Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Zesilovač WIFI
PříspěvekNapsal: pon 09.04.2018 17:52 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 22.7.2013
Příspěvky: 489
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Pánové je tu nějaký it odborník? Mám doma modem Zyxel který je napojen na si´t O2, mám napojený na to klasický PC a přes Wifi tablet Lenovo ,Protože bych chtěl v dílně trávit více času a rád například z trubky si pustil nějakou hudbu tak jsem musel koupit zesilovač .Je to krabičku se dvouma anténama jedná se o Asus RP-N12 .Dle návodu jsem zesilovač neboli opakovač zapnul do zásuvky vedle modemu a na modemu i zesilovači stisknul tlačítko WPs oboje se v pohodě spárovalo,potom jsem dle návodu zesilovač odnesl na druhou stranu bytu kde je plný signál a strčil do zásuvky ,opět pohoda signál svítí zeleně tudíž je silný ,zapnul jsem tablet a na zesilovači opět stisknul tlačítko wps a v tabletu dal propojit vše je o.k. bohužel signál je vidět ,ale píše mi to problémy s ověřením a v této fázy jsem víte kde,poraďte kde soudruzi z NDR udělali chybu.
moc děkuji Tonda


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Zesilovač WIFI
PříspěvekNapsal: pon 09.04.2018 18:52 
Mazák
Mazák

Registrován: 3.11.2011
Příspěvky: 592
Bydliště: Česká republika
..fázy? :roll: Prodlužovač signálu spárujte jen se stávajícím AP, tak jak jste uvedl. Tablet s prodlužovačem už nepárujte pomocí WPS. Připojte se stejným SSID a heslem jako k původnímu AP.


Naposledy upravil Kreyson dne čtv 12.04.2018 19:28, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zesilovač WIFI
PříspěvekNapsal: pon 09.04.2018 18:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 1.1.2012
Příspěvky: 349
V prvé řadě jsi udělal chybu, že používáš děravé WPS. :wink: V druhé řadě by ses měl vyprdnout na funkci opakovače a zapojit ten Asus kabelem jako AP.

Jinak tablet jsi měl napojit na router/modem. :wink:

EDIT: Kreyson byl rychlejší.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zesilovač WIFI
PříspěvekNapsal: úte 10.04.2018 18:16 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 22.7.2013
Příspěvky: 489
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Sorry ta hrubka je úžasná,ale psal jsem to bez brýlí a to toho moc nevidím.
Jestli WPS je dobrá nebo špatná neumím posoudit protože moje znalosti problematiky IT jsou téměř na nule.
Proč bych mě tablet napojit na router?On normálně přes Wifi na něm jede ,ale protože signál do dílny nedosáhne tak potřebuji onen opakovač.A natahovat kabel od modemu na druhou stranu bytu abych zapojil Asuse to nechci.
Vím že někde dělám chybu ,ale nevím kde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zesilovač WIFI
PříspěvekNapsal: úte 10.04.2018 18:36 
Mazák
Mazák

Registrován: 3.11.2011
Příspěvky: 592
Bydliště: Česká republika
Taky nejsem IT odborník, ale přečetl jsem si návod k tomu opakovači.\nTakže vám doporučuji také si znovu přečíst návod. S nasazenými brýlemi.


Naposledy upravil Kreyson dne čtv 12.04.2018 19:29, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zesilovač WIFI
PříspěvekNapsal: úte 10.04.2018 19:03 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 22.7.2013
Příspěvky: 489
Bydliště: Světlá nad Sázavou
No tak podle návodu jsem použil variantu B,a několikrát, prostě se dostanu na konec celého procesu kde v tabletu tu síť vidím je i označená příponou .rpt a pak to napíše potíže s ověřením.Varianta A nefunguje neb se mi nezobrazí grafické uživatelské rozhraní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zesilovač WIFI
PříspěvekNapsal: úte 10.04.2018 19:11 
Mazák
Mazák

Registrován: 3.11.2011
Příspěvky: 592
Bydliště: Česká republika
Grafické rozhraní se vám nemůže zobrazit. Vy pomocí WPS jen spárujte opakovač s AP (modemem). Potom už se jen připojte tabletem stejně, jako byste se připojoval přímo na modem. Ten opakovač se sám přepne, když bude mít tablet silnější signál od něj než od modemu. Použijte stejné SSID i stejné přihlašovací heslo. Mezi tabletem a opakovačem se nespojujte pomocí WPS.\n Pokud byste použil kabel a režim AP, tak to bude, samozřejmě, jinak.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zesilovač WIFI
PříspěvekNapsal: pát 20.04.2018 20:55 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 22.7.2013
Příspěvky: 489
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Bohužel se nepřepne.Problém zatím nevyřešen.Vše jsem vyresetoval ,modem i opakovač a začal znovu,výsledek je stejný.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zesilovač WIFI
PříspěvekNapsal: pát 20.04.2018 22:03 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.4.2010
Příspěvky: 10493
Bydliště: Nový Bydžov ČR
Obrázky: 14
Vykašli se na opakovač většinou hodně zpomaluje přenos. Já to doma řešil připojejím pomocnýho AP-čka kabelem a umístěnýho tam, kde byl slabej signál.


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Zesilovač WIFI
PříspěvekNapsal: čtv 03.05.2018 19:05 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 22.7.2013
Příspěvky: 489
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Takže nakonec jsem se dopracoval k rozuzlení,celý problém spočíval ve vadném firmwaru modemu zyxel .
Pán který to dával dokupy se mírně potil ,ale nakonec to chodí a rychlost je O.K.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 10 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: mati a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz