Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pát 15.03.2019 18:59 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
Woita píše:
...na RC Groups to nazvali FrSky Killerem, já myslím killer úplně všech :mrgreen:

Killerom tých čo kupujú cenu. :wink:

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: pát 15.03.2019 19:44 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2009
Příspěvky: 476
Bydliště: Praha
Obrázky: 2
jaroslav.falcon píše:

Fotka je ošklivá :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.03.2019 20:19 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 8.10.2012
Příspěvky: 1539
Bydliště: Kladno
máme tomu rozumět, že foto je ošklivé, ale radio pěkné :-) :wink:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.03.2019 20:47 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2009
Příspěvky: 476
Bydliště: Praha
Obrázky: 2
Vzhledem k tomu, že rádia používám na ovládání a ne jako módní doplněk, je mi vzhled v podstatě úplně fuk :-)


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.03.2019 20:55 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 8.7.2011
Příspěvky: 6960
Bydliště: Písek, ČR
LV píše:
Killerom tých čo kupujú cenu. :wink:

Myslel jsem killerem všech značek, ne zákazníků.

_________________
FrSky Horus, letadla, heli+koptéry.
http://rc.ludl.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.03.2019 22:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
mac píše:
jyrry ked si to uz sem koli graupneru premoderoval, tak preco by som si ja nekupil graupner nie je ani tak fakt ze uz to graupner nie je, ze to je korea, ale kedysi mal kamos nejaku 12tku, a pouhe cvaknutie prepinacom, pohnutie kniplami, prog tlacitka som ani nemusel zmacknut ma utvrdilo v tom, ze to nie je prvy level. Ohladom sw moznosti viem, ze nemate problem a myslim ze aj futaba je na tom horsie.

Co sa ale kolegovi stalo na letisku, s benzinovym veloxom za letu !!!!, som nikdy nevidel na ziadnom radiu. O co horsi je fakt, ze nie je jediny. Takze fotka, lebo je to tu o fotkach, pre vystrahu.

Obrázek

Nemáš fotku s větším rozlišením? Mě to připadá, že ten vroubkovaný konec páky je možná ohnutý. Taky by to chtělo detailnější foto toho lomu. Takhle je vidět jen že je to prasklé, ale nic to nevypovídá.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.03.2019 23:14 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Nemá lepší fotku. Je to odtud - http://www.rc-network.de/forum/showthre ... bgebrochen
Navíc se tam pán přiznal že tam měl jiné než originální Gr. kniply - to je vidět i ta jejich délka...
A taky se mi to zdá ohnuté na tom vroubkovaném konci.
Myslím že páčkoval dost zběsile a protože měl dlouhé páky, prostě to vyrval z plastového uložení. To mu tam nakonec taky západoněmečtí soudruzi píšou.

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.03.2019 23:17 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Jen mě trochu mrzí že se to vlákno od fotek supermanů (supermodelářů, špílmachrů) s určitými typy/značkami rádií dostalo do stavu házení špíny na některé značky pomocí převzatých fotek... :?

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pát 15.03.2019 23:21 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
jyrry píše:
Jen mě trochu mrzí že se to vlákno od fotek supermanů (supermodelářů, špílmachrů) s určitými typy/značkami rádií dostalo do stavu házení špíny na některé značky pomocí převzatých fotek... :?

Trochu sudnosti... Keby to nebol Graupner tak tu hadzes smajliky.

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: sob 16.03.2019 1:07 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 13.11.2008
Příspěvky: 9866
Bydliště: Benátecká Vrutice, ČR
jyrry píše:
Nemá lepší fotku. Je to odtud - http://www.rc-network.de/forum/showthre ... bgebrochen
Navíc se tam pán přiznal že tam měl jiné než originální Gr. kniply - to je vidět i ta jejich délka...
A taky se mi to zdá ohnuté na tom vroubkovaném konci.
Myslím že páčkoval dost zběsile a protože měl dlouhé páky, prostě to vyrval z plastového uložení. To mu tam nakonec taky západoněmečtí soudruzi píšou.

Německy neumím, tak jsem to louskal překladačem, ale jestli jsem to správně pochopil, tak on vyndal původní páky, převrtal díru a dal tam Multiplexy, takže už při vrtání mohlo dojít k naprasknutí a při vtlačování páky s velkým přesahem taky. Ani ty další případy mi nepřijdou moc věrohodné. A kdo ví, jestli ve stresové situaci nezabral za knipl přehnanou silou?


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 16.03.2019 6:55 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
LV píše:
Trochu sudnosti... ...

Přečetl sis to? Celé?

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 16.03.2019 9:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7424
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Mně ti taky přijde,že to pán u toho Graupnera normálně utrhnul...páčkoval jak šílený a je to.
Z tohodle bych Graupnera rozhodně neodsuzoval.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 16.03.2019 9:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.5.2003
Příspěvky: 7424
Obrázky: 1
Blog: Zobrazit blog (25)
Woita píše:
Myslel jsem killerem všech značek, ne zákazníků.


MomoBrut to napsal na MH hezky.

Nevím no, realita je taková, že počet modelářů ochotných zaplatit je více méně pořád stejný. Moc se to nemění a těchto lidí je minimum a to dlouhá léta, není to záležitost posledních pár roků. Takže pokud někdo prodává šrot se vzhledem 18MZ, tak to neznamená nic jiného, než že si ten šrot koupí ten, komu to konvenuje a tito lidé se nezmění, tedy nezmění se ani ten tzv. high-end byznys, který nemohl být nikdy nějak lukrativní. Tento šrot si totiž ta hrstka modelářů ochotných zaplatit jako náhradu kvalitního vysílače nekoupí.

Mimochodem, předevčírem jsem měl v ruce Jumpera T12. Teda nejsem tak bohatý abych si kupoval takovou věc...


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 16.03.2019 10:16 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 26.3.2009
Příspěvky: 476
Bydliště: Praha
Obrázky: 2
graup15 píše:
Mně ti taky přijde,že to pán u toho Graupnera normálně utrhnul...páčkoval jak šílený a je to.
Z tohodle bych Graupnera rozhodně neodsuzoval.


Píše tam (jestli jsem to správně pochopil), že se to stalo na simulátoru. Tam bych velký stres nepředpokládal.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
PříspěvekNapsal: sob 16.03.2019 12:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 7.4.2008
Příspěvky: 613
Ohladom ulomenej paky na pultovom graupnerovi som popisal skusenost videnu na vlastne oci. Chalan lietal s benzinovym veloxom. Po poslednom, uz na pohlad nestandardnom pristati, k nam prisiel a ukazal presne to, co na obrazku. Neuvadzam teda dojmy z webu. Kto ma na to cas a chce nech gugli o inych pripadoch.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 77 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz