Switch to full style
Pokud máte chuť jen tak tlachat, tak tady je to správné místo... také sem budou admini přesouvat věci, které podle jejich názoru jinam nepatří.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.

Pravidla fóra

Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.
Odeslat odpověď

Re: rada s podkladem pod bazen

pon 16.04.2018 15:55

Já jsem pod čtyřmetrový bazén s nafukovacím límcem použil obyčejný polystyren, tuším 5cm, co mi zbyl ze stavby. Slepil jsem ho páskou, aby se desky nerozlezly při umisťování bazénu. Bylo to laciné a plně funkční.

pon 16.04.2018 21:20

Osobně ty "džbány" s nafukovacím límcem nemám rád. Stačí málo a límec má díru, je "hejbací" a nikdy nám dlouho nevydržel. Ten s trubkovou konstrukcí (viz zadání, ale o metr menší) zatím bez problémů drží.

pon 16.04.2018 22:37

Džbán jsem měl pět let a drží pořád. Protože mě ale nebavilo v něm lézt po kolenou, tak jsem si koupil ten trubkový.

stř 18.04.2018 23:48

No jeste premyslim kdyz mam ty packy od te konstrukce, co pod ne ? Ty polystyren urcite promacknou
Odeslat odpověď