Switch to full style
Pokud máte chuť jen tak tlachat, tak tady je to správné místo... také sem budou admini přesouvat věci, které podle jejich názoru jinam nepatří.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.

Pravidla fóra

Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.
Odeslat odpověď

Odstartoval hike and fly závod Red Bull X-Alps 2019

ned 16.06.2019 11:50

Pohyb účastníků ať ve vzduchu na paraglidingovém křídle, tak na zemi můžete sledovat on-line zde:

https://www.redbullxalps.com/live-tracking.html

Doporučuji přepnout na 3D zobrazení Google fotomapy, je to pak skoro jako v televizi při sledování zeshora z vrtulníku :) Později, až budou ve vzduchu, by mělo být možno přepnout do módu virtuálního pohledu z kokpitu vybraného pilota. Jsou vidět i údaje o výšce, rychlosti.

Re: Odstartoval hike and fly závod Red Bull X-Alps 2019

ned 16.06.2019 22:29

Hezké obrázky to ukazuje, takový kreslený přímý přenos ze závodu :) Jak vybrat pohled na konkrétního soutěžícího? Na stránce Live Tracking se vpravo dole přepnu do 3D módu, nahoře vpravo se mi přes ALL rozbalí seznam všech účastníků a u toho vybraného kliknout vpravo na ikonu třech teček a dát volbu Follow. Pak už pohled sám sleduje závodníka a přes ikony se dá na něj nahlížet z různých úhlů při letu natočením mapy myší nebo ikonou oka hledět z kokpitu jeho pohledem. Všiml jsem si, že některé Google svahy byly nasvícené sluncem a některé ve stínu, ale že by tohle byla aktuální situace nasvícení se mi nezdá
Přílohy
x-alps5.png
x-alps8.png
x-alps9.png
x-alps11.png
x-alps12.png
x-alps15.png
Odeslat odpověď