Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění po Brně
PříspěvekNapsal: pon 08.06.2015 16:35 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.2014
Příspěvky: 215
Obrázky: 53
tak bol som dnes v tej Lisni, je to tam vyborne, az som sa cudoval, ze tam nik iny nebol..azda kvoli pracovnemu dnu. Odporucam pre offroad auta, idealne od velkosti 1/10 short course a vacsie, je to dost rozbite. ale samozrejme zajazdi sa s hocicim :)

_________________
dt-01,df-02,Asso b4.1,Sworkz s104,Ejebo,TLR 8ight-t 2.0,Xray xb9,Agama a8,Schumacher SVR,Xray XT8e


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění po Brně
PříspěvekNapsal: pon 08.06.2015 21:38 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.2014
Příspěvky: 215
Obrázky: 53


Návod jak vložit video do příspěvku na RCMANIA.cz

_________________
dt-01,df-02,Asso b4.1,Sworkz s104,Ejebo,TLR 8ight-t 2.0,Xray xb9,Agama a8,Schumacher SVR,Xray XT8e


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění po Brně
PříspěvekNapsal: stř 17.06.2015 14:18 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 3.1.2007
Příspěvky: 197
Bydliště: Brno
Dobry! ;)
Vetsinou jezdime opacnym smerem, ale obcas neni spatne to otocit, je to zase neco jineho ;).
Z tveho prispevku plyne ze zrejme nejsi z Brna, ale presto - poslu ti kontakt na me pres PM. Treba se domluvime na nejakem spolecnem pojezdeni, je to vetsi legrace.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění po Brně
PříspěvekNapsal: pát 03.07.2015 10:30 
Protřelejší uživatel
Protřelejší uživatel

Registrován: 24.2.2013
Příspěvky: 149
Bydliště: Brno Slatina
Tuto trat jsem nedávno opustil. :(
Začala ji nějaká partija před náma celou upravovat a budovat skoky,pak jsme začali chodit s kamošem asi před rokem a půl , nechali na ní dost potu a přemýšlení co jak upravit a dodělat.
Napřed se tam nedalo skoro vůbec jezdit na plný plyn,samá díra,výstupky ze skalnatého podkladu,tak se nasadil krompáč a už to bylo o něčem jiném. Vznikla z toho dobrá trat a pár malých soukromých závodů tam dali. Taky palety na stojku navozili a sešroubovali,pak nám je borci co budují nedaleko zákopy několikrát rozbili a sebrali,proto je celá prosypaná hlínou a zatím vydržela. :)
Jenže se i přes opakované výzvy k pracím nutným pro udržování dráhy vlastně skoro nikdo nepřidal a tak asi po více jak roce mě to zlomilo a došlo mi proč vlastně v Brně na rozdíl od jiných měst není nic kloudného.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění po Brně
PříspěvekNapsal: pát 03.07.2015 10:57 
Zkušený debatér
Zkušený debatér
Uživatelský avatar

Registrován: 11.2.2014
Příspěvky: 215
Obrázky: 53
nuz, nie je dneska casu vela a ludia su aj lenivi, jedno s druhym. vo vysledku je asi casto cloveku prijemnejsie zaplatit niekomu kto sa o trat stara a zajazdit si na nej, kedze ma malo casu uz len na to aby siel vobec jazdit, ako kolo nej behat s krompacom, navazat hlinu, zabijat burinu atd. Mozno aj to je jeden z dovodov, kedze blizko pri brne oficialna trat je.

_________________
dt-01,df-02,Asso b4.1,Sworkz s104,Ejebo,TLR 8ight-t 2.0,Xray xb9,Agama a8,Schumacher SVR,Xray XT8e


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Kde se dá jezdit v Pardubicích
PříspěvekNapsal: pon 17.08.2015 15:28 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
Po dlouhý době váhání jsem si nechal poradit jak s auty na rekre ježdění. Tak jsem si už pořídil Ravena ST a teď kde se dá jezdit. Bydlím přímo v Pardubicích, ale o trati tu nevím. Jedině v areálu u Dana Pelikána, ale to určo není pro veřejnost. Sice jezdím v lese na chatě, ale není to dobrej terén a tak jezdím se snížením výkonu. Tady jsem našel dotazy na různá města, ale Pardubice jsem nenašel .....
http://www.rcalbum.cz/model/8752-raven-st.html


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: pát 04.09.2015 12:08 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 30.4.2014
Příspěvky: 13
Bydliště: HOSTIVICE
Pánové chodí někdo jezdit do Jinočan a jak to tam funguje?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: sob 23.01.2016 21:36 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 23.1.2016
Příspěvky: 1
Jezdí někdo z okolí Pardubic a Hradce Králové OnRoad auta?
Popřípadě kde?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: čtv 02.06.2016 8:03 
Celkem nový uživatel
Celkem nový uživatel
Uživatelský avatar

Registrován: 5.7.2010
Příspěvky: 54
Bydliště: Praha
niekto z Prahy na onroad nebo lehky offroad ježdení s autem? Mám pár miest v okoli Prosek-Střížkov-Letňany.

_________________
Traxxas E-Revo 1/16, Arrma Kraton


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde se dá jezdit v Pardubicích
PříspěvekNapsal: čtv 02.06.2016 22:27 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.2010
Příspěvky: 27
Bydliště: Holice
Hoki píše:
Po dlouhý době váhání jsem si nechal poradit jak s auty na rekre ježdění. Tak jsem si už pořídil Ravena ST a teď kde se dá jezdit. Bydlím přímo v Pardubicích, ale o trati tu nevím. Jedině v areálu u Dana Pelikána, ale to určo není pro veřejnost. Sice jezdím v lese na chatě, ale není to dobrej terén a tak jezdím se snížením výkonu. Tady jsem našel dotazy na různá města, ale Pardubice jsem nenašel .....
http://www.rcalbum.cz/model/8752-raven-st.html


Ahoj, našel jsi něco v okolí Pardubic? Nejsem přímo z PU, ale taky sháním nějaké místo a lidi, se kterými by se dalo jezdit a vyblbnout se někde na dráze. Pořídil jsem svoje první RC auto Traxxas Rustler a přemýšlím, kde je nějaký terén. Díky za typy.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Kde se dá jezdit v Pardubicích
PříspěvekNapsal: pát 03.06.2016 6:47 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
michalEG píše:
Ahoj, našel jsi něco v okolí Pardubic? Nejsem přímo z PU, ale taky sháním nějaké místo a lidi, se kterými by se dalo jezdit a vyblbnout se někde na dráze. Pořídil jsem svoje první RC auto Traxxas Rustler a přemýšlím, kde je nějaký terén. Díky za typy.

Tak na chatě mi lesáci ježdění překazili, v Pardubicích jsem nic nenašel a tak Ravena mám na bazaru, snad někomu poslouží ...


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: pát 03.06.2016 20:28 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.2010
Příspěvky: 27
Bydliště: Holice
Kluci v RCM mi poradili, ze by neco mohlo byt v Hradci Kralove (http://www.shortcourse.cz). Jeste jsem je nezkousel kontaktovat, tak nevim, jestli to stale funguje, ale snad jo. Dalsi je draha v Hornim Jeleni, i kdyz to uz je pro tebe asi trochu dal.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: pon 06.06.2016 19:08 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
michalEG píše:
Kluci v RCM mi poradili, ze by neco mohlo byt v Hradci Kralove (http://www.shortcourse.cz). Jeste jsem je nezkousel kontaktovat, tak nevim, jestli to stale funguje, ale snad jo. Dalsi je draha v Hornim Jeleni, i kdyz to uz je pro tebe asi trochu dal.

Hmmm, auta mám jako doplněk a jezdit do Hradce 25km ...
Navíc nemám tak často auto a tak vozil jsem buggy na kole. Když mám auto, radši jdu s éry.
Navíc samotného mne to neba a tak to prodávám.
M :(


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: úte 07.06.2016 13:49 
Nováček serveru
Nováček serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 16.5.2010
Příspěvky: 27
Bydliště: Holice
Jasny, tak to jsme na tom podobne. Na orvnim miste letadla a az potom auta. Jen na to poslednich par tydnu nebylo moc pocasi a kdyz bylo, tak treba nebyl cas, proto jsem si rikal, ze bych si poridil auto na zahradu a prilezitostne treba zkusil i nejakou drahu, jestli by me to bavilo. Verim, ze jezdit sam neni u aut to prave. U letafel je to trochu jibe, ale i přesto radeji jezdim s nasi partou. :-)


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Místo na ježdění s RC autem
PříspěvekNapsal: úte 07.06.2016 19:15 
Mazák
Mazák

Registrován: 10.4.2007
Příspěvky: 4251
Bydliště: Pardubice
michalEG píše:
Jasny, proto jsem si rikal, ze bych si poridil auto na zahradu a prilezitostne treba zkusil i nejakou drahu, jestli by me to bavilo.

A přeji Ti partu a dobrou dráhu. Jezdíval jsem okruhové závody a to byla teprve sranda. Dnes už na to nemám reakce a nejsou lidi ani na rekre ježdění.


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz