Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vystřelovací letadlo
PříspěvekNapsal: pát 11.06.2021 22:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9141
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Dominiku, na svůj věk máš drzosti víc než dost. Já, na rozdil od tebe, už něco umím, a není to věkem, jak uz jsem psal v tvém věku jsem stavělsamostatně, bez kroužku. Když jsem začínal, taky mi hned všechno nešlo. Ale takový přístup k věci a způsob komunikace jako ty, jsem nikdy nevolil. Když jsi tak chytrý, poraď si sám, já mám na kroužku deset takových, zajímá je to a na rozdíl od tebe se umí chovat. Neschovávej se za internetovou anonymitu. Mohl bych tě také odbýt nepěkným výrazem, ale nebudu to dělat, protože to je pod mnou úroveň. Blbec mě urazit nemůže a chytrý to nedělá.
Také by se ti mohlo stát, že za takové jednání bys mohl dostat ban. Ano, můžeš prejit jinam, ovšem pokud i tam se budeš chovat stejně, situace se bude brzy opakovat.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Vystřelovací letadlo
PříspěvekNapsal: pát 11.06.2021 23:02 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 31.3.2010
Příspěvky: 686
Bydliště: Ostrava
Tak jsem si přečetl tohle vlákno a další s ním související a smekám kluci nad vaší trpělivostí. Vaše snaha poradit se podle mého absolutně míjí účinkem. Mladému "mistrovi" trošičku chybí pokora, nabízenou pomoc nepřijímá. Vlastně nechápu proč se tady dotazuje, když nakonec vyplyne, že si stejně udělá vše podle sebe. I když podle fotek, co zde dal, ještě žádnou díru do světa zatím neudělal. Přeji mu mnoho zdaru a Vám děkuji za trpělivost (kterou ale "mistr" zřejmě neocení).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vystřelovací letadlo
PříspěvekNapsal: pát 11.06.2021 23:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7461
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
[quote="dominikjenej9"][/quote]
@dominikjenej9 Jaksi jsem si tě nebyl schopen zatřídit. Než jsem postřehl, že zatím by jsi rád
#A: "Poradil by někdo jak postavit nějaké letadlo z balsy na RC?"
(Fórum: Letadla - začátečník Téma: Stavba letadla - stř 26.05.2021 11:17)
#B: "Neměl by někdo nějaký plánek na vystřelovací letadlo, tak aby létalo
a hned se nerozbilo, nějaké které je podle vás dobré."
(Fórum: Volný let Téma: Vystřelovací letadlo - pon 07.06.2021 14:17)
Protože jsem vlákno B založil, tak jsi se mi objevil v "zorném poli". Jen jsem byl občas mimoň z toho co jsi psal
Proč jsem se ztrácel se mi objasnilo až když jsem zjistil, že musím přihodit i tvé příspěvky ve vlákně A.
Ve vlákně B Vystřelovací letadlo jsi se (čtv 10.06.2021 9:28) tak nějak rozloučil slovy:
"Všem děkuji za rady, plánky atd... Honza má pravdu, nemám moc času, chodím do školy, dělám úkoly, učím se, pomáhám na zahradě, zprávy si čtu večer a v klidu, to že neodepíšu neznamená že ignoruji, chci uzavřít toto téma, letadlo jsem si objednal v rozsypu konkrétně QB-20 z flyingwood:https://flyingw..."
E-shop > Motorové modely do 2000 mm > QB-20 rozpětí 1320mm, délka 940mm
https://flyingwood.wbs.cz/Motorove-modely-do-2000-mm-.html?vyhledavani=&vsude=&list=&xmlid=1577914#detail
DAF tě upozornil, že se domníváš (tvrdíš), že dostaneš letadlo QB-20 (stavebnici) v rozsypu.
A že z nějakých důvodů netušíš (nechceš vědět), že za ty peníze dostaneš jen výřezy = KIT (viz obr.eShopu).

Než jsem to dopsal ohodnotili tvé chování na fóru DAF a JFV. V jejich slovech je letitá
zkušenost a hluboká pravda. Jen nevím zda ji budeš ochoten a schopen přijmout.
Nechceš-li reagovat přes fórum, tak se ozvi do SZ. I já býval mladý janek a dlouho trvalo než mi to došlo.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vystřelovací letadlo
PříspěvekNapsal: sob 12.06.2021 10:43 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.1.2011
Příspěvky: 585
Bydliště: Žebrák
Já myslím, že se ozve hned jak bude mít v ruce ty výřezy. Sám to totiž, bez nějaké pomoci, nikdy nepostaví.
Jinak QB 20 bylo moje první motorové letadlo, které jsem stavěl. Tehdy jsem dostal stavebnici a vedl mě otec, který měl zkušenosti. Tehdy mi bylo cca 13 let. A má ho dosud, jenom s novým potahem.


Přílohy:
P1010858.JPG
P1010858.JPG
[ 191.99 KiB | Zobrazeno 4150 krát ]

P1010860.JPG
P1010860.JPG
[ 179.37 KiB | Zobrazeno 4150 krát ]



Naposledy upravil Michal Matějka dne sob 12.06.2021 10:57, celkově upraveno 1
Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vystřelovací letadlo
PříspěvekNapsal: sob 12.06.2021 10:51 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 9.1.2007
Příspěvky: 9141
Bydliště: Praha 8, ČR
Obrázky: 9
Ať se ozve, ovšem jestli se s nim, vzhledem k jeho chování, bude chtít ještě někdo bavit. Osobně své aktivity nasměruju tam, kde budu vidět, že to má smysl.

_________________
Hitec Aurora 9X


Nahoru
 Profil Soukromé album {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vystřelovací letadlo
PříspěvekNapsal: sob 12.06.2021 11:12 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 26.5.2021
Příspěvky: 31
Bydliště: DOMA:D
napiš nepěkný výraz, a je mi celkem u piči že dostanu ban:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vystřelovací letadlo
PříspěvekNapsal: sob 12.06.2021 11:18 
Mazák
Mazák

Registrován: 7.5.2015
Příspěvky: 7461
Bydliště: ČR
Obrázky: 8
@DAF Mnohdy to bývá tím, že protistrana nepobírá řeč - jazyk rádců. Myslí v jiné rovině.
Tam kde jsem tušil snahu jsem se učil slovník a styl myšlení tazatele.¨
Na začátku jsem odpovídal jeho stylem (slovník = jeho termíny, jazyk = jeho logika) Když se začal chytat,
(bylo vidět že přestal odpovídat nesmysly) tak šlo polehku začít s vysvětlováním - objasňováním.
Chování změnil. Byla vidět radost, že to začal pobírat. Často se pak dlouho ozýval v SZ když se dostal do úzkých

Je jasné, že to nesměl být nějaký troll co se fóru za rohem poščuřuje. Nebo super natvrdlá kebule. Pak to vzdám

@dominikjenej9: "napiš nepěkný výraz, a je mi celkem u piči že dostanu ban:)" Mohu jen říct: Bez komentáře


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vystřelovací letadlo
PříspěvekNapsal: sob 12.06.2021 11:23 
BAN - uživatel vyhozen z RCManie
BAN - uživatel vyhozen z RCManie

Registrován: 26.5.2021
Příspěvky: 31
Bydliště: DOMA:D
dobře, a jak se máte?
































:D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Vystřelovací letadlo
PříspěvekNapsal: sob 12.06.2021 12:21 
Mazák
Mazák

Registrován: 8.7.2015
Příspěvky: 1795
Bydliště: Orlova v noci , Karviná ve dne
Dominiku jsi nej. Vis ty co? Doposud jsem te chapal a i obhajoval. Ale nejsi nic vic nez drzy fracek . Jsou na svete i jini,pokornejsi a argumentum pristupnejsi i vice chapajici kluci , kteri si rady a pozornost zaslouzi vice nez ty. Za me tedy s tebou konecna. A jestli si toto prectou i ostatni , viz panove Hiesbok nebo Graup, tak dostanes kulove. A kdyz ti uz neco poslali, tak toho zrejme uz ted lituji. Meli ty jejich dary dostat jini, ne ty.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 69 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz