Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Himoto
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 17:34 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2016
Příspěvky: 45
Dobrý den,
syn dostal k vanocum Rc model Himoto 1:10.
http://www.himoto.cz/monster-truck-2/hi ... -2-4ghz-2/
Dva dny jsme s tím jezdili, ale baterie, které byly u auta vydrží něco kolem 10minut a poté nabíjime 6hodin a to je tragedie. Chtěl bych koupit nabíječku s balancerem a nějakou baterii, něco kole 5000MhA, nebo je potřeba koupit ještě větší kapacitu
Mohl bych Vás poprosit o nějakoo vhodnou variantu, jsem si říkal, že třeba za rok by jsme si pořidili motor na střídavé napětí, tak aby jsme pak nemuseli tyto věci kupovat znova.
Do nabíječkybych chtěl dát max. 2tis. nějaké varianty jsem vyčetl, ale vubec nevím, ale vubec nic Equilibrium 3.5, nebo Raytronic C15
Baterek se dělá spousta, ale chtěl bych zřejmě Lipolku, teď je zde NiMh 2000mhA a jak jsem psal 10minut jezdíme a 6hodin nabíjim a to pro 6ti leteho kluka je docela nevysvětlitelné:-)
Když bych koupil baterku 5000mhA a nabiječku, tak jak dlouho by jsme jezdili. Bylo by to mnohem lepší než nyní s baterii 2000 a nabijecim trafem
Baterky jsou opatřeny stejným konektorem, nebo je potřeba dokoupit ještě redukci abych to mohl připojit? U baterek je napsan vybíjeci proud a dost se to mění je to pro mě duležitá informace, nebo vubec ne? Na co bych si měl dát pozor, popřípadě nějaké varianty kde a co koupit.
Mockrát děkuji a jestli se to zde již několikrat řešilo, tak se omlouvám
Peet


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 17:48 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 19.8.2009
Příspěvky: 1499
Bydliště: Kroměříž
Obrázky: 85
věř nebo ne, ale původní stejnosměrný motor není na lipolky stavěný, odjede tak možná jeden cyklus té 5000mah baterky a uhlíky se odporoučejí. Zní to v dnešní době blbě, ale kup radši nimh 3600mah 2x, plus solidní nabíječ. mezi těma akumulátorama, pak dělat dlouhé pauzy aby motor mohl vychládnout. výrobce těhle hraček ví moc dobře proč přibaluje jen 2000mah nimh pack.
Pokud to bude syna bavit, tak než tohle tunningovat, pomalu začít šetřit na pořádný model. Tak to prostě je. Tyhle hihihahamota, jsou jen o něco lepší hračky z možností náhradních dílů. Na seznámení s Rc, je to určitě lepší než nějaký vaporizr či nikko :)

_________________
http://darthhokro.rajce.idnes.cz/


Naposledy upravil darth.hokro dne pon 26.12.2016 17:51, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 17:50 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.11.2008
Příspěvky: 2374
Bydliště: Někde na okraji Mléčné dráhy, kousíček za Alfa Centauri. A tam někde je Lounsko
Obrázky: 0
Jen k té nabíječce. Klidně pořiď ten Raytronic. Mám starší C14 a úplná spokojenost a nabíjím tím jak auto tak letadla. C14 má výhodu, že je i se zdrojem a má i kabely na připojení na autobaterii. Takže na letišti (autodromu) si dobiješ v pohodě.
Baterka 2200MhA a mladej s tím řádil i 20minut na asvaltu a skákání na rampách. V terénu už méně.

_________________
Co neubrzdíš neukecáš.


Nahoru
 Profil Soukromé album  
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 18:16 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2016
Příspěvky: 45
No někde jsem četl, že je model přizpusoben i na Lipolky, ale papír snese všechno, je to možný, že by to mohlo jezdit jak na NiMh tak na LiPo. Ted jsem koukal i do návodu a mají zde, že pomocí jumperu, se dá zvolit typ akumulatoru bud Lipo, nebo NiMH. Už když bych koupil ty stejné baterky a lepší nabíječku, jak dlouho bych nabíjel ty baterky pomocí nabíječky, taky třeba 4h, nebo se to dá nabít třeba kolem hodiny?
Díky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 18:26 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2009
Příspěvky: 1340
Bydliště: Sviadnov (Frýdek-Místek)
darth.hokro píše:
věř nebo ne, ale původní stejnosměrný motor není na lipolky stavěný, odjede tak možná jeden cyklus té 5000mah baterky a uhlíky se odporoučejí.

Tady si dovolím trošku nesouhlasit a LiPolkou tak nestrašit - Její jediná "nevýhoda" je, že je obvykle tvrdší než NiMh, takže motoru dodá více plus má větší kapacitu. Ale v důsledku jde o stejné mAh. Samozřejmě kontrola teploty motoru je vždy na místě. O háklivosti stejnosměrných jsem toho slyšel dost, ale když si vzpomenu, co zažil můj (i kamarádův) Monster truck (podobné začátečnické auto jako himoto), tak rozhodně přežil Lipo i velmi nešetrné zacházení a měnění jedné baterie za druhou - abychom si rozuměli "střidavé" jsou rozhodně odolnější, ale nemyslím si, že by stejnosměrný odešel po 1 baterii.
NiMh se budou hůře balancovat při nabíjení a také obvykle déle nabíjet. A kvalitní nabíječce se stejně nevyhne.
Postup, který bych doporučil:
- 1,Najít v okolí někoho, kdo auta jezdí, vzít cukroví, co doma zbylo a jít si s ním pokecat - podle toho ignorovat nebo dodržet další body. Modeláři jsou většinou upovídaní a 10 minut v reálu jsou 2 hodiny na fóru
- 2,Ověřit si, zda regulátor má Lipostop - vypnutí při poklesu napětí článků (Lipo jsou na to citlivější)
- 3,Najít někoho, kdo kupuje zboží na Hobby Kingu (viz bod 1,) - u dvou baterií může být rozdíl v ceně významný, lze koupit i nabíječku
- 4,Prohledat, zda se doma neválí 12-18V zdroj - není třeba ho později kupovat v nabíječce
- 5,Koupit nabíječku - buď z HobbyKingu nebo u nás. A to na 220V nebo na 12V. Raytronic C15 nebude chyba - v podstatě jsou nabíječky v této kategorii stejné a největší omezení je 50W - teoreticky může nabíjet skoro 6A, takže u 6000mAh bude nabíjet hodinu (tohle je teorie, v praxi to bude jiné podle vyježdění článků, balancování ...)
- 6,Pořádně si zajezdit
- 7,Najít eshop s náhradními díly - ramena apod.

_________________
-


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 18:30 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2009
Příspěvky: 1340
Bydliště: Sviadnov (Frýdek-Místek)
peet26 píše:
No někde jsem četl, že je model přizpusoben i na Lipolky, ale papír snese všechno, je to možný, že by to mohlo jezdit jak na NiMh tak na LiPo. Ted jsem koukal i do návodu a mají zde, že pomocí jumperu, se dá zvolit typ akumulatoru bud Lipo, nebo NiMH. Už když bych koupil ty stejné baterky a lepší nabíječku, jak dlouho bych nabíjel ty baterky pomocí nabíječky, taky třeba 4h, nebo se to dá nabít třeba kolem hodiny?
Díky

Switch na Lipo by měl být mnou zmiňovaný Lipostop - ten by měl regl odpojit při poklesu 3,5 V (plus mínus dle výrobce) načlánek
Nabíjení viz výše - Lipol by zhruba do hodinky měly být nabité při 50W a 5000mAh. Halvně jde na lepší nabíječce vidět, kolik toho už do baterie "nateklo" - takže lze odhadnout, kolik ještě zbývá.

_________________
-


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 19:55 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2016
Příspěvky: 45
Děkuji mockrát za rychlou odpověď. Tak v navodu dle jamperu se da nastavit baterie jak jedna tak druha u LiPo se při 6,5V výkon omezí na 50procentech a při 6V se motor odpojí uplně. Takže podle toho co zde píšete by se dala tedy napojit i LiPo baterie? 6ivotnost motoru se tímto tedy zkracuje, ale není to nic drastického? Vyplatí se koupit třeba i větší kapacitu baterie, nebo je lepší koupit dvě menší nižší kapacitou 5000mAH, aby si motor mohl na chvilku odpočinout, než třeba nějakou 7000, ale ta už stoji hrozny peníze
Ty stranky jsou super, to by se mě vyplatilo koupit klidně zde dvě baterie, z tohoto eshopu kupujete normálně, platí se z toho ještě nejaké clo, nebo to je z UK?
https://hobbyking.com/en_us/batteries/l ... rands.html
Mohl bych Vás poprosit o nějakou variantu, která by pro mě byla vhodná do autíčka?
Nabíječku bych koupil asi u nás, a když to tak čtu tak tohle bude asi dobrá volba
Raytronic C15 nabíječ s balancerem 50W
Mockrát děkuji
Peet


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 20:38 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
do aut se vetšinou použiva baterie v pevnem obalu : Hard case Kapacitu je treba zvolit i podle toho jak velky kasltik/ prostor mas v aute cim vetci kapacita tim je vetsi baterie a hmotnost ale to ti asi nevadi
baterky urco dve, tri a muzes jezdit nonstop
z nabijecek z hk reaktor 250/300 vykon 50w je dost bida na vetsí kapacity.

a viz vyse najit nejakeho rc maniaka v okoli


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 21:06 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2009
Příspěvky: 1340
Bydliště: Sviadnov (Frýdek-Místek)
peet26 píše:
Děkuji mockrát za rychlou odpověď. Tak v navodu dle jamperu se da nastavit baterie jak jedna tak druha u LiPo se při 6,5V výkon omezí na 50procentech a při 6V se motor odpojí uplně. Takže podle toho co zde píšete by se dala tedy napojit i LiPo baterie? 6ivotnost motoru se tímto tedy zkracuje, ale není to nic drastického? Vyplatí se koupit třeba i větší kapacitu baterie, nebo je lepší koupit dvě menší nižší kapacitou 5000mAH, aby si motor mohl na chvilku odpočinout, než třeba nějakou 7000, ale ta už stoji hrozny peníze
Ty stranky jsou super, to by se mě vyplatilo koupit klidně zde dvě baterie, z tohoto eshopu kupujete normálně, platí se z toho ještě nejaké clo, nebo to je z UK?
https://hobbyking.com/en_us/batteries/l ... rands.html
Mohl bych Vás poprosit o nějakou variantu, která by pro mě byla vhodná do autíčka?
Nabíječku bych koupil asi u nás, a když to tak čtu tak tohle bude asi dobrá volba
Raytronic C15 nabíječ s balancerem 50W
Mockrát děkuji
Peet

6,5 a 6V - ano, je to nastavení pro LiPo, osobně bych po snížení výkonu už nejezdil. Obecně vybíjení na hranu neprospívá, lepší regulátory umí hranici nastavit jemněji, ale i 6V se používá, tak proč ne.
Životnost motoru a kapacita - úplně přímá souvislost tu nebude. Spíše celková doba provozu a zátěž --> teplota. Prostě jezdit opatrně a motorek nepřehřát. Samotná kapacita je irelevantní - pouze při větší lze jezdit delší dobu a tím spíše motor přehřát.
Baterie samotné - raději menší, klidně kolem 4000mAh - pro častější zastávky na výměnu - viz výše + jedna se může nabíjet a s druhou jezdit + cena. Volil bych hardcase (bezpečnostní hledisko), dobré zkušenosti byly s https://hobbyking.com/en_us/zippy-4000mah-2s1p-25c-car-lipoly-roar-approved-de-warehouse.html. Dobře se skladují (nemají kablíky), ale mají jednu nevýhodu - protikusy jsou dva banánky a může lehce dojít k jejich přehození - + banánek do - baterie. Výsledkem je spálení regulátoru, mnohdy za kouřového efektu. Pokud by se zvolily tyto, baterie bych nenechal vymenovat dite samotné.
Jinak např. https://hobbyking.com/en_us/zippy-4000mah-2s1p-30c-hardcase-pack-1.html - +/- to samé, jen konektor je na drátech, nemůže dojít k otočení.
Hobbyking - ano, oblíbený obchod většiny na fóru. Baterie bych kvůli rychlosti a poštovnému kupoval v EU - sklad je v Holandsku, do týdne je to doma bez dalších poplatků
C15 u v ČR - jj, proč ne, i české obchodníky je třeba podpořit. Pokud nebudeš kupovat v kamenném obchodě, pak doporučuji přiobjednat protikusy silových konektorů - podle typu baterie. Bude třeba na modelu konektor přepájet nebo vyrobit redukci.

_________________
-


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 21:41 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2016
Příspěvky: 45
Tak to je ochota, mockát děkuji, super. Zjistím jestli někdo v okoli nění blazen do modelu, ale zatím nemám zdani, ale poptam se. Mockrát děkuji za vysvětlení a Váš čas.
Mám jasno, že koupím dvě LiPolky a koupím ji na hobbyking, tam je cena ve vysledku o pulku levnější, než u nás a je to asi to stejné zboží, takže mockrát děkuji.
A vemu jednu z těchto, je to asi jedno, ne? Nebo mám vzit od každého výrobce jednu?
https://hobbyking.com/en_us/turnigy-500 ... roved.html
https://hobbyking.com/en_us/zippy-fligh ... ed-de.html
Nabíječku vemu zde v ČR, někde na eshopu. Konektory se dají koupit v tom Holandsku také, když bych to vyfotil a vložil sem foto podívali by jste se mě na to, co by bylo dobré a poradili, jako přepajet to asi zvladnu, ale nějaké konektory vyrabět bude asi problém. Takže ten konektor co je nyní na autičku je o ničem a je potřeba to přizpusobit konektoru na baterce.
Na nabiječce je asi vic konektoru, ne? Ještě někde pišou, že je potřeba aby měla nabiječka zdrov 12V, to tahle má RAYTRONIC C15?
SKAY mě doporučoval silnější nabiječku, ale do nabiječky jsem chtěl dat max.2tis a to co mě posílal SKAY asi nebude jedna z těchto.
Díky za rady
peet


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 22:13 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
baterek a konektoru je spousta na tedle baterkach jsou treba goldy 4mm bananek a trubka dobre seto paji pro amatery bo se ti neroztece telo konektoru a 10 ks stoji 4 pouzivam je roky v letadlech pred 15lety nic lepsiho mi nebylo znamo dobre jsou i xt 60 - 90 konektory / ale kazdy ma sve favority / na pajeni chce to dobrou vykonnou pajku jsou videa na trubce tak mrkni je tam vlastne vse co a jak..... a jeste jsou i ruzne balancni deskyna pripojeni

na nabijece obvykle byvaji diry 4mm na plus minus pro bananky /jsou vhodne tydo L kdys jsou nahore/ ana druhy konec napajis vhodny protikus k baterce a balancni konektor bud primo pro 2-6clanku nebo pro balancni desku na ktere jsou konektory
jinak ten raytronic funguje na 12 i na 220 takze pohoda

jinak jestlite to zacne bavit a zustanes u toho tak trosku vykonnejsi nabijecka nenina skodu jako investice do budoucna nebopak poridis jeste jednu a monstra s par kilowatama :lol:

nabijecka jsou na12/ 24 220V nebo jenna 12/22 a ktem potrebujes Dostatecne dimenzovany zdroj a bys moh nabijet doma z 220 / na male nabijecky staci i zdroj z pc od kamose zadara :) na zacatky

odkutjsi do plnsito treba se ozve nekdo z okoli


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 22:52 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2016
Příspěvky: 45
Takže když koupím tyhle dvě baterky, tak to nebude špatná volba, na to moje ježdění to pro začatek bude stačit. No zatím uvím jak mě to chytne, ale myslím, že by jsme mohli vydržet u autiček, hlavně to má syn a je mu 6 let tak uvidím jak dlouho ho to bude držet.
K těm baterkám teda ještě potřebuji na přepajení konektoru na autě a ještě něco?
https://hobbyking.com/en_us/hxt-4mm-gol ... s-set.html
Na co je prosím vás balanční deska, nabíječku asi vemu tu C15, četl jsem na to jenm chválu, tam teda žádnou redukci nepotřebuji?
Jsem ze Svitavy
Peet


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: pon 26.12.2016 23:08 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 6.12.2003
Příspěvky: 910
Bydliště: stud. zbys.
prepajis konektor v aute a pakpotrebujes si udelat konektor nanabijeni tomuzes stehle a u nabijecky to das do smrstovacky koupis ji treba v ges elektronic + kable v silikonove izolaci / maji vsobe ,,tisicvidicu,, tudiz dobre vedou

mas nejakou dilnu? / porid sina montovani nejake kvalitni! naradi

to je na napojeni servisniho konektoru /jsou taky ruzne/ to slouži k balancovani aby vsechny clanky mely stejne napeti..pocti nejake temata o nabijeni balancovani

gogl vykopnul nejake MCR v Buggy takze tam uvas nejaky rc klub aut asi je tak hledej a zastav se tAM NAPOKEC urcite te nesezerou
no nic cukrovi snezene....... dietoložka mě pochvali :lol: cus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: úte 27.12.2016 6:28 
Mazák
Mazák
Uživatelský avatar

Registrován: 30.7.2009
Příspěvky: 1340
Bydliště: Sviadnov (Frýdek-Místek)
peet26 píše:
A vemu jednu z těchto, je to asi jedno, ne? Nebo mám vzit od každého výrobce jednu?
https://hobbyking.com/en_us/turnigy-500 ... roved.html
https://hobbyking.com/en_us/zippy-fligh ... ed-de.html
Nabíječku vemu zde v ČR, někde na eshopu. Konektory se dají koupit v tom Holandsku také, když bych to vyfotil a vložil sem foto podívali by jste se mě na to, co by bylo dobré a poradili, jako přepajet to asi zvladnu, ale nějaké konektory vyrabět bude asi problém. Takže ten konektor co je nyní na autičku je o ničem a je potřeba to přizpusobit konektoru na baterce.
Na nabiječce je asi vic konektoru, ne? Ještě někde pišou, že je potřeba aby měla nabiječka zdrov 12V, to tahle má RAYTRONIC C15?
SKAY mě doporučoval silnější nabiječku, ale do nabiječky jsem chtěl dat max.2tis a to co mě posílal SKAY asi nebude jedna z těchto.

Osobně bych vzal obě od stejného výrobce, ale je to proto, že by se mi to více líbila ta jednota, takže klidně rozdílné. Zkontroluj si rozměry, zda se vlezou do auta (pravdepodobne ano, výrobce rozměr dodržuje) a hlavně zda pro vývod-drát z baterie nebude třeba upravovat konstrukci podvozku (např. u některých autíček by vývod takto z boku znamenal problém)
Konektor - pro minimalizování pájení bych vzal https://hobbyking.com/en_us/hxt-4mm-gold-connector-w-protector-10pcs-set.html - ty už budeš mít na bateriích, takže zbývá je napájet na model a vyrobit nabíjecí kabel pro nabíječku, popřípadě rovnou koupit: https://hobbyking.com/en_us/hxt-4mm-to-banana-plug-charge-lead-adapter.html. A nepájí se rozhodně špatně, stačí běžná trafopájka. Pokud nabíjecí kablík koupíš - viz odkaz, nebude potřeba ani smršťovačky a kablíku. Pokud by nebyl, vezmi kablík a smršťovačky také na HK - už jen kvůli poštovnému.
Balanční desku má nabíječka zabudouvanou v sobě - zjednodušeně to je ta sada konektorů na boku, do které se strká ten malý bílý konektro z baterky, nemusíš nic vyrábět.
50W je relativně slabá nabíječka, proto je i levná - ale tady je IMHO třeba udělat kompromis - pokud by Tě to chytlo, koupíš si později silnější (a nebude to největší položka rozpočtu), pokud ne, zůstane Ti doma luxusní nabíječka autobaterií za 2000 Kč, což se manželce i sobě lépe vysvětluje. Pokud chceš jít cestou bez kompromisů, není problém, ale 2000 Kč nebude strop.
12V nebo 220V - ta na 220V obsahuje zdroj, u 12V je třeba mít vlastní - proto to moje doporučení na prohledání domácnosti. Od určitého výkonu se interní zdroje nepoužívají.
Našel jsem http://modelklub-svitavy.webnode.cz/ - začal bych s pátráním tam
Neodpustím si ještě poučení ohledně LiPo - nepoužívat poškozené články, při nabíjení je mít pod dozorem (aspoň být ve stejném bytě) a skladovat ideálně tam, kde by případné vznícení nezpůsobilo škodu - není rozhodně třeba panikařit, ale je prostě potřeba přistupovat opatrně - takže bych např. nenabíjel u syna v pokoji přes noc.

_________________
-


Nahoru
 Profil {RCalbum.cz}  
 
 Předmět příspěvku: Re: Himoto
PříspěvekNapsal: úte 27.12.2016 9:34 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 26.12.2016
Příspěvky: 45
Díky moc, na cihelnu zajdu, tam modelaři jsou, nikoho tam neznam, ale uvidím jak pochodím.
Baterky, tedy koupim z HK bud 5000, nebo 5200 to už je asi uplně jedno, ale sym má modre autičko tak vemu Zippy, jo s baterkou to bude v pohodě, rozměr baterie, který by se mohl vejit do auto je tento 155*45*25 a vystup na propojeni je z čela a tam je spousta mista.
Vemu zde i konektory a i propojeni k nabiječce a bude to při jednom poštovném.
S tou nabíječkou teda nevím, mam jít do něčeho ještě lepšího? Je to jeho prvni model a težko říc jak ho to dlouho bude držet, tak bych nyní koupil nějakou nižší třídu a pak bych to třeba vyměnil, ale necgci do toho vražet zbytečně víc peněz a pak aby to leželo ve skřini.
S tim nabijením by to nemusel být problém, bydlím v rodinném domě tak bych udělal místo v garaži a tam by jsme to nabíjeli, ale myslel jsem, že takováta nabíječka už si napětí na baterkách kontruluje sama?
Když budu objednávat tyto věci z HK, je dobré tam ještě něco přihodit at to mám při jednom poštovném doma, třeba nahradní pneumatiky, nebo co rádo praská?
Něco jsem vyfotil a posílám v přiloze, když by jste mě poradili mockrát děkuji
Peet


Přílohy:
IMG_4833.JPG
IMG_4833.JPG
[ 73.6 KiB | Zobrazeno 8859 krát ]

IMG_4832.JPG
IMG_4832.JPG
[ 94.44 KiB | Zobrazeno 8859 krát ]

IMG_4834.JPG
IMG_4834.JPG
[ 73.9 KiB | Zobrazeno 8859 krát ]

IMG_4835.JPG
IMG_4835.JPG
[ 73.64 KiB | Zobrazeno 8859 krát ]

Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 106 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz