Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 19.06.2018 20:14 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2014
Příspěvky: 1575
Bydliště: Letovice,ČR
Pánové,
nevíte někdo, jak se to dělá?
Nejsem zrovna PC mág a byl jsem donucen pořídit navigaci. Jedná se o TT start 25 M- europe.
Nainstalování a nějaká aktualizace proběhla OK. Teď ale chce TT mydrive connect aktualizaci, jinak nepustí dál.
Když kliknu na aktualizovat, tak mi naskočí tabulka Dokumenty a dál se neděje nic.
Nevíte někdo, prosím, co s tím dál? :(
Díky

_________________
Co napíšu je jen můj názor, který nikomu nevnucuju.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 19.06.2018 20:55 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Mám sice už poměrně starou navigaci TT GO 1005, ale s aktualizací jsem nikdy problém neměl. Po spuštění MyDriveConnect se musíš přihlásit. MDC si zjistí, jestli je k dispozici novější verze a sám tě vyzve ke spuštění aktualizace. Navigace ani nemusí být připojená. Tady je hlavní stránka podpory http://cz.support.tomtom.com/app/results Nesmíš na něj pospíchat, protože většinou to vše probíhá hóódně pomalu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 19.06.2018 21:24 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2014
Příspěvky: 1575
Bydliště: Letovice,ČR
To je právě ten problém, že se nedá ani přihlásit. Prostě je tam jen, že je třeba aktualizovat ... 1 příspěvek.
Na odkaz se podívám, jak bude čas. Díky

_________________
Co napíšu je jen můj názor, který nikomu nevnucuju.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 19.06.2018 22:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
A máš vytvořený účet? Při registraci se musel vytvořit účet pro první přihlášení a musela se připojit navigace, z krabice se musel opsat kód, a ze štítku navigace taky opsat výrobní číslo. Už si to přesně nepamatuju. Přihlašuje se mailovou adresou a heslem. Dokud se nepřihlásíš, tak tě to nikam dál nepustí. Ta prvotní registrace se dělala podle návodu v krabici a do mailu ti přijde aktivační kód.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 20.06.2018 11:58 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 25.3.2014
Příspěvky: 1575
Bydliště: Letovice,ČR
To vše proběhlo OK. Ještě před nedávnem jsem tam byl. Ono to chce aktualizovat ten program v PC. A protože zapomínám heslo, nechal jsem trvalý přihlášení a díky tomu se nepřihlásím ani na tvůj odkaz.
Asi budu muset navštívit ,, odborníka" v obchodě.

_________________
Co napíšu je jen můj názor, který nikomu nevnucuju.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.06.2018 15:45 
Mazák
Mazák

Registrován: 21.9.2015
Příspěvky: 991
Asi neuveris ale aj Garmin tvrdo vyzadoval najnovsiu aktualizaciu windows, bez toho to nepreslo

Rovnaky shit je aj Apple, musel som aktualizovat windows

mam podozrenie, ze tieto vacsie firmy maju nejake dohody s Microsoftom a do aktualizacii widiel si davaju aj kusok svojho kodu.....

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.06.2018 17:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9139
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
to co napíšu, ber jako informaci, nikoliv, že něco vnucuju. Také jsem uvažoval o navigaci, ale protože jí využívám relativně málo, nechtěl jsem "pevnou". Nakonec jsem koupil do mobilu off line Sygic. Stálo to asi litr, ale mám k tomu natrvalo heslo, takže si to můžu přehazovat z mobilu na mobil a jednou za čas si to vyžádá samo aktualizaci (stahuju pak přes wifinu doma) a je klid. Mám tam celou Evropu (je ale pro celý svět, jen musíš dokoupit správné mapy, resp. světadíly) a dokonce jsou tam upozornění na radary (v některých státech EU je tahle funkce zakázaná). A jsem s tím relativně spokojený. Jediné, ale nevím, zda to nedělají i ostatní, co se stávalo, když jsem projížděl vícero tunelů za sebou (delší a s krátkými volnými odstupy), tak ve třetím občas vypadla ze signálu. V podstatě jí mám furt u sebe, takže i kdybych sedl do "cizího" auta (v práci, jízda se známými jejich autem apod.) tak ji mám stále s sebou. Vím, že ty už krabičku máš, ale kdybys s ní chtěl náhodou praštit o zem... Neber to jako reklamu na Sygic, těch offlajnek je víc.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.06.2018 18:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.2.2014
Příspěvky: 1879
Bydliště: Blatnica, SR
Presne tak. Odkedy pouzivam Sygic,vsetky krabicky prestavaju mat zmysel. Mam drziak do vetrakov, kde dam mobil a finito.
Sygic dokonca vyraba aj speci navigacie priamo do vstavanych systemov v autach, osobitne navigacie pre taxikarov a osobitne pre kamionistov.
V akcii stoji nejakych 25 eur Europa.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: čtv 21.06.2018 20:57 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9139
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Dokonce mají navigaci udělanou i tak, že se ti nějak promítá obraz na čelní sklo, něco jako HUD. Ale to mi přišla jen nabídka, v reálu jsem to neviděl jak to funguje.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 22.06.2018 7:25 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.2.2014
Příspěvky: 1879
Bydliště: Blatnica, SR
Na mobile máš viacero možností vysielania HUD. na výšku, na šírku na výšku zrkadlovo, na šírku zrkadlovo.
Ak nepotrebujem navigovať, tak si dám iba ten HUD presne tak, ako keď sa navigujem. Akurát nevidím trasu a malé písmenká, ale iba info o mojej rýchlosti a o povolenej rýchlosti + zvuky upozornení /priecestie, zákruta, kamera, prekročenie rýchlosti o mnou nastavenú hodnotu/. Je to taký veľký tachometer.
Ak zapneš HUD pri navigovaní, už ťa to normálne hlasovo naviguje a zobrazuje aj šípky s odbočkami.
Ak to chceš použiť ako "ozajstný HUD" tak si to dáš zrkadlovo a položíš mobil na ležato na prístrojovku, najlepšie na tú podložku. No a keďže sa to používa iba v tme, tak informácie /odraz/ pekne vidíš priamo na čelnom skle, ako keby si tam mal to dodatočné sklo ako vo vojenských stihačkách.
Jednu funkciu majú ale fest novú. Je to live navigovanie. Mobil uchytíš ako kameru tak, aby si videl pred sebou cestu /treba to pekne nasmerovať a vyladiť/. Potom už len zadáš navigovanie a priamo do obrazu z kamery ti hádže šípky kam máš odbočiť. Namiesto mapového pozadia máš LIVE obraz.
Ak už ale používaš navigáciu v takomto režime upevnenia ako vnútorné spätné zrkadlo, môžeš aktivovať funkciu čiernej skrinky, je to DASHCAM. Či už automatické uloženie záznamu pri nehode /gyro senzory/ alebo klasické nahrávanie smyčky. Vyberáš aj kvalitu a či má snímať aj zvuk z kabíny.
No, majú to hoši vymakané.
No a aj v mapových podkladoch máš už väčšinu veľkých miest v 3D zobrazení, teda vyvýšené budovy.


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 22.06.2018 8:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9139
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
K navigacím v mobilu, kolega si pořídil on line Weiss (nevím, jak se to správně píše). Je s ní také spokojený. Podmínkou je ale trvalé připojení k netu. Podle dopravní situace vybírá trasu. Říkal, že to měl možnost porovnat, když soused jel do obdobného místa, ale bez navigace. Kolega jel tu (skoro) samou trasu (cca 15 - 20 km) asi o 15 - 20 minut kratší dobu. Pil už kafe, zatímco soused se ještě osexovával v autě na trase. Dá se stáhnout s Google play.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 22.06.2018 8:41 
Mazák
Mazák

Registrován: 21.9.2015
Příspěvky: 991
a k tomu Sygicu mate povolene pristup k fotografiam, kontaktom, moze si robit s harwarom co chce a co ja viem co este vsetko ine.... uz si nepamatam..

alebo vas to vobec nezaujima?

naco potrebuje blba navigacia vsetky tie pristupy v zariadeni????!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 22.06.2018 8:55 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.2.2014
Příspěvky: 1879
Bydliště: Blatnica, SR
DAF píše:
K navigacím v mobilu, kolega si pořídil on line Weiss (nevím, jak se to správně píše). Je s ní také spokojený. Podmínkou je ale trvalé připojení k netu. Podle dopravní situace vybírá trasu. Říkal, že to měl možnost porovnat, když soused jel do obdobného místa, ale bez navigace. Kolega jel tu (skoro) samou trasu (cca 15 - 20 km) asi o 15 - 20 minut kratší dobu. Pil už kafe, zatímco soused se ještě osexovával v autě na trase. Dá se stáhnout s Google play.

Waze, je dosť populárna a aj zápchy v jednom z rádiu hlásia z nej.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 22.06.2018 8:58 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9139
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Nepamatuju, že by to chtělo nějaké takové vstupy. Teď jsem to instaloval do nového mobilu a na nic takového se mě to neptalo. Mám to v soukromém (už skoro deset let) a nyní jsem to dával do nového pracovního.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pát 22.06.2018 8:59 
Mazák
Mazák

Registrován: 28.2.2014
Příspěvky: 1879
Bydliště: Blatnica, SR
sky59 píše:
a k tomu Sygicu mate povolene pristup k fotografiam, kontaktom, moze si robit s harwarom co chce a co ja viem co este vsetko ine.... uz si nepamatam..

alebo vas to vobec nezaujima?

naco potrebuje blba navigacia vsetky tie pristupy v zariadeni????!


Keď sa pozerám, čo všetko chcú odstatné aplikácie od budíka cez baterku, tak človek by jednoducho nesmel mať android mobil, alebo nič do neho inštalovať.
Je mi to jedno. Pochybné aplikácie neinštalujem a u takýchto renomovaných aplikácií to neriešim.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz