Pravidla fóra


Pokud bude tlachání ve Smetišti zcela mimo téma modelářství, případně ohrožující pověst modelářství, bude příspěvek/téma odstraněno.
Životnost vláken bude 31dní. Pokud se neobjeví nový příspěvek tak bude vlákno likvidováno.



Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: eshop Firelovers
PříspěvekNapsal: úte 30.08.2022 10:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.7.2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Hodonín
Tak jsem si objednal u Firelovers karbonové trubky 3 ks 10x1 a 1 ks 4x0,5. Vše metrovky.
V pondělí vyzvednuto na výdejně GLS - balíček se mi zdál nějaký krátký - a doma po rozbalení na mě vypadly dvě trubičky snad pro mažoretky, jiné a krátké. Ale zato jedna byla bílá a druhá stříbrně metalizovaná... Po telef. urgenci a dohodnutém emailu mě dnes kurýr přivezl to správné a odvezl to špatné. Přišly 3 trubky 10x1 a 1 trubka 4x0,85.... Takže zase těsně vedle.
Napsal jsem jim, že si holt musím poradit jinak a jinde. Kdo tady ještě prodává karbonové trubky, ale ty příčně pletené?

Pavel


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: eshop Firelovers
PříspěvekNapsal: úte 30.08.2022 15:51 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7460
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@kocispavel Když jsem psal tohle mudrování UHLÍK vs GRAFEN
a prolétal stránky (nejen) Modelářských obchodů, tak mi utkvěl v paměti PM Pecka Modelář
Délky (na té první stránce) 1000 a 800 mm. Průměry si musíš dohledat v "Uhlíková trubka pletená "


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: eshop Firelovers
PříspěvekNapsal: pon 05.09.2022 19:48 
Platící zákazník RCManie
Platící zákazník RCManie

Registrován: 22.7.2012
Příspěvky: 4518
Bydliště: Zvole u Prahy
Obrázky: 0
Ano taky mi ten člověk přijde trochu mimo. Ale jinak ta cena i velikost nabídky je bezkonkurenční.
Ty jsi s ním mluvil po telefonu ? Já mu volal a psal že nemůže mluvit a abych mu napsal textovku.
Prostě nabyl jsem dojmu, že je němý. I ten telefon je na stránkách špatně dohledatelný.
Já příště radši zajedu na Žižkov osobně.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: eshop Firelovers
PříspěvekNapsal: pon 05.09.2022 20:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 23.7.2009
Příspěvky: 778
Bydliště: Hodonín
Ahoj,
ani jsem to původně nechtěl nějak rozmazávat - jsme lidi, stane se že se něco poplete. Ke cti je potřeba říct, že po telefonátu ( byť mě ten člověk přišel trochu mimo ) mě hned druhý den ráno přišla sms od kurýra, že mi vede zboží a odveze si ty špatné. No a pak po rozbalení se fáze očekávání změnila ve fázi zklamání. Tak jsem napsal do Firelovers email, že teda zase trochu mimo, ale ať už to nechají tak. A to už bylo bez reakce.
Zdravím.
Pavel


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz