Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte 09.08.2016 20:53 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12767
Bydliště: praha 5
Laco, kopce máte samozřejmě super, ale tam by mě s karavanem hnali :lol:

takže zlatá Raná, zlatá Raná :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 
PříspěvekNapsal: úte 09.08.2016 21:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 5.11.2014
Příspěvky: 288
Bydliště: S.M.
náhodou... v Terchové je super kemp a k lanovce cca do 15min autem, pod Križnou je taky kemp, ale výjezd k hotelu Králova studňa bude trvat přes hodinu :-( a za 3Eura
když jsem měl obytňák, tak jsem to mapoval -mohu poslat do SZ

_________________
Avalon57


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 09.08.2016 21:23 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12767
Bydliště: praha 5
AVALON57 píše:
když jsem měl obytňák, tak jsem to mapoval -mohu poslat do SZ


budu rád, když mi to pošleš, je to asi 3 roky zpátky, když jsem zavzdušněně plánoval dovolenou právě na svahy po Slovensku-okolí Martina,Križná-Donovaly, pečlivě jsem si vytvořil celou složku--odkud kam, kde bydlí Laco :D kde asi tak budu bydlet v jakém kempu, nakonec ale zustalo pouze u plánování, nějak jsem příliš zlenivěl a nejezdit na Ranou, tak snad vytáhnu poslední dobou zadek jenom do práce.

Pořád se s tím ale nechci smířit, že mi to takto zustane už na věky a jednou se na to Slovensko opravdu dokopu vyjet. :oops:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 09.08.2016 21:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12767
Bydliště: praha 5
Pepine jedes tedy pristi rok s nama? Termin prvni tyden cervence jak jsou ty svatky:-) 1.7. - 6.7. Mozna i dele.
-------------------------------------------------

Jak jsem psal v předešlém příspěvku, jsem poslední dobou nějakej vyhořelej, takže rozhodně ted neumím odpovědět :(

jako dovolenou ale ten termín nikde hlásit dlouhodobě dopředu nemusim .


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: stř 10.08.2016 6:29 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 5.1.2007
Příspěvky: 9185
Bydliště: Trenčianska Turná
Obrázky: 0
pepin píše:

takže zlatá Raná, zlatá Raná :lol:

Pepine, ty uz tam pod tym brdkom zhnijes. :mrgreen:

_________________
Nie som zlý.... iba rýpem
www.elektromodely.sk


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: stř 10.08.2016 7:14 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 1.6.2008
Příspěvky: 2560
Bydliště: Hlohovec, Člen RCMK Trnava
To by bola škoda Pepin :wink:

_________________
... čo purex spojil, človek nerozdeľuj...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: čtv 11.08.2016 0:20 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.4.2008
Příspěvky: 12767
Bydliště: praha 5
LV píše:
Pepine, ty uz tam pod tym brdkom zhnijes. :mrgreen:


bohužel máš pravdu, ale už možná vím, kde by mohl být problém--je to asi nejspíš tím karavanem a tím zázemím co mám pod tím brdkem--pevnou střechou karavanu, terasou, letním kinem :lol: ---to byl takový muj dávný sranda sen --- a to vše na kopci, kde když chci, odskočím si polétat v pantoflích :lol:
jako modelář jsem tam takto sice jediný, ale z ostatních karavanu tam mám partu padáčkářu a po letech rodinných víkendu a dovolených na chatě na Slapech a večerních debatách o fotbale, nebo hokeji to byla najednou neskutečná uleva a pohoda mít možnost večer u pivka možnost pokecat o létání a termice--o tom, co mě baví a tam, kde je mi dobře---tam, kde mohu létat a néé, jako to bylo, odvézt rodinu na Slapy a tam se sám plácat někde po loukách s modýlkem .

ale čas už opravdu pokročil, dcera dospěla , na ranou už dávno nejezdí a zařizuje si vlastní život, z mladejch holek ranských padáčkářek jsou už mámy s miminama a mají ted jiné starosti, než honit každý víkend padák po kopci a po večerech tam řádit v rytmu hlasité hudby :lol: takže snad mi to taky dojde, že by občas trochu změny neuškodilo.

nejdřív musím ale pořešit nějaké trochu použitelně přespávací auto, na striktní stanování už ten správný věk nemám, ale zase se nechci zavrtat do něčeho, s čím bude opruz běžně jezdit , parkovat po Praze a na přespání a výlety to použiju dá li buh jen občas.

ten muj před lety plánovaný výlet na svahy po slovensku tenkrát padnul do určité míry i z toho duvodu, že jsem nevymyslel, jak do 626 mazdy nacpat letadla i kolo, páč trávit celý den--týden jen na svahu s modýlkem, to už mě asi nikdy bavit nebude a to jsem ještě po očku pokukoval po vedle stojícím kabriu, že nacpat to všechno na kabrio by bylo uplně nejlepší :lol:

takže výsledek --kdo chce moc, nemá nakonec nic , celý výlet padnul a zase jsem jel jen na Ranou.

Snad to nějak pořeším, páč jedno je pravda, Raná a karaváč je super, ale houby by se stalo, kdybych ten zadek alespon občas vystrčil i někam jinam.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz