Switch to full style
Dřevěné dvoumetrovky startované gumicukem. Modely řízené jen směrovkou, výškovkou a brzdícím štítem. Kategorie snadno dostupná a velmi vhodná pro kroužky a mládež.
Odeslat odpověď

Re: KIWI - F3RES

úte 11.06.2019 18:06

Hola hola,mam poradovku c.6, skoda, ze se nejede na Ostravu.Sakrys pisek. Uz bych lepil jako
UHU!Rad bych pozadal pana Hlavinku aby mi do majliku nacenil cenu samotneho2. trupu s kormidly pro 2.versi elektro. Tedy abych mel kridlo a dva trupy.Jeden gumicukovy a 2.elektro nechci se zbavit moznosti si zasoutezit ve skvele kategorii.
ablick@seznam.cz
S pozdravem Honza.

Re: KIWI - F3RES

stř 12.06.2019 1:18

Ahoj, také jsme se nakazili RESky.
V kroužku dokončujeme s kluky 3 Samby a doma mi roste jeden takový pokus. Doufám že naše nadšení nevychladne. Přes léto budeme trénovat a snad to kluky chytne. Zdravím z Vlašimi.

Re: KIWI - F3RES

stř 12.06.2019 11:40

HONZIK 22 píše:Hola hola,mam poradovku c.6, skoda, ze se nejede na Ostravu.Sakrys pisek. Uz bych lepil jako
UHU!Rad bych pozadal pana Hlavinku aby mi do majliku nacenil cenu samotneho2. trupu s kormidly pro 2.versi elektro. Tedy abych mel kridlo a dva trupy.Jeden gumicukovy a 2.elektro nechci se zbavit moznosti si zasoutezit ve skvele kategorii.
ablick@seznam.cz
S pozdravem Honza.


Samotný trup teď momentálně není možné vyrobit, rozmístění dílů na prkénkách totiž není dle skupin např. samostatně trup/křídlo/ocas, ale tak aby využití materiálu co největší a prořezy co nejmenší. Na jednom prkně tedy můžou být díly jak na trup tak na křídlo. Později je v plánu udělat set dílů pro stavbu trupu a ocasních ploch, ale zatím na to jaksi nejsou kapacity...
Naposledy upravil TomHlavinka dne stř 12.06.2019 11:57, celkově upraveno 1

Re: KIWI - F3RES

stř 12.06.2019 11:52

HONZIK 22 píše:... Hola hola,mam poradovku c.6 ...


Kde ta čísla berete? Já tiše doufám, že jsem se dvěma kouskama v pořadí a někdy to na mne vyjde :)

Re: KIWI - F3RES

stř 12.06.2019 12:04

vyjde na všechny, žádný strach...

Re: KIWI - F3RES

stř 12.06.2019 12:20

Nebojím, důvěřuju - jen nevím, kde se berou ta čísla :)

Re: KIWI - F3RES

stř 12.06.2019 12:27

To bude v poho. Také nemám číslo a také důvěřuju :)

Re: KIWI - F3RES

stř 12.06.2019 12:43

TomHlavinka píše:
Samotný trup teď momentálně není možné vyrobit, rozmístění dílů na prkénkách totiž není dle skupin např. samostatně trup/křídlo/ocas, ale tak aby využití materiálu co největší a prořezy co nejmenší. Na jednom prkně tedy můžou být díly jak na trup tak na křídlo. Později je v plánu udělat set dílů pro stavbu trupu a ocasních ploch, ale zatím na to jaksi nejsou kapacity...



Jasně ,ale až opadne první vlna, mohlo by se to dořešit, dříve nebo později budou jistě třeba.

Re: KIWI - F3RES

stř 12.06.2019 15:06

Jestli bude nějaký zájem o elektro trupy, tak to můžu později dodatečně udělat.

Re: KIWI - F3RES

stř 12.06.2019 20:41

HONZIK 22 píše:

Jasně ,ale až opadne první vlna, mohlo by se to dořešit, dříve nebo později budou jistě třeba.

Kam spěcháte? V létě má být člověk venku a ne v kutlochu za stolem. :-)

Re: KIWI - F3RES

čtv 20.06.2019 8:14

Na MČR F5J v Poličce jsem s Tomem Hrubým probírali podrobněji pravidla RES a došli jsme k názoru, že i ocasní plochy můžou být vyztužené uhlíkem. V pravidlech je uvedeno uhlíkový nosník, VOP i SOP však také může mít přece nosník! Nabízí se zde možnost (a to už nechám na každém z Vás zda to tak udělá nebo né) nalepit nastojato na pevnou část a klapku SOP a stejně tak VOP (do místa pantu) běžně dostupný uhlíkový pásek cca 4x0,5mm. Zkusil jsem to doma na jedné VOP takto udělat a pevnost na ohyb se razantně zvýšila! Hmotnost naroste jen neznatelně. Kdo by si chtěl udělat nějaký tuning standartního KIWI tak je zde tato možnost. Proti pravidlům to určitě není! Pamatuji si podobnou diskusi už i na soutěži RES v Žilině, tam se jednalo o uhlíkovou náběžku VOP.

Re: KIWI - F3RES

pon 24.06.2019 9:43

Pomalu si dávám dohromady elektrovybavení a někde jsem tu četl, že součástí stavebnice bude možná elektronický vypínač. Jak to nakonec dopadlo? P.

Re: KIWI - F3RES

pon 24.06.2019 11:54

Jak to vypadá s Vaší avizovanou cestou do Prahy 26/06? Můžete přibrat moji stavebnici (blížší v SZ).

Re: KIWI - F3RES

pon 24.06.2019 12:44

U magnetického spínače byl problém v tom, že bych jich musel nechat udělat min. asi 50ks a takový zájem o to určitě nebyl.
Můžu však předat kontakt kdo může spínače dodat i po 1ks (dražší)

Re: KIWI - F3RES

pon 24.06.2019 12:45

Cesta do Prahy se trochu komplikuje a možná nebude ani třeba, rozhodne se zítra. Dám vědět.
Odeslat odpověď