Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: sportovní outdoorové hodinky
PříspěvekNapsal: stř 19.09.2018 6:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7461
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
jojo "cheap wrist watch Timex" je převeliká HORA hitů
"army velcro band for wrist watch" je o něco lepší, ale kopec je menší jen relativně
- ta správná klíčová slova mají ještě široké obměny, každý "army (náramek)pásek sucháč"
má nějaké vlastní pojmenování.
Navíc to "army sucháč" má a) čistě pásek na hodinky
b) s páskem překryt ochrana hodinek + eliminace "pouštění prasátek" = odlesků
Tactical Commando Wrist Watchband Strap Band Cover Protector Military Army
= Military Covered Watchband
(The watchband covers the watch face to reduce glare and protects the watch)
Military Tactical Covered Watchband Watch Protection Strap Band
ty dražší pak stojí málem víc neý levné (ještě slušné) náramkové hodinky
Military Covered Watchband
ebay - military watch covered watch band


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: sportovní outdoorové hodinky
PříspěvekNapsal: sob 22.09.2018 13:36 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7132
Bydliště: Vsetín
Tak hodinky došly, všechno funguje, výškoměr měří s přijatelnou přesností (+- 1m na 500m) lze nastavit v různých módech, krokoměr taky jede i s nastavením, ALE...

buď jsem si včera špatně nastavil čas, nebo po 24h se o 5min předběhly... uvidíme co to udělá do zítřka... :D


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: sportovní outdoorové hodinky
PříspěvekNapsal: sob 22.09.2018 15:56 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
blesk píše:
Tak hodinky došly, všechno funguje, výškoměr měří s přijatelnou přesností (+- 1m na 500m) lze nastavit v různých módech, krokoměr taky jede i s nastavením, ALE...



jak tam funguje ten kompas?, jak se kalibruje?případně jestli ho opravdu zblbne--trvale až do dalšího zkalibrování magnet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sportovní outdoorové hodinky
PříspěvekNapsal: sob 22.09.2018 16:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7132
Bydliště: Vsetín
Kalibrace je bud automatická, ze se zapne režim ladění a pomalu se otáčí hodinkama. Nebo se mu "řekne" kde je sever a poloha se uloží... S magnetem to vyzkouším až budu doma.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: sportovní outdoorové hodinky
PříspěvekNapsal: ned 23.09.2018 8:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.11.2005
Příspěvky: 7132
Bydliště: Vsetín
Tak asi nějaká anomálie, nebo jsem to nějak předrbal když jsem zjišťoval co to všechno umí... po 24h jdou hodinky na vteřinu přesně. Ohledně kompasu, magnet ho samozřejmě zblbne, ale jakmile ho dám dál, zase ukazuje jak má...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: sportovní outdoorové hodinky
PříspěvekNapsal: ned 23.09.2018 16:54 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
blesk píše:
Ohledně kompasu, magnet ho samozřejmě zblbne, ale jakmile ho dám dál, zase ukazuje jak má...


díky, ještě kdybys byl ochotný mi vyzkoušet, když ty hodinky necháš u toho magnetu třeba hodinu.

ale k tomu tě opravdu nenutím--mobil to přežije, jen ho musím --kompas překalibrovat, ale vím prd, jestli by se v hodinkách nemohlo něco namagnetizovat a kompas by pak kecal i po překalibrování.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sportovní outdoorové hodinky
PříspěvekNapsal: pon 01.10.2018 8:18 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 22.6.2008
Příspěvky: 6038
Bydliště: Praha ČR
pepin píše:
ale k tomu tě opravdu nenutím--mobil to přežije, jen ho musím --kompas překalibrovat, ale vím prd, jestli by se v hodinkách nemohlo něco namagnetizovat a kompas by pak kecal i po překalibrování.


U digitálních kompasů nebude rozdíl - čidlo prakticky jistě stejné, hodinky se snad už dnes jiné než antimagnetické nedělají. Ono to nic nestojí, protože jsou buď plastové nebo hliníkové, kde o zmagnetizování není řeč, lepší a dražší jsou zase z nerezové oceli, která je ve valné většině případů také "nemagnetická od přírody" (jsou výjimky, ale vybrat na hodinky vhodnou variantu zase není problém ani něco zvyšujícího cenu, takže to vesměs udělají dobře i výrobci nižší cenové hladiny).

Jinak já na té tvé story spíš moc nechápu, kde máš reproduktor a proč máš tu nutkavou potřebu mu mobil vystavovat...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sportovní outdoorové hodinky
PříspěvekNapsal: pon 01.10.2018 13:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
tomashr píše:

Jinak já na té tvé story spíš moc nechápu, kde máš reproduktor a proč máš tu nutkavou potřebu mu mobil vystavovat...


na řidítkách--reprák muzika --mobil navigace .

Příloha:
P1020021.JPG
P1020021.JPG
[ 91.35 KiB | Zobrazeno 440 krát ]



Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: sportovní outdoorové hodinky
PříspěvekNapsal: pon 01.10.2018 18:25 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7461
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@pepin Potěchu pro duši, se současnou funkcí zvonku chápu. Být v tvé situaci, asi se vybodnu
na řešení mobil nebo hodinky. Jistě tam se dá pořídit řada hezkých věcí hraček.
Mobil máš na řídítkách z řady jiných důvodů. Ale pořád jej tam kde je(repro), a musí se přepnout.
Jak si psal řemen batohu a v kapalině vznášející se koule je asi jednoduchý ideál.
Podobně by na tom byl disk v kapalně, ale ten chce už být aspoň přibližně vodorovně.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: sportovní outdoorové hodinky
PříspěvekNapsal: pon 01.10.2018 22:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2008
Příspěvky: 12832
Bydliště: praha 5
guchar píše:
Jak si psal řemen batohu a v kapalině vznášející se koule je asi jednoduchý ideál.
Podobně by na tom byl disk v kapalně, ale ten chce už být aspoň přibližně vodorovně.


jooo, na tom řemenu se mi to osvědčilo, ani nemusí být kuli rachtání v kapalině, jak jsem ho podlepil gumou, navíc jak je na tom popruhu, tak už nechrastí ani tady ten hliníkovej--v brašničce na řidítkách ale rachtal jak divej a to jsem hluchej.

akorát pokud potkám nějaký fortelnější, ale né moc velikej, jako mám na buzole, šel bych do něj.

ty malý kapalinový--třeba na pásek na hodinky-- se blbě a pomalu otáčej.

pěkně chodí ten, co mám na karabině, ale ten z ní nechci kuchat, leda až ho zase někde uvidím--já ho platil v armyshopu v Českém Krumlově určitě pod 100kč, objednávat to poštou na to prdim, zatím mi stačí ten co mám--ale počítám, že jednou si na něj na tom batohu šlápnu a to tady ten nepřežije, to je opravdu reklamní chrastítko--ale chodí --střelka se přetáčí rychle.

Příloha:
IMG_0019.JPG
IMG_0019.JPG
[ 91.07 KiB | Zobrazeno 384 krát ]



Příloha:
IMG_0021.JPG
IMG_0021.JPG
[ 89.66 KiB | Zobrazeno 384 krát ]



Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz