Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon 23.12.2013 12:32 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.11.2005
Příspěvky: 5337
Obrázky: 0
Nakadah píše:
Akumulatory jim tam lezi nalite a nabite, co na tom ze kdyz tam lezi rok budou v pr...



Ale to je naprosto normální, akumulátory se dneska kupují nalitý a nabitý. Suchou autobaterku jsem ani nikdy neviděl.

_________________
http://ar1.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 
PříspěvekNapsal: pon 23.12.2013 14:31 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 10.6.2005
Příspěvky: 172
No hele bacha na to, je to ještě stará verze emxt, dělal jsem dřív v kelly, takže s klukama občas pokecáme a 6 auto na jedné pobočce už nejezdí.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
PříspěvekNapsal: pon 23.12.2013 20:25 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 1.8.2013
Příspěvky: 420
Neni to stara verze. Je to verze 2013. Nicmene v obchodech se jiz prodava jeste novejsi ale rozdil je pouze v regulatoru (az 300A) a vysilacce( jen vzhledove). Vzhledem k tomu, ze jsem auto poridil za 1800,- tak me tyhle veci netrapi a jsem s tim spokojenej. Poridil jsem Lipo 4000 a budu drandit do roztrhani plastu.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 23.12.2013 21:27 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 22.12.2013
Příspěvky: 3
Dal by sem prosim nekdo odkaz na tu novejsi verzi s tim lepsim regulatorem? Moc se v tom jeste nevyznam a kolikrat podle tech popisku to je jeste horsi:-). Diky


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte 24.12.2013 22:34 
Zkušený debatér
Zkušený debatér

Registrován: 1.8.2013
Příspěvky: 420
Co furt resis? Bud si kup Autokelly nebo treba na himoto.cz ten nejnovejsi. Pro me to byla jasne volba.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob 28.12.2013 15:32 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 27.11.2010
Příspěvky: 14
Bydliště: Krmelín
EXMT jsem mel, nasekal jsem do nej dalsi 4000,- (stridak, dural, nejake svetylka , hlinkove tlumice.) a pak jsem ho prodal ZA 3500,-
Ted mam traxxas VXL v 1:16 A nemuzu si vynachvalit.
U toho cinana, byla asi nejvetsi chyba koupit do toho duralove unasece, pri couvani a zataceni z toho vypadavaly polosy. Rozhodne prvni co udelej , tak bud dej hustsi olej do tlumicu , protoze ta ridka sracka z tech origo strika vsude kolem, nebo si rovnou kup nejake poradne, a pak to mozna bude i pekne jezdit v terenu. Dobre chlazenei na motor , bo ho po chvilce upeces. No ja uz nevim. Prote cinaky uz nechcu. Posledni co mam od cinana doma je LRP TC na drifta, ale tam me to moc nevadi, s tim nejezdim po venku.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2017 9:22 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 3.7.2017
Příspěvky: 1
Já bych osobně určila rc model v kelly nekupoval. Radši se zkus poohlídnout po specializovaných prodejnách, která ti poskytnou případně náhradní díly. Myslím si, že v Kelly ti prodají jenom "autíčko", ale náhradní díly apod. už ne. Jestli je částka kterou chceš investovat kolem 2 tisíc tak pokud si jenom trošku připlatíš tak můžeš zkusit například tenhle model http://www.astramodel.cz/cz/katalog/ecx/ecx-roost-1-24-4wd-rtr-modra-p43166.html S tím jsem začínal třeba já a byl sem maximálně spokojený. Nejezdil sem s tím až až a vydrželo někdy i nemožné :lol: Důležité je, že podle mě je určitě lepší sáhnout po modelu z jakékoliv prodejny, která se na ně specializuje víc než nějaké auto kelly.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: pon 03.07.2017 11:01 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 20.12.2009
Příspěvky: 674
Bydliště: Ústí nad Orlicí , Pardubický kraj
doporucujes meritko 1:24 - to je tak do obyvaku... S tim si venku mimo dokonale hladke plochy nezajezdi vubec...

_________________
zase jen na zemi...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz