Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Radian by Parkzone
PříspěvekNapsal: čtv 30.04.2009 17:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2007
Příspěvky: 736
Bydliště: Velvary
Zakládám toto vlákno, páč si myslím - soudě podle shlédnutých videí - že si to tohle éro rozhodně zaslouží. Teď už jen pište že ho máte a že nemá chybu, ať si ho můžu letět koupit! :D Zkušenosti, názory - sem s nima!


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 30.04.2009 21:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2008
Příspěvky: 828
Bydliště: Červený Kostelec
Ahoj..
Lítám se helinama a chtěl jsem si koupit nějaký 3D letadlo..Strejda dostal k vánocům Radiana :) .Tak jednou,když jsem u něj byl tak mi řekl abych mu to zalítnul :D ..Ještě jsem z žádnym érem nikdy neletěl!(Jen na simu..)No tak jsem to poskládali,doladili..Nejdřív mi to hodil jen tak lehce z ruky..A ono to plachtilo asi 20-30m :) (bez použití motoru)Tak jsem to takhle chvíli zkoušel a asi po 10 hodech jsem to vytáhnul asi do 30m a pěkně jsem si zalítal 8) :) ..Strejda ale musí ještě dost trénovat na simu..Jako myslím si že to je super éro na začátek!!Je hodný a stabilní!Dá se s ním doslova stát ve vzduchu a nikam nepadá!!
A teď místo 3D éra už mám objednanýho Easy Glidera Pro :D ..

_________________
Chopso 7EW , MSH PROTOS 500 , Torsion SOLID Blades
Futaba 8FG


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.05.2009 8:46 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2007
Příspěvky: 736
Bydliště: Velvary
Boha živýho, to s tím opravdu nikdo jinej nelítá?! :evil:


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.05.2009 10:01 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2007
Příspěvky: 3115
Bydliště: Středočesko, ČR
Obrázky: 0
Park Zone RTF sety tady asi moc nikdo nemá, ale pokud umíš anglicky jukni sem: http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=969682

_________________
Fyziku respektuji, ale nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2018/1139 NE = už nelítám


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.05.2009 10:06 
Mazák
Mazák

Registrován: 16.1.2006
Příspěvky: 2222
Arx píše:
Boha živýho, to s tím opravdu nikdo jinej nelítá?! :evil:

co se divis? je to takovej osklivejsi EasyGlider. Taky bych radsi EG, kdyz uz bych mel potrebu neco takovyho koupit, tohle se mi totiz vylozene nelibi, tvar kridel je dost divnej.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.05.2009 10:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2007
Příspěvky: 736
Bydliště: Velvary
Neprodává se to jenom jako RTF, ale i osazený bez baterky a vysílačky.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.05.2009 10:11 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2007
Příspěvky: 736
Bydliště: Velvary
wroum píše:
Arx píše:
Boha živýho, to s tím opravdu nikdo jinej nelítá?! :evil:

co se divis? je to takovej osklivejsi EasyGlider. Taky bych radsi EG, kdyz uz bych mel potrebu neco takovyho koupit, tohle se mi totiz vylozene nelibi, tvar kridel je dost divnej.


Je to něco úplně jinýho, než EG, nemá to křidýlka. Ty křídla to má takhle prohnutý asi právě proto, aby to bylo co nejstabilnější, čemuž odpovídaj i videa. Neříkám, že se to musí každýmu líbit, ale účel to splňuje a lítá to móóóc hezky... :P


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.05.2009 12:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2009
Příspěvky: 496
Bydliště: Praha 3
Arx píše:
Je to něco úplně jinýho, než EG, nemá to křidýlka. Ty křídla to má takhle prohnutý asi právě proto, aby to bylo co nejstabilnější, čemuž odpovídaj i videa. ...


Mě by tam právě ty křidélka chyběly. Stabilní to bude, ale právě proto ne moc obratné. Já osobně budu volit pro příští větroň raději EG, ten lítá taky moc pěkně a přijde mi univerzálnější.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.05.2009 12:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 14.4.2008
Příspěvky: 828
Bydliště: Červený Kostelec
Lítá fakt super..Možná i líp plachtí než EG..Ale ty křidýlka jsou nevýhoda..Já teď koupil EG Pro..Tak to pak můžu porovnat..

_________________
Chopso 7EW , MSH PROTOS 500 , Torsion SOLID Blades
Futaba 8FG


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.05.2009 13:12 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 18.7.2004
Příspěvky: 3424
Bydliště: kousek od Hradec Králové
Michal_N píše:
Mě by tam právě ty křidélka chyběly. Stabilní to bude, ale právě proto ne moc obratné. Já osobně budu volit pro příští větroň raději EG, ten lítá taky moc pěkně a přijde mi univerzálnější.


Radian je letadlo určené pro začátek s létáním nebo i pro pohodové klidné létání i zkušenějších pilotů. Takže hlavní vlastnost takového modelu je právě stabilita a to Radian výborně plní.
Vyčítat mu že není obratný je stejné jako vyčítat mu že s dodávaným motorem nedokáže viset na vrtuli nebo že si s ním nevejdeš do tělocvičny :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.05.2009 13:25 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 15.5.2007
Příspěvky: 736
Bydliště: Velvary
Kovboj píše:
Michal_N píše:
Mě by tam právě ty křidélka chyběly. Stabilní to bude, ale právě proto ne moc obratné. Já osobně budu volit pro příští větroň raději EG, ten lítá taky moc pěkně a přijde mi univerzálnější.


Radian je letadlo určené pro začátek s létáním nebo i pro pohodové klidné létání i zkušenějších pilotů. Takže hlavní vlastnost takového modelu je právě stabilita a to Radian výborně plní.
Vyčítat mu že není obratný je stejné jako vyčítat mu že s dodávaným motorem nedokáže viset na vrtuli nebo že si s ním nevejdeš do tělocvičny :lol:


Konečně názor, kterej se mi líbí! :wink: Ty jsi můj člověk. Já s tím nechci dělat nějakou divočinu, předvádět se před druhejma jakej jsem pilot profík, já chci jenom pozorovat jak to krásně majestátně pluje oblohou, občas do toho ťuknout aby mi to neulítlo z dohledu, na závěr s tím sednout jako do peřinky a spokojeně jít domů.. :)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.05.2009 13:31 
Mecenáš serveru
Mecenáš serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 3.6.2007
Příspěvky: 3115
Bydliště: Středočesko, ČR
Obrázky: 0
Arx píše:
Konečně názor, kterej se mi líbí! :wink: Ty jsi můj člověk. Já s tím nechci dělat nějakou divočinu, předvádět se před druhejma jakej jsem pilot profík, já chci jenom pozorovat jak to krásně majestátně pluje oblohou, občas do toho ťuknout aby mi to neulítlo z dohledu, na závěr s tím sednout jako do peřinky a spokojeně jít domů.. :)


Právě z tohoto důvodu jsem si letos postavil Tracy-e od Svoru (prodává se i ARF verze) lítá pomalu a majestátně. Prostě pohodička.
Video

_________________
Fyziku respektuji, ale nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2018/1139 NE = už nelítám


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: úte 05.05.2009 14:41 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 23.3.2009
Příspěvky: 496
Bydliště: Praha 3
Arx píše:
...Já s tím nechci dělat nějakou divočinu, předvádět se před druhejma jakej jsem pilot profík, já chci jenom pozorovat jak to krásně majestátně pluje oblohou, občas do toho ťuknout aby mi to neulítlo z dohledu, na závěr s tím sednout jako do peřinky a spokojeně jít domů.. :)


Tak to jo :D.

Mají ho třeba v Astře i s náhradními díly. http://www.astramodel.cz/podrobnosti_pr ... od=PKZ4775 .


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát 29.07.2011 8:33 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 21.10.2010
Příspěvky: 138
Bydliště: Trnava
starsie vlakno, ale nad Radianom premyslam a zhanam info....
ma ho niekto a poradi ci staci origo balenie, alebo treba pri stavbe este cosi zlepsit?

_________________
Beta, FOX 1800, Scout, Pioneer, Gama, Hype WOW, Radjet, Alula by Shani,Blast G3
Flysky 9x+Er9x+Frsky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned 31.07.2011 10:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 22.12.2010
Příspěvky: 2318
Bydliště: Hradec Králové (nedaleko)
Obrázky: 16
wilder01 píše:
starsie vlakno, ale nad Radianom premyslam a zhanam info....
ma ho niekto a poradi ci staci origo balenie, alebo treba pri stavbe este cosi zlepsit?


Já tedy spíš zvažoval Radian Pro s křidélkama, ale teď se víc přikláním k EasyGlider Pro, když sem se už stal tím fanouškem Multiplexu.

_________________
T14SG, PhoenixRC 5, Hexacopter Y6, GoPro 3 Black, FPV
QAV250, TF2, SWIFT2, TREX450, FunCub, SuperCub


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 40 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz