Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Team Orion dDrive
PříspěvekNapsal: úte 09.01.2018 20:59 
Nováček serveru
Nováček serveru

Registrován: 9.1.2018
Příspěvky: 1
Ahoj, máte někdo nějaké zkušenosti nebo postřehy k motorům s integrovanými regulátory? Konkrétněji mě zajímá Team Orion dDrive KV2700. Jaké jsou výhody či nevýhody?
Líbí se mi Kyosho RAGE VE buggy, 1:10 EP RTR, která je už ale špatně sehnatelná a místo této buggyny se už prodává Kyosho RAGE VEi buggy, 1:10 EP RTR dDrive, která je vybavená touto fičurou.
Na první pohled to ve mě moc nevzbuzuje důvěru, protože odejde regl a musím vyměnit i motor, nebo to jde celé rozebrat a vyměnit? Z videí mi to tak nepřišlo.


Nahoru
 Profil  
 
 
 Předmět příspěvku: Re: Team Orion dDrive
PříspěvekNapsal: stř 10.01.2018 8:49 
Moderátor serveru
Moderátor serveru
Uživatelský avatar

Registrován: 21.6.2008
Příspěvky: 6021
Bydliště: Praha ČR
Osobní zkušenost nemám, ale už jsem se s tím setkal a co jsem slyšel za komentáře i viděl recenze, tak byly docela pozitivní, viz třeba http://www.rcdriver.com/vortex-ddrive-2700kv-review/ . U offroadu je kladem docela slušná odolnost proti vodě, to se hodí.
Co mi ale přijde jako argument proti - podle popisu je použitý motor bezsenzorový. To jednak přeci jen trochu zhoršuje vlastnosti při rozjezdech atd., ale hlavně trochu degraduje přínos toho kompaktního provedení. Ono by to dávalo větší smysl právě u senzorové verze, tam je potenciálně problematických kabelů více a integrace by byla vyšším přínosem.

Z mého pohledu bych si to nekoupil jako samostatný motor, na druhé straně ale v rámci RTR sady by mně to nijak moc neodrazovalo, na poměry RTR to je spíš nadprůměrné.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

 


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

 

  Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group  Český překlad – phpBB.cz 

 

NAVRCHOLU.cz