Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 15:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2008
Příspěvky: 1465
Bydliště: Dobruška
Potřeboval bych poradit, jak mám vypnout okno, teda spíš okna, po vložení SD karty do PC? Pokaždé se objeví okno s dotazem jestli chci disk opravit a po zavření naběhne volba, jak ho chci spustit. Dost to obtěžuje a moje pokusy jsou bez úspěchu. Vkládám Micro SD kartu x krát deně a chci se toho zbavit. Nevíte jak?
Děkuji

_________________
Snažím se stavět letadla tak, aby i po havárii jsem se nemusel stydět za to, jak vypadají vevnitř.


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 15:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.2008
Příspěvky: 1427
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
Oprav ji a máš klid, dále je třeba ji "vysouvat", tak jak se má, takže vpravo dole na liště přes pravé tlačítko myši "vysunout disk...".
Co se týče volby "jak ho chceš spustit", stačí s opraveným diskem vybrat příslušnou volbu a PC si to pamatuje. Pokud chceš aby nevyskakovala žádná hláška, zadáš "nedělat nic". :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 15:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2008
Příspěvky: 1465
Bydliště: Dobruška
To jsem dělal. Nezměnilo se nic.

_________________
Snažím se stavět letadla tak, aby i po havárii jsem se nemusel stydět za to, jak vypadají vevnitř.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 16:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 12.6.2011
Příspěvky: 711
Bydliště: Svitavy a okolí
Paměťovku nově naformátuj, pokud bude vyžadovat opravu i nadále -> koš

_________________
Last one alive, lock the door!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 16:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
To se ale týká jen té nabídky na formátování. S tím dalším oknem jsem to řešil už na WinXP a na W7 taky, ale nepodařilo se toho okna zbavit. Taky bych uvítal nějaké řešení. To zaškrtnutí "Nedělat nic" nepomáhá.

Edit: Ten požadavek na formátování se netýká jen SD karet, ale všech USB úložišť a většinou je to u médií, která byla v jiném počítači s W10 a jsou v pořádku. W10 si tam nejspíš něco přidávají.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 16:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2008
Příspěvky: 1465
Bydliště: Dobruška
Jsou všechny nové a používal jsem je jenom na W7

_________________
Snažím se stavět letadla tak, aby i po havárii jsem se nemusel stydět za to, jak vypadají vevnitř.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 16:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.2008
Příspěvky: 1427
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
Pak je další možnost, v "nastavení" - "zařízení" v záložce “Automatické přehrávání“ toto vypnout. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 17:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2008
Příspěvky: 1465
Bydliště: Dobruška
To právě nepomohlo.

_________________
Snažím se stavět letadla tak, aby i po havárii jsem se nemusel stydět za to, jak vypadají vevnitř.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 17:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Tak už mi to funguje, ale musel jsem to vypnout totálně pro všechna zařícení. Do toho nastavení se dá dostat i přímo z toho otevřeného okna, klepnutím na modrý odkaz na spodku, nebo naklikáním cesty v záhlaví druhého obrázku a odškrtnutím v levém horním rohu pro všechna zařízení.


Přílohy:
Nastaveni.PNG
Nastaveni.PNG [ 7.15 KiB | Zobrazeno 995 krát ]
Nastaveni_cesta.PNG
Nastaveni_cesta.PNG
[ 85.8 KiB | Zobrazeno 995 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 18:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.2008
Příspěvky: 1427
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
Golfista píše:
To právě nepomohlo.


Nikoho nechci nařknout, to jen pro informaci, kdyby náhodou zase nějaký zdejší moralista a chytrolín zkoumal místo obsahu vlákna styl mých komentářů, ale je třeba dávat pozor na černé kopie Windows. Některé z nich nefungují jak mají, i když se tak tváří. Např. nejde vypnout "řízení uživatelských účtů", včetně některých funkcí. Může to být třeba i automatické přehrávání. :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 18:05 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Tak jsem to ještě upravil, protože pro mobily musím používat jen Průzkumník a ten jsem musel startovat ručně. To zaškrtnutí pro všechna média jsem nechal a pro všechny formáty jsem nastavil "Neprovádět žádnou akci", kromě mobilů, kde jsem nechal "Otevřít v Průzkumníku". Teď už mi to funguje jak jsem si představoval. Běžně totiž všechno řeším přes TotalCommander. Nevíte někdo jak dostat TotalCommander do té nabídky "Přehrát automaticky"?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 18:27 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 28.5.2008
Příspěvky: 1427
Bydliště: Hradec Králové
Obrázky: 0
Lark píše:
Nevíte někdo jak dostat TotalCommander do té nabídky "Přehrát automaticky"?


Nastavení - aplikace - výchozí aplikace - nastavit výchozí možnosti podle aplikace a dál už na to příjdeš... :wink:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 19:00 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2008
Příspěvky: 1465
Bydliště: Dobruška
aviatik666 píše:

Nikoho nechci nařknout, to jen pro informaci, kdyby náhodou zase nějaký zdejší moralista a chytrolín zkoumal místo obsahu vlákna styl mých komentářů, ale je třeba dávat pozor na černé kopie Windows. Některé z nich nefungují jak mají, i když se tak tváří. Např. nejde vypnout "řízení uživatelských účtů", včetně některých funkcí. Může to být třeba i automatické přehrávání. :wink:

Winows byli součástí počítače...

_________________
Snažím se stavět letadla tak, aby i po havárii jsem se nemusel stydět za to, jak vypadají vevnitř.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 19:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 25.11.2008
Příspěvky: 1465
Bydliště: Dobruška
Lark píše:
Tak už mi to funguje, ale musel jsem to vypnout totálně pro všechna zařícení. Do toho nastavení se dá dostat i přímo z toho otevřeného okna, klepnutím na modrý odkaz na spodku, nebo naklikáním cesty v záhlaví druhého obrázku a odškrtnutím v levém horním rohu pro všechna zařízení.

Úplně všude ve všech oknech jsem zaškrtnul neprovádět žádnou akci, kartu jsem zformátoval a stejně to dělá dál.

_________________
Snažím se stavět letadla tak, aby i po havárii jsem se nemusel stydět za to, jak vypadají vevnitř.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: ned 11.11.2018 19:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
Golfista píše:
Úplně všude ve všech oknech jsem zaškrtnul neprovádět žádnou akci, kartu jsem zformátoval a stejně to dělá dál.

Co ti to delá? Nabízí formátování, nebo ti vyskakuje to okno v čem to chceš spustit?

to aviatik666: Asi jsem natvrdlej, ale můžeš sem dát přesnou cestu k tomu nastavení. Když vlezu do Nastavení výchozích programů (příloha), tak tam ten TC není a nemůžu přijít na způsob jak ho tam přidat. Můžu upravit jen stávající. Není tam ani ten Průzkumník, takže asi lezu někam jinam. TC je normálně nainstalovaný a registrovaný.


Přílohy:
Nastaveni.PNG
Nastaveni.PNG
[ 88.62 KiB | Zobrazeno 901 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz