Switch to full style
Pokud máte chuť jen tak tlachat, tak tady je to správné místo... také sem budou admini přesouvat věci, které podle jejich názoru jinam nepatří.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.

Pravidla fóra

Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.
Odeslat odpověď

Kvalitne okuliare za smiesnu cenu....

úte 20.11.2018 7:52

http://www.aviatorokuliare.com/slnecne- ... -1558.html

Ahojte, nenakupoval tu niekto nahodou? Ta cena sa mi zda podozriva, no mozno je to posezonny vypredaj....

Re: Kvalitne okuliare za smiesnu cenu....

úte 20.11.2018 8:30

Neviem, ale tie Raybany chodia aj po FB ako ten škodlivý softwér, ktorý ti sám uverejňuje na nástenku a podobne. Dokonca jeden zahraničný obchod cez ten FB bol hodnotený ako podvod, tak neviem...
Akurát tam boli ceny okolo 15 eur a pôvodná bola okolo 300 a viac eur /bez zľavy/, nakoniec som sa na to vykašľal.

Re: Kvalitne okuliare za smiesnu cenu....

úte 20.11.2018 9:15

Ale toto je obchod predpokladam na slovensku, znacku je jasne vidiet na sklicku to by bola ina pokuta keby to bolo fake...

Re: Kvalitne okuliare za smiesnu cenu....

úte 20.11.2018 9:57

Vypadá to, že áno. Ale rád by som vedel, či tie ceny "predtým" sú aj skutočné reálne alebo iba vymyslené.

Re: Kvalitne okuliare za smiesnu cenu....

úte 20.11.2018 12:31

Ahoj, vypadá to jako podvod. Nikde jsem tam nenašel kontaktní údaje, ičo atd. ...

Re: Kvalitne okuliare za smiesnu cenu....

úte 20.11.2018 13:08

TERAZKY píše:Ale toto je obchod predpokladam na slovensku, ...

Pochybujem. Otvor si napríklad obchodné podmienky. Ide o nepodarený strojový preklad. V mape stránok som našiel položku informácie, tá však nevedie nikam. Adresu tam taktiež nenájdeš.
Jedna z perál: Poznámka:: Vaša "Návštevníci košíka "obsahu budú zlúčené s vaším "Členovia košíka "obsah, akonáhle ste prihlásený. [Viac informácií]

Re: Kvalitne okuliare za smiesnu cenu....

úte 20.11.2018 14:11

:mrgreen: ... sak ani nevies kto a odkial to posle ... este si mozno priplatis na clo a DPH a vypalne poste, lebo je to nad 22E

Re: Kvalitne okuliare za smiesnu cenu....

pát 23.11.2018 13:04

Doména je registrovaná anonymě a obchod běží kdo ví kde. Mě to ukazuje USA, ale podle mě to nejspíš nebude pravda.
Bál bych se tam i zadat údaje platební karty.
Ale jestli máš nějakou kartu co běžně nepoužíváš, tak kdyby ti nic nepřišlo, nebo přišel fake. Můžeš platbu reklamovat u banky. Uš sem to dělal a normálně transakci stornovali a peníze vrátili.
Všechny platby kartou jsou chránění.
https://www.mesec.cz/clanky/jak-vyuzit- ... be-kartou/

Re: Kvalitne okuliare za smiesnu cenu....

pon 26.11.2018 9:25

Dik uz som to vyriesil. Black Friday... 50% zlava v origo optike....Hihi
Odeslat odpověď