Switch to full style
Pokud máte chuť jen tak tlachat, tak tady je to správné místo... také sem budou admini přesouvat věci, které podle jejich názoru jinam nepatří.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.

Pravidla fóra

Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.
Odeslat odpověď

Smart hodinky so SIM kartou. Najvacsia vydrz akku.

pon 06.08.2018 9:30

Ahoj poradte prosim nieco do cca 100 az 150E.

Viem ze na trhu su rozne cinske znacky celkom slusne spolahlive i okolo 20E. No u nich vydrzi akku max 3dni. Potreboval by som aspon 7dnovu vydrz.

Podmienka slot na SIM.

Dik moc.

Re: Smart hodinky so SIM kartou. Najvacsia vydrz akku.

pon 06.08.2018 10:52

Stručná odpověď - bez šance.
S aktivní SIM prostě při rozumné velikosti hodinek nemáš šanci udělat týden ani standby (o výdrži při reálném využití se raději nebudeme bavit).
Oni i seriózní prodejci u těch levných hodinek se SIM deklarují i ty tři dny jako spíš teoretickou "až" hodnotu, výdrž při běžném užívání udávají celkem férově nižší (obvykle 1-2 dny). Viz třeba https://www.smartomat.cz/smart-watch-gt88/ nebo https://www.smartomat.cz/smart-watch-dz09/ .


Jinak by byla na místě otázka proč vůbec užít hodinky a jak moc mají být smart, z toho by se možná dalo dojít k nějaké smysluplné kombinaci, ale na obecný dotaz obecná odpověď....

Re: Smart hodinky so SIM kartou. Najvacsia vydrz akku.

úte 07.08.2018 6:10

ahoj dik za reakciu. o mnozstvo funkcii mi nejde. dolezita je ta sim karta a vydrz v stand by.

Re: Smart hodinky so SIM kartou. Najvacsia vydrz akku.

úte 07.08.2018 12:46

To stejně nedáš týden. Já mám propojené hodinky s I phonem a max dva dny!! a to tam nemám SIM kartu.
Prostě to mám jen propojené.
P.

Re: Smart hodinky so SIM kartou. Najvacsia vydrz akku.

stř 08.08.2018 7:17

Mě tedy přijde nejrozumější pro dlouhý standby "tupá" Nokia 3310...
Hodinky má smysl řešit, pokud opravdu chceš primárně funkce smarthodinek, jinak je to o ničem.
Odeslat odpověď