Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: ned 10.12.2017 17:39 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 6.11.2015
Příspěvky: 59
Bydliště: Kolín
Když jsem byl v Podhořanech a ptal se na výřezi. Tak mi Limita nabízel p.Bíbr za cirka 5000,- komplet postavený. Ale taky mě baví si to postavit sám. Tak si asi objednám plánek na toho staršího na RCrevue shop.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: ned 10.12.2017 18:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Martin72 píše:
Když jsem byl v Podhořanech a ptal se na výřezi. Tak mi Limita nabízel p.Bíbr za cirka 5000,- komplet postavený. Ale taky mě baví si to postavit sám. Tak si asi objednám plánek na toho staršího na RCrevue shop.

Já vím tu cenu, Pepíka znám roky i jeho éra. Nevím jen kolik chce za nepotažené a ty dnešní bych na rekre lítání nebral. Už to není klasika.
Vyčkej a třeba sem někdo hodí kloudný typ na rozsyp. Co ten Admirál? A nebo Amigo-II, to snad taky někdo dělá výřezy. Liona asi né ...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: ned 10.12.2017 20:00 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2013
Příspěvky: 302
No ja pockam...Psal mi pan z Veka model, ze bude pripravovat dvojmetrovku, tak uvidime pokud to bude zajimave. No admiral je krasny, ale nevim, zda se s tim da nak rozumne zucastnit. Ja teda neplanuju jezdit na zavody nak pravidelne,ale proc to obcas nekde nezkusit. Admiral by se dal postavit cca do dvou tisic, pokud bych vzal od Jyryho (doufam, ze jsem to napsal spravne) vyrezy... Lion je fajn,ale to je moc male. Pockame uvidime.

_________________
Bravo F3k, Vertex F3k, Long Shot 4 F3k, K2000, Triple RES


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: ned 10.12.2017 20:08 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
Pokud řešíš konkurenceschopnost, tak jen upozorňuji, že ten 2m Andreas je zcela bez diskuse výkonnější než Limit... Přeci jen je to o 30 let novější koncept a to už je cítit (nepřeháním, Limit je původem z půlky 80tých let).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: pon 11.12.2017 11:33 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 16.10.2005
Příspěvky: 1636
Bydliště: mezi Práglem a Kralupama n/Vlt.
tomashr píše:
Pokud řešíš konkurenceschopnost, tak jen upozorňuji, že ten 2m Andreas je zcela bez diskuse výkonnější než Limit... Přeci jen je to o 30 let novější koncept a to už je cítit (nepřeháním, Limit je původem z půlky 80tých let).


S tím naprosto souhlasím.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: pon 11.12.2017 21:48 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel

Registrován: 11.2.2017
Příspěvky: 53
Bydliště: Praha
Kdyby se Ti ta 2-metrovka zdála malá (třeba kvůli očím), podíval bych se na německou Introduction a pro RCVS ji postavil s pevnou klapkou na odtokové hraně. Rozpětí 2,86m, kompletní rozsyp, byť moderní.
https://www.hoelleinshop.com/Planes-Helicopters-Quadcopters/Planes/Hoellein-CNC-planes/INTRODUCTION-F5J-low-priced-starter-model-for-F5J-2860mm.htm?shop=hoellein_e&SessionId=&a=article&ProdNr=GRU2015&t=49301&c=171&p=171


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: úte 12.12.2017 9:54 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6022
Bydliště: Praha ČR
Trochu bych se bál o pevnost - Introduction je dobra elektra, ale jestli bude kridlo v pohode na gumipraku v silnejsim vetru si na 100% jisty nejsem.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: úte 12.12.2017 19:59 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2013
Příspěvky: 302
No jsem nakonec zvolil asi nejlevnejsi a nejschudnejsi variantu velikostne odpovidajici mym narokum, protoze prdlajs vidim, tak tech dva a pul metru je tak akorat a sice, ze jsem objednal vyrezy na Admirala, postavim to, tak nak se s tim naucim a kdyz me to chytne, tak pak casem neco sofistikovanejsiho. Ale diky vsem za typy.

_________________
Bravo F3k, Vertex F3k, Long Shot 4 F3k, K2000, Triple RES


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: stř 13.12.2017 9:09 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Paolo-K píše:
No jsem nakonec zvolil asi nejlevnejsi a nejschudnejsi variantu velikostne odpovidajici mym narokum, protoze prdlajs vidim, tak tech dva a pul metru je tak akorat a sice, ze jsem objednal vyrezy na Admirala, postavim to, tak nak se s tim naucim a kdyz me to chytne, tak pak casem neco sofistikovanejsiho. Ale diky vsem za typy.

Hlavně ať Tě stavba baví, pak dobře lítá a Tys spokojen
Michal


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: stř 13.12.2017 9:33 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2013
Příspěvky: 302
No doufam, ze ano a ze to pujde dobre. Jen jeste takovy dotaz. Spojeni kridla bych udelal normalne ocelovou spojkou, co me zbyla z modelu Filip 600 termik,ktery chudak pred mnoha lety doletal. Otazkou je z jakeho dostupneho materialu udelat pouzdra. V Jino maji hlinikove i mosazne trubicky. Tracy to mela mosazne. Co vy na to? No a druha vec je vyskovka. Pan, ktery dela ty vyrezy to ma zamyslene jako plovoucku na kolibce, coz vypada jako fajn reseni, ale nesmi se to vrklat. Nebo to udelat normalne napevno s klapkou jako to ma treba ten Filip. Anebo ten vocas cely predelat a udelat to klasicky s plovouckou uprostred jako to mel Admiral 3.

_________________
Bravo F3k, Vertex F3k, Long Shot 4 F3k, K2000, Triple RES


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: stř 13.12.2017 9:39 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Paolo-K píše:
No doufam, ze ano a ze to pujde dobre. Jen jeste takovy dotaz. Spojeni kridla bych udelal normalne ocelovou spojkou, co me zbyla z modelu Filip 600 termik,ktery chudak pred mnoha lety doletal. Otazkou je z jakeho dostupneho materialu udelat pouzdra. V Jino maji hlinikove i mosazne trubicky. Tracy to mela mosazne. Co vy na to?

Já používal mosazné trubičky a ocelovou spojku. Ale měl jsem i pouzdra z duralu. Ta Tvá ocelová spojka je, počítám, taky kulatá. Jde i o délku té spojky, abys pak podle plánku k výřezům nepřišel na to, že ta z Filipa je krátká. Vydrž a pak se rozhodni. Ono se dá jak v Jinu tak tady v Modelcentru koupit hotové spojky i s pouzdry. Kulaté i ploché ...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: stř 13.12.2017 10:15 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2013
Příspěvky: 302
No vsak pockame, az dojdou vyrezy a pak stejnak to budu muset prokoumat a pak si zajet do Jino pro drivi tak bych tam vzal aj ty spojky a tak. Jeste nejdriv musim dodelat jiny maly model a pak se kdyztak muzem vrhnout na toho admirala.
Ale kazdopadne vsem diky za typy, nazory a tak vubec.

_________________
Bravo F3k, Vertex F3k, Long Shot 4 F3k, K2000, Triple RES


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: stř 13.12.2017 11:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Paolo-K píše:
No vsak pockame, az dojdou vyrezy a pak stejnak to budu muset prokoumat a pak si zajet do Jino pro drivi tak bych tam vzal aj ty spojky a tak. Jeste nejdriv musim dodelat jiny maly model a pak se kdyztak muzem vrhnout na toho admirala.
Ale kazdopadne vsem diky za typy, nazory a tak vubec.

PS: já vždy tak pár dní při kávě čumákuji do plánku a srovnávám si v hlavě co a jak při stavbě a hlavně, co na to potřebuji za matroš koupit. Mám to do prodejny k Semtínu sice cca 7-8km, ale nerad tam jezdím kvůli jedný dvoum věcem.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: stř 13.12.2017 11:32 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 28.1.2013
Příspěvky: 302
No to ja do planu cumim takhle pred spanim a obcas me i neco napadne..Ja to musim kupit najednou a nezapomenout, pac to mam do nejblizsiho modelshopu cca 60 kilaku

_________________
Bravo F3k, Vertex F3k, Long Shot 4 F3k, K2000, Triple RES


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RCVS
PříspěvekNapsal: stř 13.12.2017 17:47 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 28.2.2005
Příspěvky: 20822
Bydliště: Rakovník, CZ
Obrázky: 0
Tady lze odezřít jak dlouhá spojka se tam vejde. Co se týká rozpisky materiálu, z ní se vykoukají nosníky ale balza moc ne, je tam uvedeno vše včetně žeber ale ta jsou právě frézovaná (a od poledne zrovna na cestě :wink: )...

_________________
jyrry.webnode.cz


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 75 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz