím nemáš žádné zkušenosti---kup originá--příště už se nebudeš ptát, bo budeš vědět, co a jak udělat samo domo líp.

to je muj názor.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba držáku na moto kufry
PříspěvekNapsal: čtv 29.03.2018 10:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 20.1.2012
Příspěvky: 354
Uplny nesmysl se babrat s nejakym drzakem, kdyz jich je na trhu spousta. Material, prace, cas, vysledek nejisty, nejaky bastl...Kor, kdyz zrovna ten od GIVI vubec drahy neni...

To zas nazor muj.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Výroba držáku na moto kufry
PříspěvekNapsal: ned 08.04.2018 10:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7132
Bydliště: Vsetín
Jen tak pro zajímavost, minulý týden jsem naprosto v pohodě prošel STK s doma dělanými držáky bočních textilních brašen (podpěr aby se to "nehoupalo") na CBF600S.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz