Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: pon 17.02.2020 19:07 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.5.2003
Příspěvky: 1696
Bydliště: Jaroměř, ČR
Obrázky: 0
automet píše:
Treba rozlišovať PIN /záležitosť SIM/ a tzv. ochranný kód /záležitosť telefónu/.


Ano :)


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: pon 17.02.2020 20:15 
Mazák
Mazák

Registrován: 21.9.2015
Příspěvky: 991
novfra píše:

Ale je :)

Nebo snad dokážeš nějak vysvětlit, proč se toto děje?


Pokial je to tak ako povodne pise autor otazky ze sa vyzaduje pin ku sim karte tak to nie je v telefone ako som uz napisal

Pin kod vyzaduje vzdy a len vzdy sim ak je povoleny a nasleduje okamzite po AnswerToReset

Uz som raz napisal co treba urobit nebudem opakovat


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: pon 17.02.2020 21:32 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.5.2003
Příspěvky: 1696
Bydliště: Jaroměř, ČR
Obrázky: 0
sky59 píše:
Uz som raz napisal co treba urobit nebudem opakovat


Neopakuj, děkuji. Blbneš lidi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: pon 17.02.2020 22:35 
Mazák
Mazák

Registrován: 21.9.2015
Příspěvky: 991
novfra píše:

Neopakuj, děkuji. Blbneš lidi.


:mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: úte 18.02.2020 0:45 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 22.7.2013
Příspěvky: 496
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Pisi toto z mobilu,tudiz je to bez hacku atd.Byl jsem u operatora v prodejne a nechal jsem vymenit sim kartu ,protoze tamtu jsem musel kvuli velikosti ostrihat. Presto problem se tim nevyresil,udajne je telefon blokovany neb to neustale ukazuje sim kartu Vodafon i kdyz ja mam O2.Telefon byl kupovany na Alze tak jsem jim ho s velkym diky vratil v zakonne lhute 14 dnu.Ten manzelky byl kupovan v listopadu tak to asi stejna serie nebude.Az vrateji penize dojdu nekam do prodejny a chci telefon ktery budu moct prodejci kdyztak dojit hodit na hlavu a ne ho nekam posilat,zacinam byt na toho zeleneho skreta alergicky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: úte 18.02.2020 6:44 
Mazák
Mazák

Registrován: 21.9.2015
Příspěvky: 991
Hlavne ze to dobre dopadlo

Skreta ani ja nemusim

Edit:doslo mi ze to posielas.... Este nedopadlo

Oni ho odblokuju a budu posielat spat. Je na Tebe ci to akceptujes. Ak nie, hraj na stratu dovery vo vyrobok a predajcovi. Ze uz taky model nechces. Mozno si ho mal radsej vratit bez udania dovodu, vlastne neviem co si im napisal. Ak nic tak by si mal mat vyhrate


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: úte 18.02.2020 12:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.9.2008
Příspěvky: 3157
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom, SK
Hovoril som, že je blokovaný na operátora...
každý šikovný mobiltechnik ti to odblokuje.

_________________
Realistické RC modely - http://rcmodely.cevaro.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: úte 18.02.2020 12:22 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.9.2014
Příspěvky: 516
Bydliště: Plzeňsko
DXS píše:
Kde byl mobil zakoupený? Tohle mi připadá, že je blokovaný na síť SIM karty. Jako kdysi za starých časů. Ještě se nabízí PIN kód, ale ten je vázaný na konkrétní SIM a chce ho po každém vypnutí/restartu, bez ohledu na model telefonu.

mior píše:
Hovoril som, že je blokovaný na operátora...
každý šikovný mobiltechnik ti to odblokuje.

Já to psal hned od začátku :?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: úte 18.02.2020 15:09 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 27.5.2012
Příspěvky: 1687
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 38
tondas2: dej pak prosím vědět, jak to dopadlo. Totiž blokování mobilů na operátora se PRÝ nedělá x let. Spíš bych si tipnul vadný telefon. Totiž při přechodu k jinému operátorovi jsem díky splnění určitých podmínek měl mimo jiné možnost hodně velké slevy (slevy, ne nějakých splátek, nebo tak něco) na mobil, což jsem využil a ten plackoid dostala dcera, která má jiného operátora, než aktuálně já. Ještě předtím jsem se 2x dotazoval, jestli nebude blokovaný a pokaždé mi bylo sděleno, že to už se dávno nedělá. Tak proto mě to zajímá, jestli ten telefon může být blokovaný, jak ti tvrdili na prodejně.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: úte 18.02.2020 16:20 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru

Registrován: 19.8.2005
Příspěvky: 4949
Bydliště: Šternberk, ČR
Obrázky: 0
Ale pozor na to ať nedopadneš jak já. Po zakoupení prvního smart tlf jsem si nechal kartu odborně obstřihnout přímo v provozovně T-Mobile. Nějakou dobu to fungovalo, ale bylo stále slyšet echo. Zašel jsem tedy opět k T-Mobile a nechal si kartu vyměnit. Výsledkem byl požadavek na PIN, ten jsem zadat a telefon zatuhl. Po restartu už se nikdy neprobudil. Výsledkem byla rychlá nutnost koupě telefonu, který v krámě byl a za cenu značně vyšší než byl třeba k sehnání jinde.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: úte 18.02.2020 16:40 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.11.2013
Příspěvky: 3515
Bydliště: Olomouc, ČR
Požadavek na PIN je vlastnost simkarty. Třeba do GSM trackeru nejde taková karta použít protože nejde jak zadat, nemá klávesnici. Musí se dát do telefonu a PIN na ní zrušit. Pokud to tvůj telefon neumí tak to zruš v nějakém jiném.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: úte 18.02.2020 17:07 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 2.5.2003
Příspěvky: 1696
Bydliště: Jaroměř, ČR
Obrázky: 0
OK2BUH píše:
Požadavek na PIN je vlastnost simkarty. Třeba do GSM trackeru nejde taková karta použít protože nejde jak zadat, nemá klávesnici. Musí se dát do telefonu a PIN na ní zrušit. Pokud to tvůj telefon neumí tak to zruš v nějakém jiném.


Není co rušit. V jiném telefonu vše (SIM bez PIN) funguje, dokonce ve dvou.
První příspěvek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: úte 18.02.2020 20:31 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 14.12.2009
Příspěvky: 856
Nedavno jsem to resil u tchyne a Honor telefon ma hodne matouci menu/dialogy. Tchyne mela jak PIN na SIM karte, tak i heslo (PIN) na telefonu a pri "nepozornem" cteni bylo jednoduche zamenit vyzvu k zadani PINu na SIMku a PINu do telefonu, protoze Honor i heslu do telefonu rika "PIN" . Netvrdim, ze to vyresi autoruv problem, ale tchynin problem to resilo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: telefon
PříspěvekNapsal: čtv 20.02.2020 23:02 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 22.7.2013
Příspěvky: 496
Bydliště: Světlá nad Sázavou
Tak abych to celé uzavřel,vrátil jsem zelenému skřetovi telefon ten dnes poslal do mailu dobropis.Tudíž O.K.
Zašel jsem do kyslíkové prodejny a koupil Huawei Y6 2019,vložil sim a během 10 minut plně funkční,tudíž opravdu ten telefon od skřeta byl bloknutý.
Děkuji všem za rady pomohli mi s rychlejším řešením.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz